Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:34

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 30 lip 2010, 14:59 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 12:02
Posty: 22
nic ostatnio nie słyszałem o darmowych szkoleniach dla studentów, natomiast są darmowe szkolenia dla osób np. bezrobotnych, więc może student pójdzie na takie szkolenie? Jak to jest czy bezrobotny student może uczestniczyć w szkoleniach dla bezrobotnych?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 19 sie 2010, 22:01 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sie 2010, 14:46
Posty: 20
Robcio pisze:
nic ostatnio nie słyszałem o darmowych szkoleniach dla studentów, natomiast są darmowe szkolenia dla osób np. bezrobotnych, więc może student pójdzie na takie szkolenie? Jak to jest czy bezrobotny student może uczestniczyć w szkoleniach dla bezrobotnych?



hmm wydaje mi sie, że nie może. Bo bezrobotna osoba, to taka która może przystąpić do pracy w każdej chwili, a student tego nie może. Dlatego student nie może sie zarejestrować w PUP-ie. No chyba, ze studiuje zaocznie, ato już inna bajka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 20 sie 2010, 10:12 
Mareksy ma rację - w polskim prawie nie ma czegoś takiego jak bezrobotny student... A dla bezrobotnych jest bardzo dużo bezpłatnych szkoleń i taka inicjatywa bardzo chwali;)
____________________
kadry i płace


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 20 sie 2010, 18:56 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 sie 2010, 14:20
Posty: 12
Hmm czyli czasami dobrze jest być bezrobotnym przez jakiś czas;) można wtedy zrobić szkolenie za darmo, które tak na prawdę kosztuje duże pieniądze. Tylko takie szkolenie musi potem pomóc poszukać pracę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 29 wrz 2010, 14:47 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:22
Posty: 42
Dros35 pisze:
Hmm czyli czasami dobrze jest być bezrobotnym przez jakiś czas;) można wtedy zrobić szkolenie za darmo, które tak na prawdę kosztuje duże pieniądze. Tylko takie szkolenie musi potem pomóc poszukać pracę.


a student może być bezrobotnym??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 29 wrz 2010, 16:06 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
tylko student zaoczny...niestety...

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 30 wrz 2010, 16:51 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2010, 22:58
Posty: 27
A czy te darmowe szkolenia są na prawdę darmowe? tzn czy np. zeszyty, długopisy, jedzenie też dostaje się na takich szkoleniach? czy jeśli ktoś jest dojezdny czy zwracają koszt dojazdu? Jak to jest, orientujecie sie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 11 paź 2010, 15:15 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2010, 14:09
Posty: 10
Niestety nie wiem, rzadko kiedy trafiłam na darmowe szkolenia przeważnie coś tzreba było zapłacić albo byc po wcześniejszym stażu z danej dziedziny. Według mnie dla studentów, na samym początku powinno być szkolenie, które pomogło by w ukierunkowaniu się i rozpoczęciu już trakcie studiów swojej kariery zawodowej. Podejrzewam że kursy z prezentacji czy rozmów kwalifikacyjnych ułatwiłyby star młodym ludziom.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 18 paź 2010, 15:25 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 paź 2010, 12:47
Posty: 26
newsy pisze:
Niestety nie wiem, rzadko kiedy trafiłam na darmowe szkolenia przeważnie coś tzreba było zapłacić albo byc po wcześniejszym stażu z danej dziedziny. Według mnie dla studentów, na samym początku powinno być szkolenie, które pomogło by w ukierunkowaniu się i rozpoczęciu już trakcie studiów swojej kariery zawodowej. Podejrzewam że kursy z prezentacji czy rozmów kwalifikacyjnych ułatwiłyby star młodym ludziom.


Fakt, taki student nie ma doświadczenie zazwycaj, ma tylko ukończona szkołe. Czasami takie darmowe szkolenie może ułatwić mu start.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 21 paź 2010, 16:44 
Ja jakoś nie mam szczęścia do darmowych szkoleń bo jak już znajdę informacje na ich temat to szybko okazuje się że już były i że na razie nie są planowane kolejne. Chciałabym jakoś podnieść swoje kompetencje jednak wszystkie szkolenia są zbyt drogie jak dl;a mnie, jak będziecie o jakichś wiedzieli dajcie znać :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits