Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 19:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 14 sty 2010, 17:44 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
U nas takie szkolenia były zawsze ciekawe. Oprócz prowadzącego szkolenie działała też grupa. Ludzie chętnie się udzielali, dzięki czemu było śmiesznie i interesująco.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 11 mar 2010, 15:48 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:05
Posty: 37
Jestem zdania, że takie dokształcenie pracowników to bardzo fajna sprawa. Widać, że firma się rozwija, zależy jej na dobrze wyszkolonych pracownikach. Wiadomo, że takie szkolenia kosztują, wiec chyle głowy takim firmom, które dokształcają pracowników. Nie wszędzie tak jest.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 19 cze 2010, 13:55 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 cze 2010, 13:58
Posty: 30
Szkolenia bardzo przydatne, jeśli ktoś ma swoją firmę to musi dbać o pracowników. Firma nie może stać w miejscu, musi co trochę się unowocześniać aby być stale na rynku, doszkalanie pracowników jest jednym z kroków, któe dbają o rozwój firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 25 cze 2010, 14:13 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:56
Posty: 35
Jestem jak najbardziej za...trzeba dbać o pracowników.
Szymon_ pisze:
Szkolenia bardzo przydatne, jeśli ktoś ma swoją firmę to musi dbać o pracowników. Firma nie może stać w miejscu, musi co trochę się unowocześniać aby być stale na rynku, doszkalanie pracowników jest jednym z kroków, któe dbają o rozwój firmy.

Masz całkowitą racje, ten kto najpierw daje potem otrzymuje więcej. Dlatego dzięki temu, że pracodawca dba o praconików potem otrzyma od nich zaufanie i gotować do pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 15 lip 2010, 18:59 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lis 2009, 19:54
Posty: 14
Ja również uważam, że trzeba najpierw zainwestować, by móc potem liczyć na zyski. A szkolenia to inwestycja i to bardzo bezpieczna - każdy pracownik coś z nich wynosi i później przekłada się to na jakość jego pracy i zyski w firmie. Słyszałem np. ostatnio o szkoleniach mindmappingowych prowadzonych przez firmę May Agency i wydały mi się bardzo ciekawe. Z tego co wiem ludzie, którzy w nie zainwestowali są raczej zadowoleni, bo nauczyli się czegoś nowego. A rozwój to podstawa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 16 lip 2010, 20:31 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Rozwój pracownika to przeciez rozwoj firmy, a na tym zależy szefowi. Zatem inwestycja w pracownika to inwestycja w firmę, a o to przecież chodzi. Szkolenia dla firm są o tyle dobre, bo skrojone na miarę, dla konkretnych odbiorców. I grupa znajacych sie ludzii tez inaczej się szkoli, atmosfera jest nieco luźniejsza i nikt nie czuje się skrępowany.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 18 lip 2010, 07:37 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 12:02
Posty: 22
burykot pisze:
Rozwój pracownika to przeciez rozwoj firmy, a na tym zależy szefowi. Zatem inwestycja w pracownika to inwestycja w firmę, a o to przecież chodzi. Szkolenia dla firm są o tyle dobre, bo skrojone na miarę, dla konkretnych odbiorców. I grupa znajacych sie ludzii tez inaczej się szkoli, atmosfera jest nieco luźniejsza i nikt nie czuje się skrępowany.


Tak, taie szkolenia są bezstresowe;) każdy zna osobę obok, atmosfera jest luźn a i przyjazna. Zawsze jest więcej śmiechu i przy okazi dobre zabawy. A takie szkolenie to oczywiście inwestycja w firmie, bez tego firma pozostała by w tyle.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 19 lip 2010, 19:59 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
własnie - bezstresow - to ważne. Poza tym szkolenie jest dopasowane, tylko przydatne informacje, bo czase na szkoleniach ogólnych uczymy sie wielu rzeczy, które nie przydadza sie nam, przynajmniej w tej konkretnej firmie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 23 lip 2010, 12:40 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lip 2010, 12:37
Posty: 4
A jest ktoś z Biura Nieruchomości? Mieliscie jakieś szkolenia? Właśnie wybieram się na tak owe i nie wiem czego mam się spodziewać, może ktoś podzieli się doświadczeniem?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 24 lip 2010, 15:01 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:22
Posty: 42
Ilona23 pisze:
A jest ktoś z Biura Nieruchomości? Mieliscie jakieś szkolenia? Właśnie wybieram się na tak owe i nie wiem czego mam się spodziewać, może ktoś podzieli się doświadczeniem?


wy też macie szkolenie? Nie wiedzialam że z tej dziedziny robi się też szkolenia


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits