Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 20:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 27 maja 2010, 15:17 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:10
Posty: 25
Moja silna wola?? Ostatnio się wypala...coraz częsciej ulegam innym, godzę się na coś co potem mi nie pasuje. Jakoś nie mam siły przebicie i chęci do walki. Sama nie wiem czemu tak sie dzieje, wiem, że musze zaczać coś robić. Walczyć, pokazać, że wiem co chcę i potrafię do tego dojść. Jak narazie mam problem z tym ale wiem, że muszę się postawić. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 29 cze 2010, 13:37 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:58
Posty: 32
Cały czas ćwiczę nad swoją silną wolą...czasami jest ona silna a czasami uległa... Wszystko zależy od sytuacji. Jeśli jest coś co mogę olać;) to moja silna wola zanika...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 29 cze 2010, 19:08 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
melyssa pisze:
Najcięższe sa pierwsze 3 tygodnie, jesli te jakos przetrzymamy to pójdzie, kolokwialnie mówiąc, jak z płatka.
A wracajac do priorytetów w zyciu.
Jakie są wasze priorytety?
Życie zawodowe, kariera, piekny dom, piekna zona/przystojny mąż?
Czy raczej potraficie cieszyć sie małymi przyjemnosciami, które wiecie, ze zaprowadzą was w końcu do upragnionego wielkiego celu? :)


Kazdy ma swoje priorytety i trzeba to uszanowac, wazne ,żeby być zadowolonym z własnego zycia. Nie chciałabym stracic radości zycia w tzw, codzienności. dlatego tak cenna jest umiejetność cieszenia własnie tymi małymi przyjemnosciami, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe. I warto odpowiadac sobie na pytanie : co jest w życiu wazne? I tego sie trzymać. Cały czas próbuję :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 15 lip 2010, 19:39 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lis 2009, 19:54
Posty: 14
Też myślę, że trzeba się cieszyć nawet z tych małych rzeczy i być dumnym z każdego sukcesu - nawet tego najmniejszego. Optymizm i pozytywne podejście są w życiu bardzo ważne - nie można o tym zapominać gnając za główną nagrodą, którą sobie wymarzyliśmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 18 lip 2010, 12:27 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
muzykant pisze:
Też myślę, że trzeba się cieszyć nawet z tych małych rzeczy i być dumnym z każdego sukcesu - nawet tego najmniejszego. Optymizm i pozytywne podejście są w życiu bardzo ważne - nie można o tym zapominać gnając za główną nagrodą, którą sobie wymarzyliśmy.


o tak, optymizm wpływa pozytywnie na nasze zycie. Dlatego trzeba się cieszyć z małych sukcesów, a nie smucić jeśli choś nie wyjdzie. Po prostu jeśli cos nie wychodzi za pierwszym razem, wyjdzie za drugim lub trzecim:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 19 lip 2010, 20:09 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
O tak, czasem jednak bywa ciężko, dlatego polecam wrzucenie tej strony do "ulubionych" i zagladania czasem, jesli coś nam nie wychodzi. ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 30 lip 2010, 13:08 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lip 2010, 09:52
Posty: 56
heh z priorytetami to nie jest często aż tak prosto, ale wcale nie jest tak ciężko jakby się wydawało. Jak to w życiu często bywa, najważniejsze jest aby się za coś zabrać. Często to właśnie z tym bywa największy problem i tłumaczenie się przed samym sobą, że nie mam czasu, że jestem teraz zbyt zawalony wszystkim innym, że nie mam wystarczająco silnej woli itd itp. Odpowiedź na to jest jest krótka i nie będę ukrywał, że dość mocna - bullshit. Właśnie po to ustala się priorytety aby pomóc swojej silnej woli, właśnie po to ustala się priorytety żeby nie mieć poczucia braku czasu i bycia zawalonym pracą, z którą się nie wyrabia. Wreszcie właśnie po to ustala się priorytety, aby móc realizować to na co mamy ochotę, to co jest nam potrzebne i nie zaniedbywać ważnych spraw, krótko mówiąc po to aby żyło się nam lepiej. Jednak samo ustalenie priorytetów nic nie da jeśli nie będziemy stosować tego w praktyce na co dzień. A ustalając priorytety nie skupiajmy się tylko na pracy (to tylko część naszego życia), pamiętajmy o życiu prywatnym, rodzinie , przyjaciołach, znajomych, hobby, chwili lenistwa. Ważne aby to było dostosowane do rzeczywistości i potrzeb każdego indywidualnie;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 29 sie 2010, 16:47 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
Wiecie co, a ja myślę, że ten co mówi, że nie ma silnej woli to jest takim małym leniuszkiem. Bo prawda jest taka, że aby mieć silną wole trzeba się troszkę natrudzić, a nie wszyscy to lubią. Wiadomo, że trudno jest rzucić palenie, ale ten kto na prawdę chce, kto ma silną wole zrobi to. Ten kto nie rzuci palenia to po prostu nie chce mu się. nie che włożyć troszkę wysiłku w to.
Przyznaje, że czasami cieżko jest z moją silną wolą, ale jeśli wiem,że muszę coś zrobić to to zrobię.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 30 sie 2010, 16:21 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Oj silna wola wymaga treningu, początki sa trudne, ale każde nastepne zadanie, które sobie wytyczamy, a którego niespecjalnie ten leniuszek lubi, jest łatwiejsze .


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 04 maja 2017, 14:45 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Moim zdaniem bardzo ważne jest również to, aby nie dawać sobie zadań na wyrost i mierzyć siły na zamiary. Bo inaczej silna wola szybko się "wypali" i osiągniemy efekt wręcz przeciwny do zamierzonego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits