Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenie w zakresie Asertywnośći
PostZamieszczono: 09 lip 2009, 08:20 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
Interesuje mnie udzial w takim szkoleniu, czy ktos z was juz uczestniczyl w szkoleniu z zakresu Asertywnosci i moze podzielic sie wrazeniami? Osobiscie uwazam ze Asertywnosc to bardzo przydatna umiejetnosc w dzisiejszych czasach, i dzieki takiemu szkoleniu mozemy duzo zyskac zarowno pod katem zawodowym ale rowniez i personalnym. Czekam na wasze opinie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w zakresie Asertywnośći
PostZamieszczono: 09 lip 2009, 08:35 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:33
Posty: 38
O asertywności wiemy już trochę i każdy się zgodzi, że jest to głównie umiejętność mówienia "nie". Uważam jednak, że bardzo ważną cechą w życiu jest również umiejętność mówienia "tak", która często nie jest prorogowana i nauczana. Zauważyłam, że zbyt często mówimy "nie" w naszym życiu. Przyjaciółka proponuje jakiś ciekawy kurs, mówimy "nie" bo nie mamy dość czasu, widzimy ciekawe ogłoszenie o pracy, również mówimy "nie", bo nie wierzymy w naszą możliwość zdobycia jej. Ktoś proponuje nam np. bezpłatne szkolenie finansowane ze środków UE, i znów jesteśmy na nie, bo nie chce się nam wypełnić parę formularzy. Przez taką postawę tracimy wiele okazji mogących zmienić nasze życie na lepsze.

p.s. polecam świetny film z Jimem Carry'em pt. "Jestem na tak". :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w zakresie Asertywnośći
PostZamieszczono: 10 lip 2009, 00:06 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 cze 2009, 00:47
Posty: 65
Ja także podpisuje się całym sobą za szkoleniem z zakresu asertywności. Sam niejednokrotnie łapie się nawet w codziennych sytuacjach że ktoś proponuje mi coś a ja mam problemy z odmową. Sam chętnie uczestniczyłbym w takim szkoleniu:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w zakresie Asertywnośći
PostZamieszczono: 10 lip 2009, 11:41 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
Bardzo dziekuje za polecenie tytulu filmu, napewno go obejrze i podziele sie wrazeniami:)

Co do asertywnosci to u mnie bywa tak, ze gdy mi cos ktos proponuje, mysle nie a mowie tak:/
Takze wogole nie umiem byc asertywna, gdyz boje sie ze odmawiajac uraze druga osobe:/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w zakresie Asertywnośći
PostZamieszczono: 12 lip 2009, 22:24 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2009, 23:14
Posty: 55
Sądzę że w Polsce mamy taką kulturę i jesteśmy nauczeni ze po prostu nie wypada odmówić. A zaczyna się od tego, że trzeba do końca zjeść obiad, bo cioci będzie przykro. W szkole daje się ściągać, na studiach pożycza notatki a w zawodzie wykonuje się czyjąś część pracy "bo szef kazał zrobić i ktoś musi". Potem taka uległość ciąży na nas bardzo długo i bardzo ciężko jest się z nią rozstać.
Bardziej powinniśmy patrzeć na siebie i na to co będzie dla nas dobre.
No i przeważnie ludzie którzy umieją otwarcie powiedzieć NIE, wyrazić swoje zdanie, często sprzeczne ze zdaniem innych są mniej lubiani w społeczeństwie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w zakresie Asertywnośći
PostZamieszczono: 13 lip 2009, 10:24 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
Ja osobiscie bardzo cenie takie osoby ktore umieja powiedziec "Nie" Maja zawsze swoje zdanie i co by sie nie dzialo stoja przy swoim. Nawet gdyby wszyscy na okolo mieli sie odwrocic. Chcialabym chodz troszke zblizyc sie do bycia asertywnym, bo narazie z tym kiepsko


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w zakresie Asertywnośći
PostZamieszczono: 13 lip 2009, 12:22 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 maja 2009, 11:51
Posty: 23
Zgadzam się z przedmówcami, jednocześnie uważam, że przy asertywności nie należy się upierać się za wszelką cenę. warto być osobą elastyczną, która nie myśli wyłącznie o sobie i o tym czego NIE zrobi albo NIE chce zrobić. tzeba być otwartym na innych ludzi i propozycji, które przenosi nam życie. A co do jedzenia u cioci na imieninach? Musimy dbać przede wszystkim o zdrowie własne brzuchy :D.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w zakresie Asertywnośći
PostZamieszczono: 13 lip 2009, 12:37 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
Tylko ze czasem wlasnie czlowiek asertywnosci musi sie jednak nauczyc. Nie chodzi tu o mowienie Nie za wszelka cene, lecz o problem w odmawianiu w najprostszych sytuacjach i poczucie winy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w zakresie Asertywnośći
PostZamieszczono: 13 wrz 2009, 22:36 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 kwie 2009, 12:23
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków
Asertywność nie jest cechą osobowości, a to oznacza, że każdy może ją posiąść.. Jest umiejętnością, która bez naruszania praw innych osób przejawia się w bezpośrednim sposobie wyrażania własnych uczuć, potrzeb i myśli oraz dbałości o własne prawa.
Zapraszam na szkolenie:
http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... kacji.html

Do zobaczenia! ;)

_________________
Bartosz Królikowski - Trener AVENHANSEN

bkrolikowski@AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w zakresie Asertywnośći
PostZamieszczono: 05 sty 2010, 16:46 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
Temat dotyczący asertywności jest teraz jak najbardziej na czasie, dlatego szkolenia w tym zakresie polecam! Odbyłam takie szkolenie jeszcze na studiach, jestem bardzo zadowolona.
Nauczyłam się dbać o siebie i swoje prawa, a jednocześnie poznałam sposoby kształtowania lepszych relacji z ludźmi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits