Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Odpowiedz

Systemy do zarządzania firmę

ndz lip 01, 2018 1:59 pm

Szukam inspiracji:) Mam całkiem sporą firmę usługową i od jakiegoś czasu staram się jak najbardziej zoptymalizować swoją pracę i wszystkie procesy w firmie. Ostatnio wdrożyłam system ERP, ale wciąż poszukuję nowych rozwiązań. Czy możecie polecić coś od siebie?

Re: Systemy do zarządzania firmę

pn gru 17, 2018 8:28 am

Ja mogę Ci polecić m.in. system CRM - Customer Relationship Management - Zarządzanie relacjami z klientem, SIK - Systemy informowania kierownictwa, SWD - Systemy wspomagania decyzji. Wszystkie są bardzo przydatne w każdym przedsiębiorstwie.

Re: Systemy do zarządzania firmę

pn kwie 22, 2019 8:31 pm

Inny tego typu system crm dostępny na polskim rynku to bs4.pl Sprawdź sobie na początek kilka rozwiązań i wybierz takie, które najbardziej tobie odpowiada.

Re: Systemy do zarządzania firmę

czw sty 23, 2020 11:35 am

Nowość na rynku, System ERP Icon24- https://icon24.pl/.

Re: Systemy do zarządzania firmę

wt sie 11, 2020 10:19 am

Aby firma rozwijała się jak dotychczas się rozwija warto zainteresować się procesem inwestowania i tym samym odbyć odpowiednie szkolenie, które mogę Ci śmiało polecić https://www.szkolenia-semper.pl/component/trainings/details/realizacja-procesu-inwestycyjnego-w-kontekscie-najnowszych-zmian-w-prawie-zamowien-publicznych--prawie-budowlanym--prawie-wodnym-i-prawie-ochrony-srodowiska,399,html

Re: Systemy do zarządzania firmę

wt sie 25, 2020 8:22 pm

Aby odpowiednio zarządzać firmą trzeba mieć najpierw fundusze na jej rozkręcenie. Świetnie nada się do tego kredyt, ale będzie wam potrzebny dobry biznesplan. Polecam kupić gotowy taki jak na stronie https://www.gotowebiznesplany.pl/wzor/b ... -z-odzieza .
Odpowiedz