Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Odpowiedz

Re: Motywacja-demotywacja...

pn lip 03, 2017 11:21 am

Na mnie demotywująco działa sprzęt, który ciągle mi się wiesza, a ja mam odgórne deadline'y, których nie mogę przekroczyć :( Wielokrotnie zgłaszałam potrzebę wymianę sprzętu, ale póki co szefostwo nie może sobie na to pozwolić. Mi pozostaje cierpieć w ukryciu ;)

Re: Motywacja-demotywacja...

śr lut 28, 2018 1:30 pm

Co mnie demotywuje? Na pewno to, gdy szef pozbywa się kolejnych rokujących stażystów i na nowo "zatrudnia" osoby świeże. To do niczego nie prowadzi, generuje oszczędności na krótką metę a w konsekwencji ja swoją pracę wykonuję w 60% bo resztę poświęcić muszę na szkolenie świeżaka.

Re: Motywacja-demotywacja...

pt mar 30, 2018 11:52 am

Ja na szczęście nie mam problemów z szefem :) Sama sobie szefuje. Ale najbardziej to mnie chyba demotywują zbyt wymagający klienci, którzy wymyślają nie wiadomo co i chcą by zrobić im to najlepiej za darmo. Paranoja.

Re: Motywacja-demotywacja...

czw maja 31, 2018 8:47 am

Kfjateczek4321, o tak, to potrafi naprawdę zdemotywować...

Re: Motywacja-demotywacja...

pn paź 01, 2018 7:47 am

Przyznam, że czasem w trakcie działań nachodzą mnie takie demotywujące myśli "a co jeśli się nie uda", "nie ma sensu" itd. Ale staram się je szybko odganiać i skupiać się na zadaniach do zrealizowania.

Re: Motywacja-demotywacja...

pn gru 31, 2018 12:31 pm

Osobiscie uważam, ze szkolenia są ważne na każdym etapie naszej pracy. Eksperci zgadzają się w twierdzeniu, że dobre wysypianie się jest kluczem do nauki. Brak snu może negatywnie wpłynąć na fizyczne i emocjonalne zdrowie dzieci oraz ich zdolność uczenia się.

Re: Motywacja-demotywacja...

wt gru 10, 2019 10:42 am

Ciężko się zmotywować, łatwo zdemotywować..
Odpowiedz