Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Odpowiedz

Re: Angielski

04 mar 2021, 23:57

Pewnie, że język angielski warto znać. Postanowiłam nadrobić to co zapomniałam ze szkoły, nawet nieźle mi idzie. Ale duża zasługa takich lekcji jak ta https://youtu.be/YRe-hR6QNjk wyjaśniająca zasady czasu Present Continuous. Lekcja niecałe 30 minut, a nauczyłam się o wiele więcej niż bym cały dzień z książką siedziała. Z tak prostym i skutecznym sposobem nauki to się jeszcze wcześniej nie spotkałam. Chyba się zapiszę na cały ten kurs.

Re: Angielski

18 cze 2021, 15:20

Trafiłem właśnie na stronę internetowych zajęć Novakid https://www.novakid.pl/programms/education_8_9/. Mają w programie angielski dla 9 latka, więc może zapiszę swoje dziecko na takie lekcje. Co o tym sądzicie? W tym wieku dzieci dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem, więc może warto rozwijać u nich umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania na dodatkowych zajęciach.

Re: Angielski

29 sie 2021, 12:19

Ucząc dziecko języka obcego warto zapewnić jak największą naturalność tego procesu. Nie próbujmy go zniechęcać. Nie mówmy mu, że język angielski jest trudny. To dziecko samo oceni, czy nauka sprawia mu kłopot, czy nie. Poczytaj więcej https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/angielski-dla-dzieci-kilka-rad-przy-edukowaniu/ar/c5-8401867. Może okazać się, że nauka języka obcego sprawi mu więcej frajdy, niż nauka języka polskiego.

Re: Angielski

15 kwie 2022, 12:57

W dzisiejszych czasach język angielski to podstawa. My z mężem postanowiliśmy wysłać naszą córkę do szkoły dwujęzycznej https://world-school.pl/world-primary-school/. Program edukacji realizowany jest w pełni w języku angielskim, dzięki czemu dziecko przez cały czas ma kontakt z językiem obcym. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, u nas sprawdziło się super. Polecam!

Re: Angielski

21 cze 2022, 11:13

Zgadzam się, że w dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego to absolutna podstawa. Dzięki dodatkowym lekcjom online z native speakerem z https://lincoln.edu.pl/online/ możesz skutecznie nauczyć się języka, zwłaszcza konwersacji po angielsku.
Odpowiedz