Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 27 sie 2012, 14:46 
Plany sobie a życie sobie.
Nawet jak coś sobie rozplanuje w czasie, to nigdy nie udaje mi się wyrobić i tylko się stresuję tym że się nie wyrabiam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 12 lis 2012, 22:49 
Dobry plan nigdy nie jest zły;) plan zawsze pozwala nam poukladać sobie rózne rzeczy i daje poczucie panowania nad sytuacją.Aczkolwiek każdy dobrze wie że zazwyczaj do głosu dochodzi pan Murphy i plan często się sypnie;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 13 lis 2012, 11:57 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Może warto ustalić sobie plan, ale mniej-powiedzmy ścisły- taki na wykonanie, a nie na termin ? Jest to jednak zależne od wykonywanej pracy. Co Wam najbardziej przeszkadza w realizacji planów ? (mam tu na myśli, co Was najbardziej od nich odciąga :-)

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 14 lis 2012, 15:31 
amonique pisze:
Czy warto planować sobie życie obowiązki, czas wolny. [...]

a jakie wy macie doświadczenia w planowaniu a może fajne sposoby jak zrobić aby plan był realny

Oczywiscie, że warto planować! Warto się nauczyć zarządzaniem sobą w czasie, bo inaczej nie zostanie nam nic, tylko jakieś luźne mysli w glowie. A tak - możemy itenswniej pracować, szkolić się, spędzać czas z rodziną i dzięki temu zostawić jeszcze sobie trochę czasu na pasje


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 16 lis 2012, 15:54 
Oczywiscie, ze tak, jak lecimy na spontanie to zawsze cos pominiemy, a jesli anuczymy si eplanowac i zaczniemy to wlaczac w zycie to na prawde bedzie nam o wiele latwiej w organizowaniu sobie dnia, tygodnia... Jesli sie nauczymy zarzadzac swoim czasem w odpowiedni sposob to na prawde rzadko kiedy bedziemy mogli powiedziec nie mam czasu dla siebie ,rodziny itp. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 16 lis 2012, 16:56 
Też uważam, ze trzeba z głową zarządzać sobą, bo wtedy żyje nam się łatwiej! Spontan jest pożądany, ale raczej w kwestiach imprezowych;D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 19 lis 2012, 12:30 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
aurelia33 pisze:
Też uważam, ze trzeba z głową zarządzać sobą, bo wtedy żyje nam się łatwiej! Spontan jest pożądany, ale raczej w kwestiach imprezowych;D


..... i w kwestii twórczej również, chociaż coraz częściej twórczość jest czymś zaplanowanym na dłuższy czas. Czy nie jest tak, że coraz częściej swoje twórcze działania planujemy z ołówkiem w ręku i ubieramy w tzw. projekty ?

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 08 mar 2016, 23:26 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
dla mnie planowanie to podstawa, jednakże strasznie na mnie zawsze destrukcyjnie wpływało, gdy nie zdołałem wykonać założonego planu, dlatego teraz tworząc plan zawsze mierzę siły na zamiary.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 02 cze 2016, 07:28 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
raff pisze:
dla mnie planowanie to podstawa, jednakże strasznie na mnie zawsze destrukcyjnie wpływało, gdy nie zdołałem wykonać założonego planu, dlatego teraz tworząc plan zawsze mierzę siły na zamiary.

A to nie jest też tak, że warto jednak taki plan tworzyć z ambicjami? Bo jeśli znowu założymy sobie plan wygodny i łatwy do osiągnięcia, to osiądziemy na laurach i nie będziemy się starać o nasz rozwój czy inne ważne dla nas elementy. Ja chyba wolę planować trochę więcej, aby mieć lepszą motywację do działania.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy warto planować
PostZamieszczono: 30 cze 2016, 14:32 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Asia pisze:
raff pisze:
dla mnie planowanie to podstawa, jednakże strasznie na mnie zawsze destrukcyjnie wpływało, gdy nie zdołałem wykonać założonego planu, dlatego teraz tworząc plan zawsze mierzę siły na zamiary.

A to nie jest też tak, że warto jednak taki plan tworzyć z ambicjami? Bo jeśli znowu założymy sobie plan wygodny i łatwy do osiągnięcia, to osiądziemy na laurach i nie będziemy się starać o nasz rozwój czy inne ważne dla nas elementy. Ja chyba wolę planować trochę więcej, aby mieć lepszą motywację do działania.

Wszystko jest kwestią odpowiedniego wyważenia. Jakoś w tym wszystkim należy znaleźć złoty środek :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits