Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 14:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 24 lut 2012, 21:41 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lut 2012, 20:20
Posty: 37
Nie warto planować, bo z doświadczenia wiem, zę takie coś wtedy nie wychodzi. Lepiej życć chwilą i wszystko realizować wtedy keidy mamy czas.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 24 maja 2012, 15:43 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Jestem zdania, iż należy planować swój czas, a wtedy będziemy mieć kontrolę nad własnym życiem. Korzyścią jest także to, iż będziemy efektywnie planować działania w swojej pracy- dzięki czemu zwiększymy swoją szansę na sukces. Firma AVENHANSEN prowadzi szkolenie z efektywnego zarządzania czasem własnym z elementami asertywności :-) Polecam http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... oznan.html

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 16 lip 2012, 22:32 
Odkąd sięgam pamięcią- zawsze planowałam...wszystko...każdy dzień, poszczególne wydarzenia...zawsze miałam w głowie kulka scenariuszy jednej sytuacji...Do tego notowanie na karteczkach... Może i spowalnia i rozleniwia to działanie mózgu, ale akurat ja tak mam i inaczej chyba nie potrafię ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 17 lip 2012, 08:34 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Mam podobnie, aczkolwiek cenię sobie twórcze działania spontaniczne :-) Dzisiaj przeczytałam ważne motto: dopóki nie zaczniesz cenić siebie- nie będziesz cenić swojego czasu. Dopóki nie zaczniesz cenić swojego czasu- nic z nim nie zrobisz. Sporo w tym prawdy.

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 20 lip 2012, 14:16 
planowanie ma sens, ułatwia i porządkuje zadania wiadomo co jest do zrobienia :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 22 sie 2012, 17:38 
dla człowieka już samo istnienie kartki z planem jest motywujące. Czasem można się rozleniwić, gdy mamy jedynie jakąś koncepcję, ale gdy jest czarno na białym napisane: '10:00 - nauka angielskiego', to już troche trudniej od tego sie wywinąć, bo później będą nas goniły wyrzuty sumienia. Wg mnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 23 sie 2012, 09:42 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Zgadzam się. Najlepiej zapisać sobie wszystko w punktach, a potem należy to realizować :-)

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 23 sie 2012, 11:46 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lip 2012, 13:45
Posty: 2
anita pisze:
Im człowiek ma mniej czasu, tym bardziej poukładany jego plan dnia i tym bardziej jest on zorganizowany.

Pewnie, że nie wszystko zaplanujesz, bo na niektóre rzeczy nie mamy wpływu i niekiedy życie odwraca się o 180 stopni, choć w planach było zupełnie inaczej.

Ale na pewno wato mieć plany i dążyć do jego realizacji.
Wydaje mi się że ważne jest też, by pogodzić się z tym że czasami życie krzyżuje nam plany a cel został wyznaczony i dążymy do jego realizacji mimo wszystko.

Na swoim przykładzie wiem, że im więcej mam na głowie, tym zazwyczaj więcej uda mi się zrobić.

_________________
http://www.pozycjonowanie.ideo.pl/pozycjonowanie-blog/art64,nowoczesny-pr-w-e-wydaniu-czyli-zintegrowane-otaczanie-konsumenta.html


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 24 sie 2012, 13:32 
jak ustawie sobie plan to wiem co mam robić, opcji gaszenia pożarów jest zdecydowanie nie dla mnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 25 sie 2012, 20:29 
bo lenistwo to problem psychologiczny, a przecież w terapiach psychologicznych stosuje się uzewnętrznianie nieśmiałych myśli za pomocą zapisku na kartce. planujmy, a efekty się zmaterializują :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits