Forum-Szkolenia
http://www.forum-szkolenia.pl/

Catering na szkolenie
http://www.forum-szkolenia.pl/szkolenia-otwarte-f12/catering-na-szkolenie-t5639.html
Strona 1 z 2

Autor:  raff [ pn sty 02, 2017 12:45 pm ]
Tytuł:  Catering na szkolenie

Uważacie, że organizując szkolenie jest to obowiązkowe? Wiele firm prześciga się w atrakcyjności poczęstunku (wykwintne dania, atrakcje typu Yerba Mate) zapominając o merytorycznych aspektach szkolenia.

Autor:  haneyczka [ pn sty 02, 2017 1:19 pm ]
Tytuł:  Re: Catering na szkolenie

Jak najbardziej jest to coś, co podnosi atrakcyjność szkolenia, ale nie może nikomu przesłonić tego, co najważniejsze - wiedzy i umiejętności.

Autor:  Asia [ czw lut 02, 2017 2:30 pm ]
Tytuł:  Re: Catering na szkolenie

Nie uważam, aby organizacja cateringu podczas szkolenia była konieczna. Ja już wolę więcej zapłacić za szkolenie i mieć pewność, że trener będzie profesjonalistą w swojej dziedzinie. To jest dla mnie priorytet. A co do jedzenia.... no cóż, jeśli szkolenie trwa cały dzień, to trzeba coś zjeść, bo na głodnego nie da się myśleć ;) Ale może to się odbyć na zasadzie: przerwa obiadowa i każdy idzie do pobliskiej restauracji i sobie coś je - zakładając, że takowe restauracje są, bo jeśli nie ma, to catering jest konieczny.

Autor:  zuzula [ ndz lut 19, 2017 4:18 am ]
Tytuł:  Re: Catering na szkolenie

Wszystko zależy od programu szkolenia i długości trwania. Chociaż nawet przerwa kawowa przy szkoleniu trwającym 2-3 godziny to raczej standardowa dogodność :)
Warto, aby organizatorzy zadbali o odpowiednią obsługę gości, dlatego należy to poważnie przemyśleć, aby dobrze wypaść w oczach uczestników. Jeśli konferencje są organizowane w Warszawie, to na pewno spotkasz się z wieloma firmami cateringowymi.

Autor:  Ajlar [ czw lut 23, 2017 6:16 pm ]
Tytuł:  Re: Catering na szkolenie

My na szkolenia zamawiamy catering z Warszawy. Mamy sprawdzona firmę. Zawsze bierzemy kanapeczki, kilka sałatek i ciepłe danie. To w zupełności wystarcza na jednodniowe szkolenie.

Autor:  PoLa [ śr mar 15, 2017 8:31 am ]
Tytuł:  Re: Catering na szkolenie

Uważam, że podczas całodniowej konferencji czy szkolenia standardowo powinien być dostęp do kawy/herbaty oraz małych przekąsek. Nie chodzi by jedzenie było nie wiadomo jak wykwintne, ale aby apetyt każdego był zaspokojony.

Autor:  ewka [ pn lip 03, 2017 9:27 am ]
Tytuł:  Re: Catering na szkolenie

Moim zdaniem też catering przy szkoleniu jeszcze jak trwa cały dzień to podstawa. Ludzie na takie szkolenia przyjeżdżają z całej Polski, my też często organizujemy i jest to podstawa. U nas się zamawia z Aperitif Serwis, firma z Warszawy już mamy sprzawdzone od nich dania, wszystkim smakują więc nie kombinujemy.

Autor:  Asia [ pn lip 03, 2017 10:32 am ]
Tytuł:  Re: Catering na szkolenie

Myślę, że sobie możemy darować podawanie nazw konkretnych firm cateringowych, bo każdy z nas zna ich przynajmniej kilka, a nie tego dotyczy ten temat. Jedno jest pewne - catering na szkoleniu jest bardzo potrzebny, bo jak ludzie są głodni, to nie mogą skupić się na edukacyjnych aspektach szkolenia. Gorzej jeśli szkolenie jest tak nudne, że wszyscy tylko wyczekują przerwy, aby coś przekąsić ;)

Autor:  ewka [ pn gru 04, 2017 3:57 pm ]
Tytuł:  Re: Catering na szkolenie

Uważam, że catering na szkoleniu pracowników podnosi atrakcyjność wydarzenia i jest niezbędny. My zawsze przy okazji szkolen firmowych korzystamy z usług firmy Catering Arts. Są bardzo dobrą firmą i przygotowują smaczne potrawy.

Autor:  takatarzynka [ śr gru 13, 2017 8:31 am ]
Tytuł:  Re: Catering na szkolenie

Każdy lubi coś innego, ja zawsze zamawiam koryta mięsne na swoje przyjęcia.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/