Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 18 sty 2010, 23:56 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sty 2010, 16:57
Posty: 30
Mój sposób na stres to ciekawa książka, rozmowa z przyjaciółką, gotowanie, gorąca kąpiel i przytulanki z facetem;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 22 sty 2010, 18:31 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 18:00
Posty: 31
Może jakiś sport? Mnie bardzo rozluźnia pływanie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 27 maja 2010, 15:26 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:10
Posty: 25
Kiedy bardzo stresuję się w pracy to wychodzę na chwilke do toalety i spryskuj się wodą - to mni orzeżwia i patrze na wszystko trochę inaczej. Czasami robię sobie przerwę w pracy i wtedy np. przez 10 min buszuję na interecie na ciekawych stronakach.
A w domu pomaga mi kąpiel lub dobra książka..spotkanie z przyjaciółkami też działa cuda.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 21 cze 2010, 21:54 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
Ostatnio odkryłem ciekawy sposób na radzenie sobie ze stresem. Sklejam samoloty :) Taaak, jest to dość ciekawe zajęcie. Niektórych na pewno może jeszcze bardziej zdenerwować, mnie odwrotnie - uspokaja i wycisza. Spróbujcie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 25 cze 2010, 14:42 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:56
Posty: 35
Kuba82 pisze:
Ostatnio odkryłem ciekawy sposób na radzenie sobie ze stresem. Sklejam samoloty :) Taaak, jest to dość ciekawe zajęcie. Niektórych na pewno może jeszcze bardziej zdenerwować, mnie odwrotnie - uspokaja i wycisza. Spróbujcie.



Hmm mnie to twoje zajęcie chyba bardziej by rozłościło i denerowało, nie mam cierpliwości do sładania modeli
Dla mnie najlepsze na stresa jest sen.Zasypiam i zapominam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 02 sie 2010, 11:27 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lip 2010, 09:52
Posty: 56
heh stres to coś czego nie unikniemy. Każdy ma swój sposób, żeby się rozluźnić odreagować. Ja ich mam kilka i to różnych w zależności od nastroju: czasami dobra impreza, wyjście do klubu i szaleństwo do białego rana, spotkanie się z kumpelą, kumplem na wódkę/piwo/cokolwiek, sport (zdecydowanie polecam), spacer, zaszycie się w domowym zaciszu w ciszy lub przy muzyce, wyjazd (ja nie mogę zbyt długo siedzieć w jednym miejscu i czasami po prostu muszę gdzieś wyjechać, do innego miasta, do rodziców którzy mieszkają na wsi - ach ta spokojna polska wsi;), na łono natury). Nie przemawiają do mnie te piłeczki. Znam ten sposób od bardzo dawna, ale kompletnie to do mnie nie trafia, a wręcz przeciwnie trochę mnie wkurzają, ale jest to coraz popularniejszy sposób, pomagający wielu ludziom, więc warto spróbować.
Jednak jak to często bywa najlepszym sposobem jest profilaktyka. Zdecydowanie polecam regularne (mniej lub bardziej) uprawianie sportu. Sport nie tylko poprawia naszą kondycje fizyczną, ale sprawia, że czujemy się dobrze psychicznie. Jest dobrym odreagowaniem tego co w nas jest nawet jeśli sobie z tego nie zdajemy sprawy, dodaje nam energii i bardziej optymistycznie podchodzimy do życia. Poza tym mi tez pomaga dystans do otoczenia. Jeśli jestem zdystansowany do tego co jest wokół mnie, również do samego siebie to dzięki temu słabiej ulegam negatywnym emocjom.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 02 sie 2010, 11:44 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lip 2010, 09:52
Posty: 56
a tak w ogóle to polecam kursy takiej fundacji Art of *******. Byłem kiedyś na jednym nie spodziewając się za specjalnych rezultatów, ale zakończyłem go bardzo zadowolony. Świetny trener i w ogóle bardzo przyjemnie, więc polecam;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 07 sie 2010, 15:49 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 sie 2010, 14:40
Posty: 19
Racja od stresu nie uciekniemy, dlatego ważne jest aby umieć sobie z nim radzić. Wyobraźmy sobie, że co chwile się stresujemy, nasz organizm wkońcu tego nie wytrzymuje i albo dostajemy zawał albo świrujemy. Dlatego ważne jest aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne. I tu się zgodzę z luką sport jest najlepszym rozwiązaniem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 11 sie 2010, 16:41 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Dokładnie, sport - jakakolwiek jego forma -pomaga rozładowac emocje, zwłaszcza te nagatywne i bardzo się rozluźnić. Ale szkolenia i kursy jak radzic sobie podczas sytuacj stresujacych, tez sie przydadzą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 12 sie 2010, 09:00 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lip 2010, 09:52
Posty: 56
hehe, jaka apokaliptyczna wręcz wizja: albo sport, albo zawał albo świr;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits