Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 13:27

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 16 gru 2009, 01:28 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Alicja pisze:
brałam udział w dniach Kariery na UE. Świetna impreza.


Johny pisze:
Witaj Alicja, możesz coś więcej opowiedzieć o tym evencie ? Tzn. w jakich szkoleniach brałaś udział :) Będe wdzięczny za każdą nawet krótką relację.


Odświeżając nieco temat - ja również miałam przyjemność wziąć udział w szkoleniach organizowanych w ramach Dni Kariery UEK. Parę refleksji... pamiętam, że wolne miejsca na szkolenia rozeszły się błyskawicznie w ciągu kilku godzin. Dodam, że oferowano paredziesiąt szkoleń, o niezwykle zróżnicowanej tematyce. Na szczęście można było dopisać się na tzw. listę rezerwową, w razie jakby ktoś zrezygnował. Dzięki tej możliwości udało mi się dostać na dwa niebanalne szkolenia - "Zarządzanie energią życiową" oraz "Równowaga praca-życie a satysfakcja życiowa" :) Oba akurat prowadzone były przez tą samą osobę. Pełen profesjonalizm imprezy, godne polecenia na przyszłość!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 00:21 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 00:17
Posty: 11
Czy będą takie szkolenia organizowane w najbliższym czasie? Bardzo chciałabym wziąć udział w tego typu imprezie, ale nie mam dostępu do takiej informacj


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 19 gru 2009, 16:39 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 16:58
Posty: 19
Ja chciałbym zapytać jaki sens ma przeprowadzanie darmowych szkoleń. Trenerzy pracują woluntarystycznie wtedy? A uczestnicy są dobierani na chybił trafił? Czy to niesie za sobą jakieś głębsze przesłanie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 21 gru 2009, 20:41 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 gru 2009, 00:12
Posty: 37
ja bym to nazwał prestiżem i lansem

Jeśli jakaś firma, trener zrobi darmowe szkolenie, to tak jakby dał darmową próbkę z Avon'a :)

Czyli stara się o przygarnięcie klientów, którzy będąc przekonanymi, że jednak warto wydać te pieniądze, to w końcu je wydadzą. Proste jak budowa cepa :)
Taki marketing :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 28 gru 2009, 02:44 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2009, 19:06
Posty: 7
Czasami już sam pokaz takiego szkolenia bywa przydatny. Kiedy pracownicy z działu, którym zarządzam wybrali się na darmowe szkolenie organizowane przez ************* sporo się nauczyli. Efekty ich pracy można było zobaczyć już w pierwszym miesiącu po organizowanym szkoleniu. Faktycznie - jeśli był to chwyt marketingowy, to zadziałał. Poprosiłem dyrektora naszej spółki o to, żeby wykupił te szkolenia dla części pracowników.

I chociaż budżety przeznaczone na szkolenia dla pracowników zostały wyczerpane, to efektywność działu zwiększyła się o prawie 40%. Jeszcze nigdy nie notowaliśmy takiego wzrostu. Warto było.

Dlatego Stefan, sugerowanie przez Ciebie, że jest to tylko marketing... cóż, jeśli każdy będzie szukał podstępów, nigdy nie zainwestuje w rozwój.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 02 sty 2010, 01:35 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Jestem pod wrażeniem tego co opowiedziałeś Marcinie_83. Widać jak na dłoni, że szkolenie przyniosło oczekiwane rezultaty! (albo wręcz przerosło oczekiwania ;) )

Wiadomo, że firma szkoleniowa to nie jest instytucja charytatywna, jednak jak każde przedsiębiorstwo - musi zadbać o swoich klientów, czyli ich wynaleźć, przyciągnąć i zatrzymać na dłużej :) a najlepiej, żeby jeszcze polecili oni usługi tejże firmy kolejnym osobom.. Sądzę, że w tym świetle, darmowe szkolenia mają sens - jeśli przyniosą rezultaty, dany klient na pewno skorzysta z ich usług następnym razem. Dzięki takiej darmowej "próbce" wiemy, czego można się spodziewać i czy to naprawdę działa, nie kupujemy kota w worku.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 06 sty 2010, 15:08 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
Wklejam linka dot. darmowych szkoleń „Przedsiębiorczość akademicka
– wiedza szansą na rozwój”
http://www.estudent.pl/wydarzenie/bezpl ... oktorantow


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 06 sty 2010, 15:10 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sty 2010, 16:57
Posty: 30
Ciekawe szkolenia.
Ja znalazłąm podobne, to już V edycja przewidziana na luty-marzec:
„Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej typu spin-off i spin-out” oraz indywidualne doradztwo z zakresu prawa, podatków i marketingu.
http://www.adoos.pl/post/9668924/bezpaa ... zakaadania


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 23 sty 2010, 16:41 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2010, 16:36
Posty: 19
Cz ktoś z Was zapisał się na te szkolenia?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 20 lut 2010, 19:33 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:10
Posty: 30
Korzystacie z tych darmowych szkoleñ? Przyznam , ze troche sie boje...chyba jednak wole zaplacic za szkolenie i byc pewna iz to jest to co na prawde to czego szukalam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits