Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 15:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 20 lut 2012, 20:36 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lut 2012, 20:20
Posty: 37
DanutaR pisze:
Dokładnie... dlatego nie wolno stać w miejscu i cały czas coś robić. Poza tym wydaje mi sie, że taka czynnośc zawodowa - rozwijanie sie dalsze - pozwala uniknac wypalenia zawodowego.




A co myślicie, jak pracodawca który widzi, że pracownik sie wypalił, jak powinien zareagowac?
Zmienić go na "lepszy model"?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 13 kwie 2012, 12:26 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Sądzę, iż wypaleniu zawodowemu zapobiega umiejętne motywowanie przez szefa. Trzeba na pracownika wpływać tak, aby miał szansę wykazywać się, podnosić swoje kwalifikacje. Czy zmienić na nowy model? Nie, zdecydowanie nie. Najlepiej coś zmienić w aktualnych obowiązkach pracownika. Firma AVENHANSEN oferuje szkolenie dotyczące tego tematu http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... opane.html

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 24 sie 2012, 12:11 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lip 2009, 14:42
Posty: 32
nie da się ukryć, że od szefa bardzo dużo zależy w kwestii motywacji pracowników, ale dobrze by było, żeby każdy szef o tej motywacji jednak pamiętał, bo jak pracownik jest szczęśliwy to jest bardziej wydajny. Myślę, ze warto też pracowników chwalić, ale też myślę o wyjazdach motywacyjnych jakie organizuje Amarula, takich, gdzie się można wyszaleć, odstresować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 30 sie 2012, 15:38 
No wymiana na lepszy model to najłatwiejsze, ale wcale nie wiem czy najlepsze rozwiązanie. Bo taki pracownik ma jednak ogromne doświadczenie, wiedzę itd. Trzeba go tylko odpowiednio zmotywować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 21 wrz 2012, 14:39 
w mojej firmie prowadzę metodą motywacji jasno bazującej na wydajności, zadania mają przypisaną ilość roboczogodzin, jeżeli uda się komuś jasna w ciągu dnia wykonać to co ma szybciej, przez co więcej, za ten dzień ma plus, oczywiście wszystko ma swój przelicznik, ale to już szczegóły, podstawa to dobry soft


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 21 wrz 2012, 15:42 
Całkiem niezłe rozwiązanie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 24 wrz 2012, 19:46 
U nas w firmie zorganizowali nam wyjazd na szkolenie m.in jak samemu sie zmotywowac, wyniki pracy po powrocie byly super :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 26 wrz 2012, 15:53 
No to rzeczywiście bardzo fajny pomysł!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 27 wrz 2012, 13:16 
motywację pracowników przerabiałem na własnej skórze, im więcej im dawałem za pracę tym gorzej pracowali - smutna prawda o sensie motywacji... :?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 28 wrz 2012, 01:48 
mysle, ze najwazniejsze jest stworzenia fajnej atmosfery, zeby pracownicylubili przychodzic do pracy przynajmniej dla tej atmosfery;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits