Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: DZIEŃ OTWARTY AVENHANSEN | 2019
PostZamieszczono: 11 kwie 2019, 16:04 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 mar 2009, 17:40
Posty: 65
Lokalizacja: Kraków
DZIEŃ OTWARTY AVENHANSEN | 2019

Przeczytaj więcej na: https://szkolenia.AVENHANSEN.pl/dzien-otwarty-avenhansen-2019.html

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Dnia Otwartego. To czas, podczas którego mamy okazję poznać się osobiście, zaprezentować kilkoro naszych Trenerów, nasze metody pracy oraz podejścia do biznesu.
Warto przyjść na nasz Dzień Otwarty również dlatego, że każdy Uczestnik otrzyma bon o wartości 1000 zł na dowolne szkolenie otwarte AVENHANSEN! :-)

Przyjdź, bo warto!
Termin: 28.05.2019
Czas trwania : 9:00 - 15:30
Miejsce: Hotel*****Radisson Blu, ul. Straszewskiego 17, Kraków Sala: AIDA

Przeczytaj więcej na: https://szkolenia.AVENHANSEN.pl/dzien-otwarty-avenhansen-2019.html

_________________
pozdrawiamy

http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: DZIEŃ OTWARTY AVENHANSEN | 2019
PostZamieszczono: 15 kwie 2019, 21:03 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 gru 2016, 16:10
Posty: 30
Uważam, że bardzo fajna inicjatywa, by rozeznać się w temacie i móc zobaczyć osobowości i styl pracy poszczególnych Trenerów.
Z punktu widzenia organizacji, która korzysta ze szkoleń muszę powiedzieć, że możliwość zweryfikowania, czy dana osoba i jej styl pracy pasuje do kultury organizacji jest bardzo przydatna. Bywa tak, że trener ma świetne kompetencje, duże doświadczenie, a jednak nie porywa grupy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: DZIEŃ OTWARTY AVENHANSEN | 2019
PostZamieszczono: 17 kwie 2019, 08:14 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 kwie 2019, 08:04
Posty: 1
Słyszałam, że AVENHANSEN organizuje już po raz kolejny Dzień Otwarty. Może ktoś z obecnych na forum był i może powiedzieć coś więcej na ten temat tego jak to dokładnie wygląda. Czy warto się wybrać? Czy wystąpienia Trenerów mają formę suchej prezentacji czy może Uczestnicy są angażowani w jakieś ćwiczenia? Czy faktycznie każdy uczestnik otrzymuje voucher na szkolenie o wartości 1000 zł ( :shock: )? Zastanawiam się nad wzięciem udziału więc będę wdzięczna za wszystkie opinie na temat tego wydarzenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: DZIEŃ OTWARTY AVENHANSEN | 2019
PostZamieszczono: 17 kwie 2019, 09:23 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:14
Posty: 1
Witam serdecznie, ja uczestniczyłam w dniu otwartym w tamtym roku. Było kilka bloków tematycznych i pamiętam, że na niektórych byliśmy zaangażowani w ćwiczenia. Voucher faktycznie się otrzymuje, więc to nie żadna ściema. Kilka miesięcy później skorzystałam z super szkolenia i musiałam dopłacić tylko różnicę między kwotą vauchera a ceną szkolenia. Było na prawdę warto.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: DZIEŃ OTWARTY AVENHANSEN | 2019
PostZamieszczono: 17 kwie 2019, 16:59 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 mar 2009, 15:21
Posty: 33
Ja w tym roku zaproszę uczestników w podróż po modelu FRIS - styl myślenia i działania. Na pewno nie będzie to suchy wykład czy prezentacja. Mamy ograniczenia czasowe, ale to nie znaczy, że cos się nie zadzieje ;)

_________________
Aleksandra Chrapko - Trener AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits