Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: 17 kwie 2012, 11:02 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:22
Posty: 3
Gdzie warto i jakie warto zrobić szkolenie komputerowe, tak aby móc pracować w agencji reklamowej. Jest tego sporo na rynku i zastanawiam się gdzie warto było by się zapisać. Wolę zapytać tutaj, bo może ma ktoś już jakieś doświadczenie w tym temacie. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: 17 kwie 2012, 12:48 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
To zależy od stanowiska na które aplikujesz :-) Wiele agencji poszukuje grafików komputerowych, albo fotografów. Nieco inaczej jest z reklamą w sieci. Tu trzeba mieć wiedzę dotyczącą marketingu w sieci. Firma AVENHANSEN prowadzi szkolenie na ten temat ,,E-MARKETING - Systematyzacja wiedzy i najskuteczniejsze techniki e-marketingu. Szkolenie dla dużych firm i korporacji"- myślę, że wiedza z takiego szkolenia przyda się do pracy w agencji. Zdobędziesz wiedzę dotyczącą taktyk marketingowych w sieci, z których w dużej mierze korzystają agencje reklamowe :-) podsyłam Ci link do tego szkolenia i życzę powodzenia! http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... szawa.html

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: 17 kwie 2012, 14:14 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:22
Posty: 3
bardziej chodziło mi o kursy typowo graficzne np coś z pakietu adobe bo psycholgia klienta to nie jest coś nawazniejszego dla grafika


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: 03 sie 2012, 15:02 
No tak szkolenie z pakietu Adobe będzie chyba najbardziej pomocne w pracy grafika w agencji reklamowej. A nie znasz tych programów? No b jeśli myślisz o takiej pracy to chyba jakieś pojęcie o PSie musisz mieć. Do tego fajnie jest swobodnie poruszać się w Corelu czy jakimś innym programie typowo wektorowym. Chociaż np takie z modelowania 3D też może się okazać pomocne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: 07 wrz 2012, 13:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 wrz 2012, 13:30
Posty: 3
A może kurs programowania stron WWW? GoWork.pl organizuje takie kursy, z tego co wiem cieszą się dużym zainteresowaniem, sama też w nim uczestniczyłam. Mozesz potem pracować jako programista, ja już dostałam kilka ciekawych propozycji pracy. :D Pozdrawiam,
Sylwia


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: 11 wrz 2012, 10:43 
szkolenia1 pisze:
A może kurs programowania stron WWW? GoWork.pl organizuje takie kursy, z tego co wiem cieszą się dużym zainteresowaniem, sama też w nim uczestniczyłam. Mozesz potem pracować jako programista, ja już dostałam kilka ciekawych propozycji pracy. :D Pozdrawiam,
Sylwia

O to też bardzo ciekawe. Możesz zdradzić więcej szczegółów: ile takie szkolenie kosztuje, gdzie się odbywa. Będę bardzo wdzięczna :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: 31 lip 2018, 10:16 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Obecnie wiele firm oferuje tego rodzaju szkolenia. tylko czy np po szkoleniu z programowania od razu stajesz się programistą? Chyba nie - chociaż wiadomo, w tej dziedzinie też można trafić lepiej i gorzej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: 31 lip 2018, 10:38 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
A ja zainteresowana byłabym jakimś dobrym szkoleniem z PODSTAW obsługi komputera. Z tym, że jest jeden kruczek: dla osób 70+ .


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: 31 sie 2018, 13:25 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:36
Posty: 56
haneyczka, z tego co wiem na rynku jest wiele takich szkoleń. Zresztą sam chętnie zapisałbym na takowe moją mamę, która nie może się pogodzić z tym, że technologia ją wyprzedziła.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: 22 paź 2018, 09:31 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 paź 2018, 09:20
Posty: 34
A ja mam pytanie nieco z innej beczki. Wiecie może jaka jest realna szansa na znalezienie pracy jako programista po podstawowym kursie z programowania?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits