Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 06 gru 2010, 22:26 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Renatka pisze:
taaa to prada, kobieta doświadczy dopiero swoją siłe podczas porodu...niestety facet swojej siły w ten sposób nie pozna... I dlatego twierdzę, że kobiety są silniejsze od mężczyzn..więcej znoszą.


Faceci z reguły nie okazują swoich słabości. Oni muszą być "twardzi".

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 13 gru 2010, 21:56 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2010, 15:03
Posty: 47
Z takich dedykowanych szkoleń każdy chętnie skorzysta, niezależnie kobieta czy mężczyzna.
Dobry temat.

_________________
http://www.leadership-center.pl/
Zarządzanie projektami


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 09 sty 2011, 13:08 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Jak miło, cieszę się, że nawet mężczyzna doceni wypatrzone przeze mnie szkolenie dla kobitek :D .


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 19 sty 2011, 18:43 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sty 2011, 15:45
Posty: 21
Sam poszed bym na takie szkolenie. Jeśli podniesie moją samoocenę to dlaczego nie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 15 lut 2011, 11:41 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 paź 2010, 12:18
Posty: 13
Tego typu szkolenia na pewno są pomocne. Ostatnio znalazłam też szkolenie dla mam, które po porodzie chcą wrócić do zawodu. Kariera Koncept takowe organizuje. Dzięki niemu można nauczyć się, jak pogodzić obowiązki rodzica z karierą zawodową, no i na pewno pomaga w tym nowym starcie. Uważam, że tego typu kursy mogą być bardzo pomocne dla świeżo upieczonych mam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 21 lut 2011, 22:47 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lut 2011, 15:40
Posty: 38
Dobry pomysł z tymi szkoleniami.... czasami człowiek ma dużo zdolności i ma dużą wiedzę, ale nie potrafi tego przedstawić i wykorzystać. Może takie szkolenie pomoże niketórym kobitką:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 27 lut 2011, 22:05 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2011, 18:42
Posty: 28
Joss pisze:
Tego typu szkolenia na pewno są pomocne. Ostatnio znalazłam też szkolenie dla mam, które po porodzie chcą wrócić do zawodu. Kariera Koncept takowe organizuje. Dzięki niemu można nauczyć się, jak pogodzić obowiązki rodzica z karierą zawodową, no i na pewno pomaga w tym nowym starcie. Uważam, że tego typu kursy mogą być bardzo pomocne dla świeżo upieczonych mam.


Czasami takie szkolenia są potrzebne, człowiek nie wie jak sobie poradzić , ułozyć i rozplanowac życie... nawet głupi problem moze okazac się długi, a na szkoleniu możemy dowiedzieć się różnych ciekawych informacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 17 mar 2011, 12:08 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Całkiem nieźle wykombinowane, szkolenie dla mam wracających do pracy, niektórym paniom pomoze sie odnaleźć w nowej sytuacji. Troche rad dla taty przy okazji też mogłoby okazać się pomocnych, dla niego to też nie łatwe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 23 mar 2011, 21:51 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 18:00
Posty: 31
Fakt ciekawe szkolenie. Moim zdaniem powinno być wiele szkoleń podnoszących pewnośc siebie, które pozwolą nam np. mieć jakieś hobby itd. Często jest tak, ze człowiek w życiu czuje jakaś pustke, bo nie potrafi zorganizowac sobie życia, nie wie jak. Myśle, że takie szkolenia które pomogłyby mu w tym , byłyby dobrym pomysłem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 26 mar 2011, 16:28 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 mar 2011, 15:42
Posty: 23
Jak wykorzystać zalety bycia kobietą? - wow świetne szkolenie :D Podejrzewam, że co druga babeczka zapisałaby się.A jaka cena za takie szkolenie? Przyznam się, że zapłaciłabym za nie ok 350zł, pewnie byłoby to jedno dniowe szkolenie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits