Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 12:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nie darmowe ale tanie szkolenia dla studentów
PostZamieszczono: 28 kwie 2010, 15:16 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2010, 13:27
Posty: 24
Mnie się podoba szkolenie na temat zakładania własnej działalności i związanych z tym sprawami. Zastanawiam się tylko nad ceną, nie darmowe ale tanie tzn ile będą kosztować??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nie darmowe ale tanie szkolenia dla studentów
PostZamieszczono: 29 kwie 2010, 20:54 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2010, 15:58
Posty: 21
Jeśli chodzi o ten Kurs księgowości małych i średnich przedsiębiorstw, to organizowany jest również w PUP. Wtedy jest on całkowicie za darmo. Wiem, bo mój dobry przyjaciel zapisał sie na ten kurs, prawdopdobnie zaczna go w czerwcu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nie darmowe ale tanie szkolenia dla studentów
PostZamieszczono: 30 kwie 2010, 14:12 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:25
Posty: 21
Niecałe 300zł za taki kurs to na prawdę mało. Myślę, że można sobie pozwolić. Szkoda, że większość tych kursów nie kosztuje tyle, wtedy więcej osób mogłoby skorzystać z tej oferty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nie darmowe ale tanie szkolenia dla studentów
PostZamieszczono: 04 maja 2010, 13:46 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 mar 2009, 17:40
Posty: 65
Lokalizacja: Kraków
Drodzy studenci i absolwenci ! Mamy dla Was szkolenie ! Trochę to trwało bo musieliśmy wszystko idealnie dopracować ale już jest :-) A Trener ... :roll: z pierwszej linii ognia - specjalista od HR i rekrutacji. Tu kilka słów o Niej:

Trener, konsultant, doradca personalny i zawodowy, specjalista ds. personalnych. Szkoląc innych korzystam z wszystkich tych doświadczeń, co daje mi spojrzenie na jedną sprawę z wielu perspektyw – biznesowej, kierowniczej, strategicznej, szkoleniowej i indywidualnej. Pracowałam i pracuję z różnymi grupami zawodowymi: menedżerami, specjalistami, pracownikami administracyjnymi i produkcyjnymi, przedstawicielami handlowymi, a także z branżą medyczną. Moje obszary specjalizacji ściśle związane są z tym, czym się aktualnie zajmuję - zarządzanie zasobami ludzkimi. Interesuje mnie szczególnie komunikacja i przepływ informacji w firmie oraz rozwój kompetencji przywódczych, a największe doświadczenie szkoleniowe skupia się wokół tematów dotyczących rekrutacji i selekcji oraz współpracy w zespole.

Więcej na stronie:
„Techniczni” na rynku pracy - mój potencjał, moja kariera

_________________
pozdrawiamy

http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nie darmowe ale tanie szkolenia dla studentów
PostZamieszczono: 18 maja 2010, 00:25 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 kwie 2010, 02:06
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
Nawiązujac do tych warsztatów z pisania wnioskó unijnych, to był to świetny przykład nie darmowego ale taniego szkolenia dla studentów. Było nas 15 os, poczęstunek "studencki" + pizza na obiad, ale dla mniej najważniejsze było to co wyniosłem ze szkolenia. A naprawdę wiele się dowiedziałem. Trener był świetny, materiały również pomocne, certyfikat, duza fajna sala, ładny obiekt. W sumie to nie wiem czemu było tak tanio, ale nie wnikam :D Dla mnie to super i bardzo jestem zadowolony. Naprawde dziekuje organizatorom za taka mozliwośc i świetną ofertę :mrgreen:
Jak ktos chce wiecej sie dowiedziec to odsylam do watku:
szkolenia-otwarte-f12/samodzielne-przygotowanie-wniosku-o-dotacje-unijna-t395.html


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nie darmowe ale tanie szkolenia dla studentów
PostZamieszczono: 29 maja 2010, 15:44 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:07
Posty: 23
Diego pisze:
Nawiązujac do tych warsztatów z pisania wnioskó unijnych, to był to świetny przykład nie darmowego ale taniego szkolenia dla studentów. Było nas 15 os, poczęstunek "studencki" + pizza na obiad, ale dla mniej najważniejsze było to co wyniosłem ze szkolenia. A naprawdę wiele się dowiedziałem. Trener był świetny, materiały również pomocne, certyfikat, duza fajna sala, ładny obiekt. W sumie to nie wiem czemu było tak tanio, ale nie wnikam :D Dla mnie to super i bardzo jestem zadowolony. Naprawde dziekuje organizatorom za taka mozliwośc i świetną ofertę :mrgreen:
Jak ktos chce wiecej sie dowiedziec to odsylam do watku:
szkolenia-otwarte-f12/samodzielne-przygotowanie-wniosku-o-dotacje-unijna-t395.html


Dzięki za opinię, ile kosztowało to szkolenie? I jak długo trwało?? Jestem zainteresowanym tym szkoleniem, ale ważna jest dla mnie cena, dlatego pytam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nie darmowe ale tanie szkolenia dla studentów
PostZamieszczono: 01 cze 2010, 23:21 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 kwie 2010, 02:06
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
Konrados pisze:
Diego pisze:
Nawiązujac do tych warsztatów z pisania wnioskó unijnych, to był to świetny przykład nie darmowego ale taniego szkolenia dla studentów. Było nas 15 os, poczęstunek "studencki" + pizza na obiad, ale dla mniej najważniejsze było to co wyniosłem ze szkolenia. A naprawdę wiele się dowiedziałem. Trener był świetny, materiały również pomocne, certyfikat, duza fajna sala, ładny obiekt. W sumie to nie wiem czemu było tak tanio, ale nie wnikam :D Dla mnie to super i bardzo jestem zadowolony. Naprawde dziekuje organizatorom za taka mozliwośc i świetną ofertę :mrgreen:
Jak ktos chce wiecej sie dowiedziec to odsylam do watku:
szkolenia-otwarte-f12/samodzielne-przygotowanie-wniosku-o-dotacje-unijna-t395.html


Dzięki za opinię, ile kosztowało to szkolenie? I jak długo trwało?? Jestem zainteresowanym tym szkoleniem, ale ważna jest dla mnie cena, dlatego pytam.


Szkolonko kosztowało 300 zł dla studentów i trwało 2 dni. Było to szkolenie weekendowe, czyli sobota i niedziela (od 9-17).
Każdy ma inne pojęcie "drogie", "tanie", ale ja osobiście uważam że to szkolenie za taką cenę to naprawdę była taniocha. Szczególnie że trener był wymiataczem i naprawdę wiele ważnych i ciekawych rzeczy nam powiedział. :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nie darmowe ale tanie szkolenia dla studentów
PostZamieszczono: 24 cze 2010, 13:05 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 cze 2010, 13:58
Posty: 30
Kiedy studiowałem to byłem dać w stanie 200-300zł za szkolenie. Na więcej nie było mnie stać. Dobrze, że co jakiś czas są organizowane niedrogie szkolenia dla studentów. Wkońcu ktoś o nich mysli.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nie darmowe ale tanie szkolenia dla studentów
PostZamieszczono: 30 lip 2010, 14:58 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 12:02
Posty: 22
Myślę, że tutaj chodzi również o to, że studentów jest mnóstwo więc zapeno dużo osó zapisze się na takie szkolenie. Pewnie zwróci im się to. Wiadomo im więcej osób tym więcej kasy, a jeśli szkolenia są niedrogi to będzie dużo chętnych. A studenci jak to studenci są gotowi przyjąć każdą wiedzE:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nie darmowe ale tanie szkolenia dla studentów
PostZamieszczono: 29 wrz 2010, 14:50 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:22
Posty: 42
Kiedy studiowałam nie miałąm takich możliwości, a na pewno bym z nich korzystała. Puki jesteśmy studentami powinniśmy starać się aby jak najwięcej wynieść z tego, bo jak zaczniemy pracować, założymy rodziny to nie będziemy mieli na to czasu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits