Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 03:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 14 sty 2012, 16:02 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2011, 20:29
Posty: 33
dianam pisze:
Szkolenia umiejętności miękkich (czyli interpersonalnych) są ważne, ponieważ pozwalają nam stać się lepszą wersją samego siebie. Jeśli tylko ktoś czuje taką potrzebę, to znak, że coś się dzieje... ;) ...i warto się rozejrzeć po rynku szkoleń, celem wyszukania interesującej nas oferty. Konkurencja jest ogromna, dostępność szkoleniowców równie wielka.
Warsztaty rozwoju


rozumiem, że na szkolenia miekkie raczej sami powinnismy sie wybrac, a nie pracodawca nas kierowac na nie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 28 sty 2012, 17:07 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sty 2012, 22:45
Posty: 30
I oto kolejne szkolenie, które powinno zrobić wiele osób. Moim zdaniem bycie asertywnym to podstawa zrobienia kariery!! Na prawde, osoby które wiedzą czego chcą są szcześliwe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 31 sty 2012, 13:59 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2012, 13:46
Posty: 37
Asertywność ? Przyda się osobom, które nie potrafię postawić na swoje. Mnie nauczyła tego praca, ze jeśli jestem pewny, że wiem lepiej to walcze:) Zostałem nawet doceniony dziekui temu przez szefa, i jestem kierownikiem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 24 lut 2012, 21:40 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lut 2012, 20:20
Posty: 37
Radek pisze:
Asertywność ? Przyda się osobom, które nie potrafię postawić na swoje. Mnie nauczyła tego praca, ze jeśli jestem pewny, że wiem lepiej to walcze:) Zostałem nawet doceniony dziekui temu przez szefa, i jestem kierownikiem.


z tym się zgodze, praca jest dobrym nauczycielem jeśli chodzi o asertywność.
Po pewnym czasie człowiek zaczyna się nie zgadzać na coś je sli czuje że jest to złe. Np. wieczne wykorzystywanie, pozostawianie po godzinach.. to się kiedyś znudzi, a wtedy powiem NIE


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 31 sty 2016, 21:48 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Zorro_J pisze:
z tym się zgodze, praca jest dobrym nauczycielem jeśli chodzi o asertywność.
Po pewnym czasie człowiek zaczyna się nie zgadzać na coś je sli czuje że jest to złe. Np. wieczne wykorzystywanie, pozostawianie po godzinach.. to się kiedyś znudzi, a wtedy powiem NIE

Święte słowa! Ja w swojej karierze zawodowej mam taki epizod - w mojej pracy ciągle tylko mi dokładali nowych obowiązków (nie podnosząc oczywiście wynagrodzenia), aż w pewnym momencie pracowałam za 3 osoby. Nie dawało mi to spokoju i stopniowo wykańczało nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim mentalnie. No i stres był dużo większy. W końcu pomyślałam o sobie i zaczęłam być asertywna... teraz pracuję gdzie indziej, bo nie daję się wykorzystywać :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 31 sty 2016, 22:42 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Gorzej mają osoby, które z racji swojej sytuacji życiowej muszą godzić się ta taki wyzysk. Ale to już temat na zupełnie inną dyskusję.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits