Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 08:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia z telemarketingu
PostZamieszczono: 22 cze 2011, 21:01 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 cze 2011, 21:13
Posty: 29
Oni mają swoje sposoby aby mieć twój nr. Poza tym czasami podpisujemy zgodę na przetważanie danych osobowych.. i od tej pory nasze dane może mieć każdy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z telemarketingu
PostZamieszczono: 22 wrz 2011, 09:13 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sie 2011, 19:15
Posty: 62
Ale jakie to sa sposoby?? Chciałbym wiedizeć, czasami ktoś do mnie dzowni z propozycją uczestnictwa w pokazie pościeli czy coś. Mój domowy nr jest zastrzezony, to dlaczego oni dzwonią?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z telemarketingu
PostZamieszczono: 29 wrz 2011, 09:36 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2011, 09:08
Posty: 35
Moja znajoma od dwóch dni pracuje w tym zawodzie... i już narzeka. Mówi że jest to nudna prawca, a ludzie sa niewdzięczni. No i marne pieniądze...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z telemarketingu
PostZamieszczono: 30 lis 2011, 09:59 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 lis 2011, 22:45
Posty: 33
Myslałam, ze ten zawód jest już na wyginięciu... nie lubię ludzi, kórzy dwzwonią i namwiają mnie na jakiś produkt. Sama też nie mogłabym pracowac w ten sposób.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z telemarketingu
PostZamieszczono: 13 gru 2011, 15:14 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
Justyna1 pisze:
Myslałam, ze ten zawód jest już na wyginięciu... nie lubię ludzi, kórzy dwzwonią i namwiają mnie na jakiś produkt. Sama też nie mogłabym pracowac w ten sposób.


nikt nie lubi chyba ludzi, któzy są nachalni
Ale postawmy sie też na miejscu takiej osoby, ona zarabia w ten sposó na zycie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z telemarketingu
PostZamieszczono: 18 gru 2011, 15:18 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Zaczynam wątpić w skuteczność takiego telemarketingu. Jestem wzrokowcem i ciężko jest mnie namówić na zakup rzeczy, której nie widzę...

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z telemarketingu
PostZamieszczono: 27 gru 2011, 15:20 
mi się zawsze chce śmiać, jak tłumaczę komuś przez telefon, że mam już np. super ofertę abonamentu, ale ktoś usilnie mi wciska mniej za więcej, więc mu wyliczam ile czego mam, a on nadal, że przecież jego oferta jest najlepsza. i czuć w głosie tą frustrację. szkoda mi tych telemarketerów, ale w większości przypadków nawet nie wiedzą jak coś sprzedać i jak rozmawiać z klientem bardziej rozwiniętym niż przeciętny Kowalski. szybko się irytują i nie potrafią profesjonalnie poprowadzić rozmowy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z telemarketingu
PostZamieszczono: 28 sty 2012, 17:34 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sty 2012, 17:19
Posty: 19
buds438 pisze:
mi się zawsze chce śmiać, jak tłumaczę komuś przez telefon, że mam już np. super ofertę abonamentu, ale ktoś usilnie mi wciska mniej za więcej, więc mu wyliczam ile czego mam, a on nadal, że przecież jego oferta jest najlepsza. i czuć w głosie tą frustrację. szkoda mi tych telemarketerów, ale w większości przypadków nawet nie wiedzą jak coś sprzedać i jak rozmawiać z klientem bardziej rozwiniętym niż przeciętny Kowalski. szybko się irytują i nie potrafią profesjonalnie poprowadzić rozmowy.


oj telemarketer to cieżka praca. Nigdy w życiu nie chiałbym tak rpacować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z telemarketingu
PostZamieszczono: 24 lut 2012, 11:02 
Moim zdaniem to trochę wyrzucanie pieniędzy na takie szkolenia. Obecnie ludziom już znudziło się rozmawianie z telemarketerami, którzy cały czas tylko namawiają, i namawiają, i namawiają i tak w nieskończoność. Poza tym ludzie mają coraz mniej pieniędzy na nowe usługi, więc po prostu od razu odkładają słuchawkę, bo wiedzą, że i tak nic nie kupią, bo ich po prostu nie stać. No i praca telemarketera jest naprawdę ciężką sprawą... Z drugiej jednak strony, jak ktoś bardzo chciałby takim telemarketerem zostać, to kurs moim zdaniem jest jednak niezbędny, żeby w dobie dzisiejszych ograniczonych środków ludzkich, potrafić coś "wcisnąć" :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z telemarketingu
PostZamieszczono: 24 lut 2012, 21:45 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lut 2012, 20:20
Posty: 37
Ludzie sa uprzedzeni do tego typu sprzedaży. Każdy sie boi, ja rózwnież. Wolę isc do sklepu który wiem, że za rok również będzie istniał.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits