Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Które szkolenia warto wybrać?
PostZamieszczono: 04 sty 2010, 15:24 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
Zastanawiam się, które szkolenia warto zrobić, tak aby mieć je do końca życia? Różne firmy oferują różne szkolenia, ale które warto wybrać tak dla siebie i na przyszłość?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Które szkolenia warto wybrać?
PostZamieszczono: 10 wrz 2010, 15:30 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 wrz 2010, 15:18
Posty: 1
Napewno takie, które będą odpowiadały twoim zainteresowaniom i które przydadzą ci sie w pracy. Ja ostatnio np brałam udział w fajnym szkoleniu z zakresu marketingu ale tym się naprawde interesuje wiec bardzo mi sie podobało. 2 tygodnie temu z kolei miałam okazje brać też udział w szkoleniu BHP, z tym że prowadzono je w formie on-line. Było to dla mnie dosyć ciekawe doświadczenie bo wcześniej nigdy nie uczestniczyłam w czymś takim. Dlatego teraz zachęcam pracodawców żeby częściej na taką formę się decydowali bo napewno jest to o wiele ciekawsze niż tradycyjny kurs i zapamiętałam z niego o wiele więcej niż w przypadku "suchego wykładu".


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Które szkolenia warto wybrać?
PostZamieszczono: 13 wrz 2010, 09:31 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2010, 14:09
Posty: 10
Godne uwagi są szkolenia, które pozwolą ci nie tylko a podniesienie swoich kwalifikacji, ale także nastawione są na rozwój umiejętności komunikacyjnych. Możesz sobie sprawdzić ofertę szkoleniową May Agency, gdzie są prowadzone kursy z mindmappingu. Myślę, inwestowania w takie rodzaj szkoleń procentuje w przyszłości, pozyskiwaniem szybciej nowych wiadomości i powoduje, że lepiej prowadzimy i organizujemy swoje życie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Które szkolenia warto wybrać?
PostZamieszczono: 13 wrz 2010, 13:37 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:58
Posty: 17
Lokalizacja: Kraków
Jeśli chciałabyś zainwestować w szkolenia, z których korzystałabyś "do końca życia" polecam tak jak mój poprzednik tematykę komunikacji interpersonalnej. Ciekawe są także szkolenia obejmujące zarządzanie czasem, zarządzania sobą czy techniki radzenia sobie ze stresem. Są to szkolenia, na których można zyskać sporo cennej wiedzy przydatnej w codziennym życiu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Które szkolenia warto wybrać?
PostZamieszczono: 13 wrz 2010, 23:15 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:57
Posty: 36
A moim zdaniem nie ma takiego szkolenia, które się przyda do końca życia. Każde szkolenie po pewnym czasie trzeba odnowić, ponieważ niektóe inormację zmieniają sie na wybrany temat. Trzeba być nabierząco, dlatego szkolenia wybiera się na teraźniejszy okres, może patrząc w przyszłość tak do 5 lat, nie więcej, bo nie wiadomo jak to wszystko się ułoży.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Które szkolenia warto wybrać?
PostZamieszczono: 14 wrz 2010, 23:27 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:58
Posty: 17
Lokalizacja: Kraków
Oczywiście stan wiedzy dezaktualizuje się w dość szybkim tempie i niektóre zagadnienia wymagają ciągłej aktualizacji. Myślę jednak, że pewne informacje czy umiejętności nabyte w trakcie szkoleń mogą być przydatne w dłuższym okresie życia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Które szkolenia warto wybrać?
PostZamieszczono: 18 wrz 2010, 14:31 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
Szkolenie na całe życie? Oj nie ma takiego, tutaj raczej można powiedizeć ogólnie o szkołę, która przyda sie na całe życie. Po prostu trzeba szkonczyć szkołę aby mieć możliwości w dalszym życiu. Szkolenia warto rbić co jakiś czas aby być nabierząco w temacie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Które szkolenia warto wybrać?
PostZamieszczono: 21 wrz 2010, 11:32 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Myślę, że człowiek się uczy przez całe życie i nie ma takiego szkolenia, które by wystarczyło na wiele wiele lat.
Wiadomo trendy w różnych branżach się zmieniają, zmieniają się przepisy, dlatego warto się dokształcać na bieżąco.

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Które szkolenia warto wybrać?
PostZamieszczono: 22 wrz 2010, 14:50 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:22
Posty: 42
Zgadza się, nawet obsługa komputera zmienia się co jakiś czas, dochodzą nowe rzeczy itd. Natomiast jeśli chodzi o język to wiadomo, że jedno szkolenie nie wystarczy, trzeba cały czas się uczyć i powtarzać to co się zapamiętało....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Które szkolenia warto wybrać?
PostZamieszczono: 30 maja 2016, 20:54 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
marlena27 pisze:
Zastanawiam się, które szkolenia warto zrobić, tak aby mieć je do końca życia? Różne firmy oferują różne szkolenia, ale które warto wybrać tak dla siebie i na przyszłość?

To zależy od Twej branży, zainteresowań "pomysłu na rozwój", karierę zawodową. Po prostu wybierz takie szkolenie, które Ci coś da.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits