Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 12:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 22 lis 2011, 12:24 
A czemu mieliby odpowiedzieć inaczej? No tylko szczera opinia ma sens. :) Ja wierzę w ludzi. :) Mam nadzieję, że mnie to kiedyś nie zgubi, hihi :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 24 lis 2011, 13:16 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 lis 2011, 12:56
Posty: 5
A to nie jest tak, że po każdym szkoleniu jest obowiązek wysłania ankiety do uzupełniania?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 24 lis 2011, 22:21 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lis 2011, 09:24
Posty: 21
Raczej nie ma tak, ale mysle że to dobry pomysł - aby wysłanie ankity było obowiązkowe. Takie cos powinno ustalić sie w umowie i przestrzegać tego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 25 lis 2011, 10:48 
Nie jestem pewna, czy dobrze Cię zrozumiałam... @Jagoda, uważasz, że każdy kto kupuje szkolenie miał obowiązek zapisany w umowie uzupełnienia ankiety? Jeśli tak, to uważam, ze ten pomysł chyba nie mógłby się sprawdzić, bo nie możesz nikogo zmusić do wyrażania swoich opinii. Tak mi się wydaje...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 27 lis 2011, 22:09 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lis 2011, 22:43
Posty: 13
Racja... można by np. zaproponowac wypełnienie ankuety ale nie zmuszac osoby do tego. Nikt nie lubi być zmuszany, nikt nie lubi robić cos wbrew sobie. No i tak.. jesli komus coś sie nie spodobało to bedize czuł sie glupio pisząc o tym - on musi sam chcieć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 28 lis 2011, 10:18 
Właśnie. Zresztą to nie te czasy, by zmuszać kogoś do czegokolwiek. :) To powinna być osobista decyzja. Zresztą myślę, że takie zmuszanie mogłoby przynieść skutek odwrotny, bo ludzie nie lubią być zmuszani do czegokolwiek, a jeśli już by byli, to obawiam się, że znaleźliby się złośliwcy, którzy mogliby zostawiać opinię niezgodną z prawdą, nawet jeśli de facto dużo z takiego szkolenia wynieśli. Ew. - myślę - można spróbować się przypomnieć uczestnikowi szkolenia, że ma taką opcję. Fajnie moim zdaniem to jest rozwiązane tutaj: http://sklep.edustacja.pl/do/item/Eco_D ... EcoDriving, bo opinie są pod szkoleniem bezpośrednio i każdy nowy uczestnik, który chce zrobić to konkretne szkolenie ma od razu podane na tacy informacje od innych z opinią czy warto było czy też nie - opinię można dodać prosto - wystarczy kliknąć w dodaj opinię i wpisać swoje spostrzeżenia. Wygodnie dla każdej strony. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 29 lis 2011, 22:21 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lis 2011, 22:38
Posty: 23
Tak to dobry pomysł... al z drugiej strony ludzie mogą zalogowac sie na kilka kont i ozukiwać. Tak jest często na róznych stronkach - jesli chodzi o pozytywną opinie to nagle jest dużo ludiz i wiele kont załozonych...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 30 lis 2011, 10:07 
Hm, w sumie... Może coś w tym jest... Może jakieś zabezpieczenie... tylko jakie...?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 07 gru 2011, 16:39 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 lis 2011, 12:56
Posty: 5
Moderacja :D albo do każdego szkolenia indywidualny kod, który działa tylko raz, na który można wpisać opinię. :D Zresztą, LUDZIE, co wy tak zaraz zakładacie, że wszystko to oszustwo... W ten sposób patrząc, to człowiek nie mógłby wierzyć w nic, co pojawia się w internecie, bo albo spreparowane albo naciągane albo coś innego. Trzeba mieć swój rozum, a opinie tak czy tak warto poczytać. Mnie się nie wydaje, by tak wszystko było oszustwem. Tyle w temacie :P


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczność szkolenia
PostZamieszczono: 10 gru 2011, 21:05 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 lis 2011, 22:45
Posty: 33
Na szczeście niektóre opinie od razu rozpoznać, ze sa naciągane i nabijane... Poza tym warto jeszcze popytac znajomych na interesujący nas temat.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits