Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 02:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 27 sty 2011, 13:49 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2011, 18:49
Posty: 38
hehe najlepiej to potrafić przewidywać przyszłość... niestety mało kto tak potrafi. Z drugiej strony czy życie wtedy było by ciekawe....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 09 lut 2011, 15:34 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lut 2011, 15:07
Posty: 24
Planować zawsze jest warto... po to aby mieć jakiś cel i wiedzieć co robić. Jednak trzeba wiedzieć też to, że nie wszystko wychodzi w życiu - musimy zachować wtedy jakiś dystans i się nie przejmować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 26 mar 2011, 16:49 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 mar 2011, 15:42
Posty: 23
Planuję codziennie....planuje obiad w co się obiorę, gdzie pójdę z synkiem. Czasami okazuje się, że nie ma tego co chciałam kupić i przez to gotuję coś innego. Ubranie okazuje się w praniu , a synek chce iść gdzie indziej - trudno. Zmieniam plany. Planuję, ale nie wkurzam się jeśli coś się nie uda, chyba na tym to wszystko polega.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 26 mar 2011, 20:36 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
WiktoriaD pisze:
Planuję codziennie....planuje obiad w co się ubiore, gdzie pojde z synkiem. Czasami okazuje się, że nie ma tego co chciałam kupić i przez to gotuję cos innego. Ubranie okazuje się w praniu , a synek chce isc gdize indziej - trudno. Zmieniam plany. Planuję, ale nie wkurzam się jeśli coś sie nie uda, chyba na tym to wszysko polega.


Ja tak samo, lubię rozplanować sobie dzień, najbliższe godziny, tydzień, miesiąc, nawet kilka lat...
Ale plany nie zawsze wychodzą, szczególnie te dalsze. Ale warto planować, aby wiedzieć, gdzie podążamy.

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 27 mar 2011, 18:50 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 mar 2011, 17:59
Posty: 22
Dzięki temu że planowałem, skończyłem studia... tak to pewnie bym nawet nie studiował. Choć planowałem inną pracę pracuję w pewnej firmie.... nie jest źle, ale czuję niedosyt. W przyszłości planuję zmianę, ale jeszcze nie teraz. Moim zdaniem taki plany motywują, plany to dla mnie realizacja marzeń - nie wyobrażam sobie inaczej. TRzeba planować, nie da się inaczej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 21 kwie 2011, 21:03 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 kwie 2011, 07:25
Posty: 25
Bardzo lubie planować sobie dzień, tydzień, lata. Nie chodzi o to aby dążyć do tego bezwzględnie. Chodzi o to aby robić coś po coś. Inaczej nie ma to sensu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 30 kwie 2011, 21:01 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2011, 20:57
Posty: 46
Tak na prawdę to w życiu różnie bywa...człowiek planuje a tu nic nie wychodzi tak jakby chciał. Ale ludzie dalej planują, marzą itd. Wydaje mi się, że bez planów to człowiek by siedział w domu i nic nie robił, a na tym to nie polega.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 29 sie 2011, 21:09 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2011, 20:28
Posty: 52
Lubię sobie coś zaplanować, nawet jeśli czasami to potem nie wychodzić. Dzieki planowaniu mam wszystko rolzplanowane i wiem ile mam czasu w ciągu dnia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 24 wrz 2011, 20:58 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sie 2011, 19:15
Posty: 62
Zawsze coś planuje, od rana myślę co zrobić mam, co jest do załatwienia. Ale nie zawsze to realizuje - wiadomo, czasami znajomi na piwo wyciągną czasami korek na ulicy. Nie denerwuję się tym, ot takie życie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 25 wrz 2011, 15:39 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 wrz 2011, 21:49
Posty: 28
Można planować, ale wiem z życia że rzadko coś wychodzi jesli się planuje. Lepiej nastawić sie na niespodzianki i mile się zaskoczyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits