Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 11:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 28 lip 2010, 14:45 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lip 2010, 12:37
Posty: 4
No właśnie mamy, z zakresu komunikacji interpersonalnej. Ale nie wiem na czym ono będzie polegać?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 29 lip 2010, 22:15 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:29
Posty: 37
Takie szkolenia na pewno ma na celu to, aby uczestnicy zdobyli podstawową wiedzę na temat nowoczesnych technik i metod skutecznej komunikacji w codziennej działalności zawodowej, w kontaktach ze współpracownikami jak też w procesie obsługi klienta. W ramach szkolenia uczestnik pozna skuteczne formy komunikowania się, czyli nawiązywania kontaktu z klientem, współpracownikiem, zwierzchnikiem, podwładnym


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 01 sie 2010, 11:49 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lip 2010, 12:37
Posty: 4
dzięki wielkie za udzielenie informacji. Napiszę Wam jak było. Może rzeczywiście coś skorzystam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 01 sie 2010, 21:13 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lip 2010, 12:37
Posty: 4
Choć z drugiej strony trochę się boję, że tego nie ogarnę. A chcę być jak najlepsza!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 11 sie 2010, 15:57 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Dobrze będzie, szkolenie to fajna sprawa, trzeba je potraktować jako ciekawe doświadczenie. Na pewno wszystko przyswoisz bez problemu, a potem bedziesz mogła wykorzystać to w pracy. Jak chcesz być najlepsza to juz połowa sukcesu, zeby sie tak stało!
Powodzenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 13 wrz 2010, 09:34 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2010, 14:09
Posty: 10
Zgadzam się, że takie szkolenia są niesamowicie przydatne i pozwalają zobaczyć rózne rzeczy zinnej perspektywy. Poza tym później widzi się bardziej klarownie relacje między pracownikami w pracy i można lepiej zorganizować swój czas i zadania do wykonania. Spokojnie można też to przenieś na sferę życia prywatnego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 14 wrz 2010, 13:53 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:57
Posty: 36
Macie rację, takie szkolenie można wykorzystać w prywatnym życiu. Nauczymy się jak rozmawiać, jak zwracać się do innych. Relacje między innymi pracownikami są ważne aby firma funkcjonowała dobrze i przynosiła zyski. Nie mła atmosfera może popsuć wszystko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 23 wrz 2010, 15:06 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 wrz 2010, 14:50
Posty: 30
Jeśli takie szkolenia są w czasie pracy to są ok, natomiast jeśli po pracy to myśle, że połowa pracowników nie jest zadowolona. Zazwyczaj są zmuszani na takie szkolenia, dlatego nie interesuje ich temat szkoleń...dlatego moje pyt. brzmi czy warto zmuszać pracowników do szkoleń? Czy może lepiej jest aby pracownicy sami decydowali czy chcą być na szkoleniu czy nie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 23 wrz 2010, 15:31 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Zolka pisze:
Jeśli takie szkolenia są w czasie pracy to są ok, natomiast jeśli po pracy to myśle, że połowa pracowników nie jest zadowolona. Zazwyczaj są zmuszani na takie szkolenia, dlatego nie interesuje ich temat szkoleń...dlatego moje pyt. brzmi czy warto zmuszać pracowników do szkoleń?


Jeżeli szkolenia odbywają się poza czasem pracy i są obowiązkowe, to pracodawca musi zapłacić pracownikom dodatkowe pieniądze. (podobnie jak za nadgodziny).

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dokształcanie pracowników
PostZamieszczono: 25 wrz 2010, 13:55 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 wrz 2010, 14:50
Posty: 30
Przyznaję się, że tego nie wiedziałam...kiedyś w starej racy mieliśmy szkolenia, któe wydłużały się o kilka godzin, że zamiast z pracy wracać o 15:30 to wracałam o 17. W takim wypadku też powinni mi zapłacić? Szkoda, że wtedy tego nie wiedziałam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits