Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 13:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kreatywność co to takiego?
PostZamieszczono: 24 wrz 2011, 20:48 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sie 2011, 19:15
Posty: 62
a mi sie wydaje, że kreatywności nie można się naucyzć. Albo ktoś ma głowę pełna pomysłów albo nie. Wszystko to zalęzy gdzie pracujemy potem, osoby kreatywne pasują do innej pracy, a osoby ktore muszą przemyśleć wszystko i nie sa kreatywne pracuję w innych zawodach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kreatywność co to takiego?
PostZamieszczono: 25 wrz 2011, 15:42 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 wrz 2011, 21:49
Posty: 28
ŁukaszW pisze:
a mi sie wydaje, że kreatywności nie można się naucyzć. Albo ktoś ma głowę pełna pomysłów albo nie. Wszystko to zalęzy gdzie pracujemy potem, osoby kreatywne pasują do innej pracy, a osoby ktore muszą przemyśleć wszystko i nie sa kreatywne pracuję w innych zawodach.


Można być kreatywnym i kreatywnym.... jedni sa bardziej kreatywni drudzy mniej.... to zalezy od człowieka. Nie można tego sie nauczyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kreatywność co to takiego?
PostZamieszczono: 25 paź 2011, 10:44 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 paź 2011, 10:16
Posty: 27
Kreatywności powinni uczyć od dziecka, w predszkolu, w szkole no i w domu. Dzieki zabawom kreatywnym dziecko potrafi sie odnaleźc w życiu, nowych sytuacjach. Jest pewniejsze siebie, a to daje rezultaty potem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kreatywność co to takiego?
PostZamieszczono: 08 gru 2011, 11:51 
Moim zdaniem kreatywność to zdolność do nieszablonowego myślenia, do wychodzenia poza utarte schematy i przyzwyczajenia, dzięki czemu można tworzyć rzeczy nowe, a nie powielać to, co już zostało wymyślone. Nie wiem, czy to cecha wrodzona... Wydaje mi się, że owszem, niektórym to przychodzi łatwiej, ale można wyćwiczyć taką umiejętność nieszablonowego myślenia. Sa jakieś techniki. Kiedys coś obiło mi się o uszy jakaś technika ryby, ale nie przypomne sobie o co chodziło... Myślę, że dzisiaj kreatywność niezbędna jest w każdym zawodzie. No, poza księgowością. :D :D :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kreatywność co to takiego?
PostZamieszczono: 20 gru 2011, 21:46 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 gru 2011, 21:30
Posty: 19
Nie wierzę, ze kreatywności można sie nauczyć... na prawdę ciezko jest być kreatywnym kiedy myslimy matematycznie.
Cie któzy mają wiekszą fantazje im łatwiej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kreatywność co to takiego?
PostZamieszczono: 21 gru 2011, 11:49 
Mari13, oj to na pewno. Myślę, że jeśli nie ma się predyspozycji do tego, to żadna technika nie pomoże, kiedy pomysły nie będą miały tego czegoś. Ale można sobie w jakimś stopniu pomóc, stąd te techniki. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kreatywność co to takiego?
PostZamieszczono: 21 gru 2011, 21:44 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 gru 2011, 21:32
Posty: 22
Kreatywności można ucyzć sie od osób, jesli przebywamy z taką kreyatywna osobą to wkońcu i my będziemy kreatywi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kreatywność co to takiego?
PostZamieszczono: 22 gru 2011, 10:14 
ŁukaszPress pisze:
Kreatywności można ucyzć sie od osób, jesli przebywamy z taką kreyatywna osobą to wkońcu i my będziemy kreatywi.


ŁukaszPress, aż tak daleko chyba bym nie poszła. W pewnym stopniu moze można nauczyć się przekraczać granice, ale jak ktoś nie ma polotu, to nie zrobi się z niego super kreatywnej osoby, chociażby się zamknęło tego kogoś na miesiąc w pomieszczeniu z samymi kreatywnymi ludźmi. Kreatywność to też stan umysłu. Człowiek sam siebie nie jest w stanie przeskoczyć. Do pewnego stopnia może nauczyć się myślenia nieszablonowego, ale w pewnym momencie spotka na opór swego umysłu, podczas gdy osoba z predyspozycjami będzie pod tym względem bardziej wizjonerska.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kreatywność co to takiego?
PostZamieszczono: 22 gru 2011, 20:38 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2011, 20:35
Posty: 29
A ja uważam, ze z kreatywnościa człowiek sie rodzli lub nie. Ja np. nie potrafię być kreatywna, wszystko co robie robie wg schematów- ale mi tak dobrze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kreatywność co to takiego?
PostZamieszczono: 23 gru 2011, 09:36 
@DanutaR - najważniejsze, że dobrze się z tym czujesz. :) Pozdrawiam świątecznie. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits