Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Odpowiedz

Re: Zarządzanie czasem

pt kwie 19, 2013 8:26 pm

Ja zawsze wszystko planuje ;)

Re: Zarządzanie czasem

wt kwie 23, 2013 11:43 am

ja byłam raz na szkoleniu z zarządzania czas i muszę przyznać, ze wyszło chyba na to, ze albo nie mam zbyt wielu obowiązków albo dobrze już organizuję sobie czas, bo wszystkie techniki jakie mi tam pokazali to już znalałam

Re: Zarządzanie czasem

czw cze 06, 2013 12:59 pm

Nie, napisz coś więcej na temat tych szkoleń. Akurat nauka zarządzania czasem i generalnie innych tematów związanych z menadżerowaniem wymaga setek godzin szkoleń i zbierania doświadczenia. Zresztą, nikt nigdy nie powiedział, że praca osoby kierującej firmą i pracownikami jest łatwa. Nauka zarządzania czasem wymaga całej masy pracy i zaangażowania.

Re: Zarządzanie czasem

wt cze 11, 2013 1:47 pm

Uczyłem się tematyki zarządzania czasem, ale to było długi szkolenie, które trwało kilkadziesiąt godzin, rozłożone na dłuższy okres czasu. Prawda jest taka, że w ten sposób poznaje się teorie, ale miałem przyjemność bycia na szkoleniu gdzie uczyli praktyki. To praktyka, doświadczenie ma największe znaczenie w przypadku realnego zarządzania firmą. Pozostałe kwestie nie mają absolutnie żadnego znaczenia.

Re: Zarządzanie czasem

śr cze 12, 2013 7:29 am

tak żeby czepić sie terminologii - to nie powinno sie mówić: zarządzanie sobą w czasie, a nie zarządzanie czasem? :?

Re: Zarządzanie czasem

śr cze 12, 2013 2:11 pm

Powinno być zarządzanie czasem, bo wcale nie zarządzasz sobą tylko całą grupą osób i zarządzasz ich czasem. Ale może nie czepiajmy się takich głupot. Terminologia nie ma tutaj większego znaczenia. Bardziej chodzi o pojęcie bezpośrednio o samej tematyce. Zarządzanie czasem to nie jest prosta rzecz - coś takiego posiada się po latach, bo dopiero wtedy przychodzi należyte doświadczenie.

Re: Zarządzanie czasem

czw cze 13, 2013 2:59 pm

Nie sprzeczajcie się o głupoty proszę ;-)
Czy w waszych firmach macie oddzielnych specjalistów, którzy zajmują się samą tematyką zarządzania czasem?
Jakie posiadają doświadczenie, po jakim czasie ich praca rzeczywiście dawała dokładnie taki efekt, jakiego oczekiwaliście?

Re: Zarządzanie czasem

pt lip 12, 2013 9:25 am

to prawda, że to właśnie praktyka ma największe znaczenie w kwestii zarządzania firmą. ja uczestniczyłam w szkoleniu z zarządzania czasem w goworku i serdecznie polecam to szkolenie, bo właśnie na praktykę jest tam kładziony największy nacisk. szkolenia odbywają sie w wielu miastach, ja byłam na tym w warszawie.

Re: Zarządzanie czasem

pt wrz 13, 2013 6:51 am

Zarządanie czasem, a zarządzanie sobą w czasie to dwa odrębne tematy. Przynajmniej tak wywnioskowałam uczestnicząc w szkoleniach Leadership Center.
Szkolenia poleciła mi znajoma, początkowo nie byłam do nich przekonana, no ale wieczny brak czasu dla rodziny kiedy chcesz poświęcić się zawodowo mnie przekonał.
W czasie szkoleń prowadzone były ciekawe gry symulacyjne, dzięki którym można nabyć umiejętność przewidywania konsekwencji swoich decyzji.
Chętnie skorzystam z innych szkoleń firmy, ale na razie chce 'doszlifować' :) zarządzanie sobą w czasie.

Re: Zarządzanie czasem

pt wrz 13, 2013 7:25 am

Mnie interesują bardziej zarzadzanie zespołem szkolenia, ale tylko takie sprawdzone :) Naczytałem się sporo na ten temat i wiem, że odpowiednia motywacja i zarządzanie czasem mogą zdziałać cuda, a ja chciałbym być dobrym a raczej jeszcze lepszym menedżerem ;) i podnieść swoje wyniki. Sylwia, wiem że takie właśnie gry też się używa zarządzając zespołem pracowników, dlatego jeśli możesz to podaj namiar na firmę, z której usług korzystałaś.
Odpowiedz