Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Szkolenia organizowane specjalnie dla wybranej firmy.
Odpowiedz

Miejsce na warsztaty

16 cze 2021, 10:51

Czy możecie polecić ciekawe miejsce na warsztaty/szkolenia? Niezwykle ważne piękne okoliczności przyrody, zdrowe jedzenie, miejsce w którym chciałoby się zostać na zawsze a czas się zatrzymuje .

Re: Miejsce na warsztaty

16 cze 2021, 13:06

Pytanie kiedy będą odbywały się te warsztaty. Czy będzie to impreza latem, czy moze jednak w chłodniejsze miesiące.

Jesli latem faktycznie mozna zastanowić sie nad organizacją na świeżym powietrzu.

Niestety pogoda w Polsce jest kapryśna, tak wiec już w sierpniu i wrzeniu polecam jednak zorganizować taki event pod zadaszeniem. Zerknij sobie na stronę: https://ckadn.pl/event-czym-jest/

Opisane jest tutaj na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego miejsca.

Re: Miejsce na warsztaty

27 cze 2021, 21:07

Możesz zorganizować taki warsztat online, jeśli masz z tym problem przez obecne obostrzenia. Może tobie w tym pomóc https://e-event.co/konferencja-warszawa/

Re: Miejsce na warsztaty

26 sie 2021, 20:04

robust pisze:Czy możecie polecić ciekawe miejsce na warsztaty/szkolenia? Niezwykle ważne piękne okoliczności przyrody, zdrowe jedzenie, miejsce w którym chciałoby się zostać na zawsze a czas się zatrzymuje .


Sale konferencyjne Warszawa polecam bardzo jako idealne miejsce do przeprowadzenia szkoleń. Idealne zlokalizowane. Sale są w pięknym hotelu, także można połączyć z noclegiem. Do tego w Warszawie z dogodnym dojazdem, ale mimo to umiejscowione trochę na uboczu w otoczeniu zieleni. jest szeroki wybór salek, także dopasuje się do ilości uczestniczących osób

Re: Miejsce na warsztaty

01 kwie 2022, 14:46

Na szczęście obostrzenia mamy za sobą, więc kwestia miejsca pozostaje otwarta.
Wg. mnie poza terminem szkolenia ważny jest również temat. Jeśli zakres merytoryczny obejmuje tzw. Twarde rzeczy, co do których trzeba się skupić, nie jest pewna czy otoczenie przyrody jest dobrym pomysłem. Mnie by to rozleniwiało i wprowadzało w błogi stan, a nie stan uważności i pewnego rodzaju dyscypliny.
Jeśli mówimy o szkoleniu z umiejętności miękkich jak najbardziej trafne miejsce to takie, które jest blisko natury i spokoju.

Re: Miejsce na warsztaty

18 lip 2022, 21:05

Na pewno warto byłoby tutaj wyróżnić również takie firmy, jak ataszek.pl - jak już będziecie przy wyposażaniu swojego warsztatu. A sklep Ataszek warto tutaj wyróżnić, ponieważ oferują oni najlepsze kleje specjalistyczne, które zawsze się przydadzą.
Odpowiedz