Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 02:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 07 lis 2011, 14:26 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
Alksa pisze:
Skuteczność szkolenia zalezy również od osoby, czy potrafi wykorzystać szkolenie czy nie. Są tacy co mają w v zapisane mnóstwo szkoleń, ale nie wiedzą nic. Bywa również tak, że osoba która ukończyła jedno szkolenie będzie wiecej wiedziała i brneła wyżej w karierze.


Dokładnie, znam wiele osób ktore maja mnóstwo szkoleń, ale nie potrafią tego wykorzystać. Więc po co takie szkolenia robić??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 09 lis 2011, 10:05 
Tak, moim zdaniem, skuteczność szkolenia można określić dopiero po jego przejściu. I właściwie opinię może wydać osoba, która szkolenie przeszła. Tylko ona bowiem będzie wiedziała, czy informacje, które jej podano, okazały się w pewien sposób odkrywcze, zachęciły do dalszego pogłębiania tematu, czy też przyniosły inne korzyści np. przydały się w pracy.
Ja przeszłam już kilka szkoleń, m.in. z AdWordsów (http://sklep.edustacja.pl/do/item/Googl ... eAdWordsTM). Nie było to szkolenie zamknięte. Niektóre kwestie były mi znane, o innych nie miałam zielonego pojęcia, a teraz potrafię wykorzystać je podczas ustawiania kampanii. Tak ja kiedyś adwordsy wydawały mi się czarną magią, tak teraz ten sposób promocji mnie zainteresował i doczytuję już na własną rękę. Co więcej już coraz więcej rozumiem w tym zakresie. Więc śmiało mogę powiedzieć, że w moim wypadku to szkolenie okazało się skuteczne. :) Choć może też i podejście się liczy... i chciałabym więcej takich szkoleń. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 12 lis 2011, 22:20 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
No włąsnie wiec trzeba by było pomysleć nad tym, aby osoby ktore ukończyły szkolenie mogły sie po jakimś czasie wypowiedzieć na jego temat. Nie mogą tego zrobić od razu, ale np. tak po kilku miesiacach niektórzy na pewno by już wiedzieli czy szkolenie przydał im się.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 15 lis 2011, 12:00 
Dokładnie :) Nawet niektórzy już o tym pomyśleli. :) I całe szczęście, bo pomaga to łatwiej podjąć decyzję. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 15 lis 2011, 18:16 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 paź 2011, 19:23
Posty: 40
No ale w jaki sposób sprawdzają ?? Dzownią po pól roku i pytają sie jak tam, czy coś sie zmieniło po szkoleniu?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 16 lis 2011, 11:31 
@Eugenia, myślę, że to mogłaby być całkiem ciekawe rozwiązanie. :) Ale zdarzają się platformy, które umożliwiają zostawienie użytkownikom szkolenia zostawienia opinii o nim tuż po. Co w znacznym stopniu pozwala podjąć innym decyzję o udziale w szkoleniu. :) Przynajmniej mnie pomaga :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 18 lis 2011, 09:37 
Można też zrobić ankietę wśród przeszkolonych :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 18 lis 2011, 20:01 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 paź 2011, 19:23
Posty: 40
Ale od razu po szkoleniu ankiete?Nie wiem czy to miałoby sens... lepiej po jakimś czasie. Najlepiej by było jakby ludzie sami dzownili i mówili co dane szkolenie zmieniło w ich życiu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 21 lis 2011, 15:50 
No moze nie dzien po, ale juz np. po miesiacu. Warto np. mailowo przypomniec o takiej mozliwosci :) i zachecic np. rabatem na kolejne kursy :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 22 lis 2011, 11:18 
No, tak, tylko czy odpowiedzą szczerze?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits