Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 01:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kłamania - wada czy zaleta
PostZamieszczono: 19 gru 2011, 10:46 
No tak... strzeliłeś z grubej rury...
Myślę, że tutaj zależy od konkretnego człowieka.
Dla jednego taka informacja może być dobijająca, odbierająca siły do walki. Innych zaś może zmotywować do życia pełną piersią i wyciśnięcia życia do ostatniej kropli. Taka informacja może dać szansę takiej osobie na pożegnanie się i uporządkowanie spraw... Nie wiem... Nie chcę o tym myśleć...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kłamania - wada czy zaleta
PostZamieszczono: 19 gru 2011, 21:13 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 gru 2011, 20:40
Posty: 24
Nie lubię cwaniaków co kłamia na każdym kroku - fakt tacy w życiu to mają z górki, ale jakim kosztem??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kłamania - wada czy zaleta
PostZamieszczono: 20 gru 2011, 10:03 
Oj tak! Nie cierpię cwaniaków! Nie wiem, jak to się dzieje, że oni zawsze dopną swego, nakłamią, namataczą a i tak ich będzie na wierzchu. Ty zaś człowieku robisz swoje jak należy, raz powinie Ci się noga i pioruny zbierają się nad Twoją głową.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kłamania - wada czy zaleta
PostZamieszczono: 20 gru 2011, 21:42 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 gru 2011, 21:30
Posty: 19
Macie racje, znam kilka osób, które "cwaniakują" gdzie się da.. i im zawse sie uda! Ba robią czasami takie przekręty, że ja bym już wpadła, a im sie udaje!!! I jaki z tego morał? Że kłamstwo popłaca?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kłamania - wada czy zaleta
PostZamieszczono: 21 gru 2011, 11:46 
Mari13 pisze:
Macie racje, znam kilka osób, które "caniakują" gdzie się da.. i im zawse sie uda! Ba robią czasami takie przekręty, że ja bym już wpadła, a im sie udaje!!! I jaki z tego morał? Że kłamstwo popłaca?


Wolę "przyjdzie kryska na matyska", "kij ma zawsze dwa końce", "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka" albooo "oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa" :) I to się sprawdza! :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kłamania - wada czy zaleta
PostZamieszczono: 21 gru 2011, 21:43 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 gru 2011, 21:32
Posty: 22
Halszka ma racje - kłamstwo nie popłaca i zawsze wychodzi na jaw. Nawet po latach ale wychodzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kłamania - wada czy zaleta
PostZamieszczono: 22 gru 2011, 10:01 
ŁukaszPress pisze:
Halszka ma racje - kłamstwo nie popłaca i zawsze wychodzi na jaw. Nawet po latach ale wychodzi.

Dziękuję :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kłamania - wada czy zaleta
PostZamieszczono: 22 gru 2011, 20:37 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2011, 20:35
Posty: 29
Od zawsze kłamali i tego nie zmienimy. Moim zdaniem uczmy sie wykorzystywac kłamstow na swoją korzyśc, w ten sposób będizemy szczęsliwsi w zyciu. Zycie jest za bolesne wredne aby móc życ tylko wg prawidłowych zasad.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kłamania - wada czy zaleta
PostZamieszczono: 23 gru 2011, 09:40 
No może niewinne kłamstewka nie są takie złe. Ale nie wyobrażam sobie być otoczona ludźmi, którzy cały czas kłamią. Z takimi nie można zbudować żadnych relacji. Człowiek, kiedy dowie się, że był okłamywany, czuje się nieszczęśliwy, oszukany, więc kłamstwo wcale nie sprawia, że ludzie czują się szczęśliwsi. Czasem jest po prostu lepszym rozwiązaniem. Dla osoby kłamiącej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kłamania - wada czy zaleta
PostZamieszczono: 08 sty 2012, 12:44 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2011, 20:29
Posty: 33
No tak, nikt nie lubi być okłamywany.... nawet najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits