Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 15:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 18 sty 2010, 23:48 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sty 2010, 16:57
Posty: 30
Lubię mieć wszystko zaplanowane, ponieważ wtedy czuję się pewnie. Jest to taka drabina, po której mogę iść. Jeśli coś mi nie wyjdzie tak jak zaplanuję, to nie ubolewam nad tym, staram się kontynuować inne plany. Życie bez planów nie ma sensu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 29 sie 2010, 16:52 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
Planować warto, bo bez planów życie nie byłoby ciekawe. Każdy musi mieć jakiś cel w życiu i do niego dążyć.
Ważne jest tylko, aby nie załamywać się jeśli coś nie wyjdzie...po prostu wtedy trzeba się podnieść i iść inna drogą. Nasze plany trzeba brać poważnie, ale z przymrużeniem oka;) tak aby w razie czego móc pogodzić się z przegraną.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 02 wrz 2010, 15:35 
Jasne, że warto planować. Spontaniczność się ceni, ale bez konkretnej wizji swojej przyszłosci nie da się nic osiągnąć, mówię to ja - osoba, która raczej spontanicznie podchodzi do życia ;)
Ja do planowania używam terminarza, kalendarza i ostatnio map mysli. Wiecie o ile łatwiej jest wyznaczać cele rozrysowując je na papierze?
Nauczył mnie tego trener Jarosław Mateński i teraz raz na jakiś czas rysuję mapę swojej przyszłości na nowo.
Ułatwia to działanie.
Najpierw myślenie, później mówienie, działanie i uczucie, że coś się zrobiło ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 03 wrz 2010, 12:55 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:22
Posty: 42
Coraz cześciej słyszę o tych mapach myśli, o co w tym chodzi? Melyssa mozę ty coś powiesz więcej na ten temat? No chyba, że to tajemnica...
Również jestem zwolenniczką planowania, bo bez tego ciężko się poruszać w dzisiejszych czasach. Jeśli zaplanujemy wszystkie sprawy to będziemy wiedzieć ile czasu zostanie nam na relaks;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 03 wrz 2010, 14:27 
Cos więcej o mapach myśli? Warto przeczytać ten artykuł http://www.eioba.pl/a70032/kre_lenie_ma ... tudiowania Tutaj kompleksowo jest wszystko wyjaśnione. Poza tym polecam również książkę ojca mindmappingu - Tony'ego Buza. Ja ją dostałam na szkoleniu z tego tematu w May Agency, ale można ją w księgarniach (tych lepszych albo psychologicznych) dostać.
No i co najważniejsze - ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, bo praktyka czyni mistrza ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 05 wrz 2010, 14:43 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
Przeczytałem ten artykuł, bardzo ciekawy. Aż mnie kusi aby spróbować. Na sam początek pewnie będzie trudno, chodzi mi o rozplanowanie napisów itd. Ale rzeczywiście potem można to zapamiętać i wtedy będzie łatwiej. A jeśli to ma pomóc mi planować to warto spróbować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 22 sty 2011, 22:27 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2011, 18:49
Posty: 38
A tak na prawdę taka nerwówka i życie w pośpiechu nie wyjdzie nam na dobre...oprócz tego że nasze życie osobiste może się posypać, bo zaniedbujemy rodzinę to możemy mieć problemy ze zdrowiem. Nikt przez długi czas nie wytrzyma ciągłego pośpiechu, dlatego warto planować sobie wszytko. Wtedy poświęcamy tyle czasu ile trzeba na każdą sprawę i jest łatwiej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 26 sty 2011, 16:43 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Ale nie można sobie zaplanować całego życia. Trzeba zostawić odrobinę miejsca na spontaniczność :)

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 26 sty 2011, 17:51 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2011, 18:49
Posty: 38
Spontaniczność....hmmm wole jednak mieć wszystko zaplanowane. Nie lubię jak coś mnie zaskakuje, wtedy czuję sie nie pewnie i denerwuję się. A życie ze stresem nie jest dobre.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 27 sty 2011, 01:01 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2010, 15:03
Posty: 47
Szkoda tylko że większość tych planów zazwyczaj zawalamy ;)
Ale cóż, człowiek całe życie sie uczy, więc może kiedyś nauczymy się planować racjonalnie :lol:

_________________
http://www.leadership-center.pl/
Zarządzanie projektami


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits