Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 09:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 19 gru 2009, 21:25 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 gru 2009, 21:18
Posty: 5
Ale bzdury opowiadacie. Ja pracuję w firmie gdzie każdy klient się liczy, więc pracodawcy stawiają na motywację i zdrową rywalizację. Pracowałam w dniach kiedy lider mając naprawdę dobry humor, potrafił zwiększyć naszą produktywność o kilkanaście %. Pracowników trzeba umieć zmotywować, nie tylko tych młodych którzy mają energię do pracy, ale przede wszystkim starszych, osoby po 40 roku życia, którym jedne i te same czynności mogą się nudzić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 19 gru 2009, 23:33 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
Ale myślę, że to może się zmienić. Szereg tzw. szkoleń miękkich ma szansę uzyskać dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej. Wiem, że takie działania w niektórych firmach już zostały podjęte. Podobno firma może zyskać na dofinansowanie szkoleń maksymalnie 1 milion złotych - rozłożone na 2 lata.

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 21 gru 2009, 13:40 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2009, 17:59
Posty: 100
Tommy pisze:
Mówimy tutaj o motywacji w pracy, a ile jest firm które nawet o czymś takim nie myślą, bo mają uwiązanych pracowników przy sobie? Taka jest prawda że to zagadnienie nie jest jeszcze u nas zbytnio rozwinięte. Związane jest to na pewno z tym że jesteśmy jeszcze młodą gospodarką kapitalistyczną, mamy dość dużą stopę bezrobocia i pracodawcy większości firm nie widzą potrzeby wydawania pieniędzy na swoich pracowników, bo wiedzą że tak czy owak oni nadal będą pracować choćby z obawy przed stratą pracy.


Praca ze strachu przed możliwością jej utraty a praca z pasją, z wiarą, że jest się na właściwym miejscu to dwie zupełnie inne sprawy. Za tym idzie wydajność - też zupełnie inna. Każdemu pracodawcy zależy na zwiększaniu wydajności więc wniosek jest jeden - trzeba się szkolić. I na szczęście wielu to wie i wielu w ten sposób rozwija swoje firmy.

_________________
pozdrawiam
Maciej

------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 21 gru 2009, 20:17 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 gru 2009, 00:12
Posty: 37
no i to jest właśnie smutne... co mi z pracy, którą mam tylko po to, żeby ją mieć... ale znowu wchodzimy w temat pracy połączonej z pasją, które często gęsto bywa rzadkim rozwiązaniem :(
ktoś musiałby nie wiem co ze mną zrobić (tzn. zaoferować :) ), żeby na jakimś badziewnym stanowisku, pracowało mi się lepiej :/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 19 sty 2010, 00:02 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 sty 2010, 17:22
Posty: 22
Myślę, że wszędzie jest ważne motywowanie pracowników nie tylko w tej branży...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 12 mar 2010, 18:31 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
Kluczową sprawą w motywowaniu pracowników jest własna motywacja wewnętrzna kierownika.
Jeżeli kierownik nie jest zmotywowany, to pracownicy to wyczują.
Jeżeli kierownikowi nie zależy, to po co ma zależeć szeregowemu pracownikowi?

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 18 mar 2010, 09:11 
Offline
Aktywny
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 kwie 2009, 14:21
Posty: 42
Sylwester Oskwarek pisze:
Kluczową sprawą w motywowaniu pracowników jest własna motywacja wewnętrzna kierownika.
Jeżeli kierownik nie jest zmotywowany, to pracownicy to wyczują.
Jeżeli kierownikowi nie zależy, to po co ma zależeć szeregowemu pracownikowi?


Chociażby po to, aby zaspokoić swoja potrzebę bycia lepszym kierownikiem. Prawda?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 30 mar 2010, 14:46 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:05
Posty: 37
A co was motywuje najbardziej? Bo mnie wyższa pensja....chyba nic innego nie przyspieszy i ulepszy mojej pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 30 kwie 2010, 13:48 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:24
Posty: 22
No tak chyba wyższa pensja motywuje wszystkich...znam inne sposoby motywacji w pracy, są to bilety do kina, na basen, wynajęcie hali i możliwość gry na niej w piłkę,siatkówkę itd. Dodatkowe dni wolnego też są dobrym motywatorem w pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 26 maja 2010, 10:26 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2010, 08:46
Posty: 22
Bez motywacji pracownika jaka by była jego praca? Dla mnie najważniejszym elementem motywacji jest oczywiście większa pensja. Wtedy pracuje się o wiele lepiej. Dużą motywacją jest także podejście szefa. Jeśli jest on "ludzki" i rozumie, że pracownik to też człowiek, a nie "robol" to praca staje się przyjemniejsza.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits