Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 28 mar 2011, 10:27 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Dużo ludzi rozluźnia się przy piwku, ale sądzę, że co innego jest wyjść w piątek wieczorem z przyjacielem na piwo, a co innego siedzieć w domu i upijać się do nieprzytomności wódką... Chociaż zdarza się, że granica jest cienka...

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 28 mar 2011, 16:28 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 mar 2011, 17:59
Posty: 22
No własnie, ja tam wódki nie lubię...jestem piwoszem. Chyba bardziej od piwa pomaga mi rozmowa z kumplem, ale piwo to tak przy okazji musi byc;) no bo jakże by inaczej facet przy soczku miałby siedzieć?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 31 mar 2011, 00:43 
ja codziennie po pracy piwko w domu albo z kumplem, nawet czasami odstresuje mnie wyjscie z psem na spacer, trzeba jakoś sobie umilać czas po pracy bo człowiek by zwariował


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 31 mar 2011, 21:03 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 mar 2011, 21:11
Posty: 46
Mi chyba najbardziej pomaga spacer.... wtedy mogę spokojnie pomyśleć i przestaje sie denerwować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 13 kwie 2011, 19:06 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:00
Posty: 59
Powiem Wam jak nie radzić sobie ze stresem......... uwaga na nałogi - nie pijmy!!! Bo alkohol wpływa na nas miło tylko wtedy keidy mamy go we krwi - a kiedy go nie ma problem wydaje się jeszcze większy - do tego dochodzi kac! Odradzam też wieczne leżenie w łóżku, spanie itr.... człwiek powinien być mocny i umieć wychodzić z każdego problemu!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 17 kwie 2011, 13:44 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 kwie 2011, 20:33
Posty: 6
Lokalizacja: Poznań
Hej,
tak czytam Wasze wypowiedzi, i najlepsze jest to że każdy z Was ma ziarnko prawdy, i pewnie gdybym napisał kolejny post " Jak ja sobie radzę ze stresem " to nic nie wniósłbym do tego więcej niż ponad to co już jest napisane.
W dzisiejszej dobie stres jest nie uniknioną częścią naszego życia, już nawet presja czasu tworzy w zarodku pewne ciśnienie gdzie zaczyna krew szybciej krążyć, a myśli w głowie stają się szybkimi błyskami.
Sport, wysiłek fizyczny, jak najbardziej jest dobrą metodą , alkohol to nic dobrego i najlepszą droga do alkoholizmu, ba nawet się nie obejrzycie jak będzie trzeba napić się lampki aby wyluzować, medytacja też super, hobby... itd.itd Najważniejszy aby każdy z nas wypróbował kilka rzeczy, a nie tylko mówił o nich, bo tylko w taki sposób można coś znaleźć, więc najlepszą metodą jest działanie.
A czy ktoś z Was pomyślał o tym aby ten zły i okrutny stres wykorzystac?? Tak, dokładnie, wykorzystać tak aby nas mobilizował i skłaniał ku czemuś lepszemu. Należy zauważyć że w życiu człowieka głównie występują dwa rodzaje stresu, Optymalny, i paraliżujący, optymalny jest dodatkową dawką adrenaliny gdzie może nas nawet z dopingować. Paraliżujący , jak sama nazwa wskazuje, buduje u nas poczucie nie mocy, lęku, braku trzeźwego myślenia. bo właśnie według mnie ta trzeźwość umysłu jest najważniejsza. Każdy z nas gdy zostanie wystraszony, lub jest pod ogromną presją zapomina o swoich umiejętnościach, czy też wiedzy którą posiada, a później gdy organizm ochłonie wszystko sobie przypominamy i prowadząc dialog wewnętrzny mówimy " ahhh przecież to jest oczywiste, przecież to takie proste, przecież to wiedziałem/am "
Dlatego też dla mnie osobiście to ze stres jest i potrafi mnie ogarnąć to również wiem. Zadając pytanie samemu sobie Jak radzić sobie ze stresem? Wiem również że nic nowego do mojego życia nie wprowadzi. Dlatego zadaję sobie pytanie „ Co mogę z nim zrobić, jak go opanować i wykorzystać” ?
I myślę że należałoby iść w tą stronę.
Natomiast jest proces złożony i dość skomplikowany, ale każdy to potrafi. Jeżeli zadajesz sobie pytanie „ Co mogę z nim zrobić, jak go opanować i wykorzystać” ? to zapraszam do dyskusji, z przyjemnością służę pomocą. Ale również jeśli masz swoje zdanie na temat tego co napisałem to również przyjmę krytykę 

Pozdrawiam Tycjan


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 17 kwie 2011, 17:12 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:00
Posty: 59
hmmm jak opanować stres?? Moim zdaniem tego się nie da...... moje ciało reaguje samo na stres... poce sie itd. Staram sobie tłumaczyć, że nie m a po co się denerwować, ale to nic nie daje. Dlatego staram sie o nim zapomnieć, czytam, oglaam tv, uprawiam sport.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 21 kwie 2011, 20:50 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 kwie 2011, 07:25
Posty: 25
hmmm jak czytam wasze wypowiedzi to stwierdzam, że ja prawie nigdy się nie denerwuje. Cieżko mnie wyprowadzić z równowagi.... osttni raz kiedy się wkruzyłem to było z rok temu, jak facet z którym miałem stłuczkę, twierdził że to moja wina. Przepisów nie znał..... i tak wyszło na moje, ale wtedy sie wkurzyąłm. atak to raczje wszystko lajcikowo przyjmuję


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 30 kwie 2011, 21:04 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2011, 20:57
Posty: 46
Grzegorz_ nie denerwujesz sie? Myślałe, że nie ma takich już ludzi... dzisiejsze czasy to ciągłu stres. Ja tam codziennie się wkurzam. A co wtedy robię? Przyanam się, że poklnę sobie i mi przechodzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak radzić sobie ze stresem
PostZamieszczono: 24 lip 2011, 21:03 
na stres najlepszy jest sport......spwadziłem:D codziennie dzwigam cieżarki, nie jestem jakims kulturystom ani siłączem - robię to dla siebie. Taki sport mnie uspokaja, a swoją energię daję w mięsnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits