Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 23 lip 2011, 16:10 
csisilver pisze:
Więc jest tak, że szef musi dokładnie poznać swojego pracownika i również jego życie prywatne, aby wiedzieć, co go najbardziej zmotywuje... A na przykład, jeżeli ja jako pracownik, nie chcę mieszać życie prywatne ze służbowym, nie chcę szefowi opowiadać o rodzinie, czy planach weekendowych.
Co wtedy?
Zbytni ekshibicjonizm w pracy nie jest chyba wskazany?


Wydaje mi się, że troche za daleko doszliście w tej rozmowie... powiedzcie mi któy z pracodawców chce tak dobrze poznać pracownika!?!? Ich to nie obchodzi! Ba, wydajemi się, że nawet to jest zły pomysł, jesli pracodawca pozna swego rpacownika tak dobrz,e to potem ciezko będize mu np. odmówić wolnego lub zwolnić z pracy (np. jesli bedzie wiedział,ze jego pracownik ma 5 dzieci).


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 29 sie 2011, 21:15 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2011, 20:28
Posty: 52
A co myslicie o motywacji w sensiue, kto ma największy utarg w miesiacu może wybrać sobiecoś ze sklpetu w którym sie pracuje za 100 zł?:P Ja tak miałam, pracowałam w sklepie z odzieżą:) i zawsze z dziewczynami walczyłysmy o to by za darmo wybrac sobie jakies ubranie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 21 paź 2011, 09:37 
Myślę, że to dobry pomysł, jednak może to spowodować także niezdrową sytuację wśród pracowników - zazdrość, zawiść itd. Może przez to pogłębić też jakieś istniejące konflikty między pracownikami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 25 paź 2011, 11:01 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 paź 2011, 10:16
Posty: 27
czyli jaka będzie zdrowa motywacja?? Cieżko jest wymyslić taką motywacje, która polepszy stosunki?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 28 paź 2011, 08:15 
hm, może taka, że jeśli cały zespół spisze się dobrze, to wszyscy pod koniec roku pojadą na 3dniowy wyjazd integracyjny? Motywowanie nie jest łatwe, trzeba to bardzo dobrze przemyśleć i dopasować do danej grupy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 29 paź 2011, 16:03 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 paź 2011, 10:03
Posty: 21
podejżewam, że byłoby tak, że ktos by wolał wyjechac nad morze i wtedy uznałby że takie cos jest postronne i niesprawiedliwe. Czemu góry, a nie morze?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 15 lis 2011, 18:04 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 paź 2011, 19:23
Posty: 40
Zawsze znajdzie sie w grupie osoba, któa będzie chciała wszystko popsuć. Dlatego wazny jest regulamin no i ostateczne słowo szefa. "Tak ma być i koniec".


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 15 lis 2011, 21:22 
To zależy gdzie jest bliżej i taniej :) Szczegóły nie są takie ważne - ważne, żeby motywować mądrze - bez wprowadzania niezdrowej sytuacji w pracy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 20 lis 2011, 20:11 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 paź 2011, 19:23
Posty: 40
Zgadza się. My chyba już za daleko odsuneliśmy sie od tematu... i wyszukujemy nowych problemów. Uważam, ze zawsze szef ma ostateczne zdanie i nie może kierować sie pojedyczymy osobami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 29 lis 2011, 22:32 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lis 2011, 22:38
Posty: 23
Przypomniała mi sie moja pierwsza praca.. w któej motywacją w pracy było zostanie w pracy... co jakiś czas ktos wylatywał z firmy, za głupi błąd, pretekst szefa... Własciwie można było to zaliczyć do mobingu bo każdy sie bał... ale w tamtych czasach to nikt nie myslal aby coś takiego robic.
Teraz to bym powiedział "szefo" co mysle, o takiej motywacji...


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits