Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 04 maja 2017, 15:02 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
muzykant pisze:
Też myślę, że trzeba się cieszyć nawet z tych małych rzeczy i być dumnym z każdego sukcesu - nawet tego najmniejszego. Optymizm i pozytywne podejście są w życiu bardzo ważne - nie można o tym zapominać gnając za główną nagrodą, którą sobie wymarzyliśmy.

Słuszna uwaga. Nic tak nie potrafi zatruć życia jak kac po niezrealizowanym celu pomimo, że robiło się wszystko, by go osiągnąć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 04 maja 2017, 15:04 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 paź 2016, 09:06
Posty: 77
Ja niestety często rzeczy najważniejsze odkładam na ostatnią chwilę (bo są najtrudniejsze), zajmując się w trakcie głupotami. I przyznam, że nie mam pojęcia jak to w sobie zmienić :(


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 04 maja 2017, 15:25 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2017, 15:10
Posty: 50
Zofia pisze:
Cały czas ćwiczę nad swoją silną wolą...czasami jest ona silna a czasami uległa... Wszystko zależy od sytuacji. Jeśli jest coś co mogę olać;) to moja silna wola zanika...

Bo to jest właśnie kwestia podejścia do danego zadania. Ja staram się traktować wszystkie jako te, których "nie mogę olać", mają tylko różne priorytety i deadline'y :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 01 cze 2017, 11:51 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
sonka pisze:
Ja niestety często rzeczy najważniejsze odkładam na ostatnią chwilę (bo są najtrudniejsze), zajmując się w trakcie głupotami. I przyznam, że nie mam pojęcia jak to w sobie zmienić :(


Nie Ty jedna - taka ludzka natura :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 03 lip 2017, 11:40 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Umieć ustalać własne priorytety to wielka sztuka :) Chyba każdy z nas zmaga się z tym problemem. Codziennie życie dostarcza nam ciągle tylu "drobnych" spraw, że te najważniejsze odpychamy jak najdalej, bo jednak wymagają dłuższego naszego skupienia. A może by tak okres wakacyjny wykorzystać na to, by uporządkować swoje życie pod tym kątem? Kto do mnie dołącza? :D Razem raźniej ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 25 paź 2017, 11:00 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:04
Posty: 31
A ja właśnie staram się działać odwrotnie. Na początku miesiąca skupiam się na zadaniach najtrudniejszych. I nie przechodzę do prostszych, jeżeli tych pierwszych nie zmogę. Co prawda zawsze mam wtedy poślizg w działaniach, ale mam ten komfort, że dzień czy dwa obsuwy nie robi różnicy i w razie czego mam spory zapas czasu na nieprzewidziane zdarzenia. A potem - potem zadaniami łatwymi wszystko nadganiam :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: priorytety
PostZamieszczono: 30 mar 2018, 14:18 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:35
Posty: 21
Najgorsze jest to, gdy nie mamy w 100% wpływu na to jak planować naszą pracę. Mariusz Duszyk, Twoja praca może to umożliwia, ja mam niestety zlecane zadania z dnia na dzień i nigdy nie wiem co mi szef przyniesie dnia następnego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits