Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 09:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 25 cze 2011, 20:02 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 cze 2011, 19:53
Posty: 24
hehe na pewni Bogdan nie ma dzieczyny albo sie rozstał niedawno...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 29 cze 2011, 14:51 
Chętnie poszeł bym na takie kobiece szkolenia:D ciekaw jestem co byłoby głównym tematem no i jak wypowiadałyby się kobiety. Wy to czesto udajecie takie niewinne, a za plecamy jesteście ostre że ho ho:D to jest wasza broń!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 24 lip 2011, 20:56 
wy kobiety stajecie się coraz sprwtniejsze... nawet już szkolenia są organizowane spacjalnie dla was:D jeszcze trochę to dojdzie do walki pomiędzy kobietą i mężczyzną.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 27 lip 2011, 15:45 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 lip 2011, 15:07
Posty: 35
O tak takie szkolenia sa potrzebne, jest wiele kobiet które nie wierzą w siebie. Zazwyczaj są to gospodynie domowe, któe np. chca isc do pracy, ale nie wiedzą skad nabrać sił na to. Sa tez takie kobiety które po prostu boją się i potrzebują aby ktoś je naładował pozytywną energią.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 03 sie 2011, 08:34 
Tak czytam te wasze wypowiedzi i myślę sobie jakie kobiety przyszłyby na takie szkolenie... Pewne siebie, umiejące zadbac o siebie, i które wcale takiego szkolenia tak na prawdę nie potrzebują.... Bo te, do których szkolenie byłoby skierowane zwyczejnie wstydziłoby się. Jeszcze jedna kwestia. Szkolenie odbywałoby się zapewne w dużym mieście,a co z potencjałem młodych kobiet, które mieszkają na obrzeżach albo na wsiach? Nie zrozumcie mnie źle, bo pomysł mi się bardzo podoba i samawybrałabym się na takie szkolenie, ale kiedy ktoś podejmuje się jego zorganizowania to fajnie byłoby, gdyby pomyślał też o problemach, które poruszyłam. Co wy na to?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 04 sie 2011, 21:14 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:53
Posty: 37
Racja.... w miastach jest więcej kobiet które są pewniejsze siebie, gorzej jest na wsiach i miasteczkach. Te czesto myslą że są gorsze, a tak przecież nie jest. Niestety zazwyczaj takie szkolenia są organizowane w dużych miastach. a to jest bez sensu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 08 sie 2011, 08:41 
Część z kobiet może tylko udaje "twarde sztuki" i takie szkolenie naprawdę im coś daje.

Ale zgadzam się z dwoma postami wyżej. Czasem mam wrażenie, że niektóre szkolenia są organizowane tylko po to, żeby były.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 13 sie 2011, 20:23 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:54
Posty: 27
zawsze takie kobiety ze wsi lub miasteczek moga przyjechać do miasta....to przecież nie ejst problem? Problem raczej w tym, że takie osoby raczej nie widzą sensu w takich szkoleniach... a sens jest ogromny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 29 sie 2011, 21:07 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2011, 20:28
Posty: 52
Chętnie poszłabym na takie szkolenuie. Nie daltego, że jestem słabą kobietą, ale po to aby sie jeszcze umocnić i być pewniejsza siebie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 25 paź 2011, 10:53 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 paź 2011, 10:16
Posty: 27
Kobiety górą!!! :D zawsze podobaja mi się różne pomysły, któe zwiżane są z realizacją kobiet. Kobiety sa tyle samo warte co mężczyźni, niestety niektóre o tym nie wiedz, lub nie potrafią uwierzyć. Takie szkolenie jest potrzebne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits