Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:04

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 18 paź 2012, 11:18 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Szkolenie ,,Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (ZZL) - praktyczny przewodnik" , Termin: od 2012.10.22 do 2012.10.23, Kraków.

Jak wiemy powstaje coraz więcej podręczników związanych z zarządzaniem ludźmi, warto zadać sobie pytanie: jak przełożyć teoretyczne zagadnienia na praktykę. Szkolenie podejmuje wyzwanie wyboru praktycznych teorii i wskazania ich możliwego zastosowania. Zarządzanie ludźmi z zasobem narzędzi i praktycznych rad stanie się dużo łatwiejsze.

Korzyści dla uczestników

Po szkoleniu uczestnicy będą w stanie:

Przedstawić niezbędne cechy, charakterystyczne dla efektywnego zespołu
Praktycznie tworzyć zespoły, w oparciu o teorię ról
Zastosować zasady przewodzenia zespołami i budowania własnego wizerunku „szefa”
Przygotować i przeprowadzić profesjonalne wystąpienie do zespołu
Zastosować w praktyce zasady komunikacyjne, związane z przepływem informacji w zespole (pomiędzy współpracownikami i na płaszczyźnie szef - pracownik)
Efektywnie budować relacje w swoich zespołach
Przyjmować i udzielać informację zwrotną
Zapobiegać i rozwiązywać pojawiające się sytuacje konfliktowe
Przeprowadzić analizę swojego zespołu pod kątem rozwoju kompetencji i motywacji poszczególnych pracowników i dostosować działania kierownicze do indywidualnych osób

http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... rakow.html

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 28 paź 2012, 23:59 
Motywacja pracowników nie jest prostą sprawą. Ale nie można trzymać się jednej sprawy, jak przykładowo podwyższanie zarobków bądź premii. Motywacja to musi być sprawa całościowa. Z jednej strony nagroda, z drugiej strony korzyści osobiste itp, itd. Motywacja pracownika to sprawa całościowego zarządzania.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 11 lis 2012, 17:40 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Zdecydowanie zgadzam się. Motywowanie pracowników- nie może odbywać się od czasu do czasu, lecz powinna to być przemyślana strategia zarządzania ludźmi. Oczywiście, także spontaniczna.

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 11 lis 2012, 21:35 
Należy to mieć całościowo przemyślane i opracowane. Dobra motywacja to praca z ludźmi, których się lubi :P Na dalszym planie są premie, dodatki itp :P


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 12 lis 2012, 10:43 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
To prawda, czasem dobra, przyjazna atmosfera w pracy sama w sobie jest już motywacją. Znacie albo doświadczyliście oryginalnego sposobu zmotywowania Was do pracy ?

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 13 lis 2012, 11:54 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Oczywiście, pieniądze, rzeczy- motywują nas.... A może doświadczyliście innych sposobów motywacji?

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 29 sty 2013, 10:22 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sty 2013, 23:58
Posty: 10
Myślę, że motywacja to bardzo indywidualna sprawa. Są ludzi, którzy potrafią się zmotywować sami, mają własne cele, dążą konsekwentnie do ich osiągnięcia. Są też tacy którzy potrzebują zewnętrznej stymulacji w postaci pieniędzy itp… Pieniądze motywują, ale nie mogą być celem samym w sobie. Prowadzę własną działalność i jakiś czas temu zacząłem się zastanawiać jak to jest z tą motywacją. Zapisałam się na szkolenie z budowania i motywowania zespołu w Inspire w Krakowie. Trenerzy prowadzący warsztaty mówili miedzy innymi o tym, że ważne jest budowanie swojej wiarygodności jako szefa. Coś na zasadzie dawania przykładu swoim pracownikom. Szczerze powiem, że wiele z tego szkolenia przeniosłam na grunt firmy i widzę efekty. Pozdrawiam:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 29 sty 2013, 22:02 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Zadzam się, iż jest to indywidualna sprawa. Jedni potrzebują motywacji w innym zakresie, inni dotyczącej określonego problemu, a jeszcze inni- wsparcia typowo coachingowego. Ciekawa jestem jakie są efekty poszkoleniowe i jaki mają wpływ na pracowników ?

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 31 sty 2013, 09:22 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sty 2013, 23:58
Posty: 10
Efekty poszkoleniowe są w większość przypadków zawsze pozytywne, jeśli oczywiście trafi się na kompetentnych trenerów. Po szkoleniu czuje się taką energię 'odnowy'. Na szkoleniu zrozumiało się w którym miejscu do tej pory popełnialiśmy błąd i wskazano nam jak na przyszłość go unikać. Wiem jak to jest być uczestnikiem szkolenia, dlatego w tym roku zapisałam swoich pracowników. W trakcie zajęć ludzie niejednokrotnie zmieniają swój punkt widzenia, a to czy będzie to trwała zmiana zależy głównie od osobowości człowieka. Dla ambitnych ludzi szkolenie jest szansą na zdobycie nowej wiedzy i stosowanie jej w praktyce. Ale tak jak powiedziałam, wybór firmy szkoleniowej też nie jest bez znaczenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 31 sty 2013, 19:32 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Oczywiście :-) Zgadzam się. Pisze Pani ,, Szczerze powiem, że wiele z tego szkolenia przeniosłam na grunt firmy i widzę efekty" stąd moje zaciekawienie w tym temacie: co udało się konkretnie przenieść i czy efekty są długotrwałe ?

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits