Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 07 lip 2009, 13:22 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lip 2009, 13:18
Posty: 2
Witam, niedawno założyłem firmę szkoleniowa, mam obszerną ofertę tematyczną, mam trenerów którzy mogą przeprowadzać szkolenia, ale mam problem ze znalezieniem osób chetnych na szkolenie. W ofercie posiadam szkolenia miękkie oraz kadrowo płacowe. Gdzie najlepiej się ogłaszać? Gdzie szukać klientów? Z góry dziękuje za pomoc.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 07 lip 2009, 13:46 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2009, 18:06
Posty: 27
Można wykorzystać meiling, kierując ofertę bezpośrednio do firm, a zwłaszcza do działów personalnych. :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 01 gru 2009, 14:11 
Reklama internetowa przede wszystkim, to w nią najlepiej zainwestować czas i pieniądze. Mailing? Dobry sposób. Social media? Również.
Drugą opcją może być bezpośrednie kontaktowanie się z klientem na zasadzie ofert telefonicznych czy wysyłania swoich przedstawicieli do konkretnych firm, ale przekazywanie informacji za pośrednictwem znajomych.
Ja w taki sposób dowiedziałam się o szkoleniach z tematu '7 nawyków skutecznego działania'. Poleciła mi je dobra znajoma, więc nie było mowy o rozczarowaniu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 28 gru 2009, 02:28 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2009, 19:06
Posty: 7
Uważam, że najodpowiedniejszym byłoby wysyłanie ofert do większych firm. Zdecydowanie taka nienachalna forma promocji jest lepsza, niż naciąganie i spamowanie. Jeśli chodzi o moje podejście - nie toleruję spamowania mnie jakimiś zbiorczymi mailami, dlatego uważam, że mailing jest raczej nie na miejscu. A przynajmniej nie w tej branży. Najlepiej byłoby umawiać się osobiście z przedstawicielami np. działów HR i oferowanie swoich usług. Należy być także przygotowanym na to, że będzie trzeba zostawić materiały promocyjne i cenniki na takim spotkaniu. Później należy uzbroić się w cierpliwość.

Pamiętaj jednak - że firmy stawiają przede wszystkim na szkolenia, które wpływają na efektywność pracowników. To dość istotne, przy dobieraniu oferty dla danej firmy.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 11 sty 2010, 21:16 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 gru 2009, 00:12
Posty: 37
Marcin_83 pisze:
Uważam, że najodpowiedniejszym byłoby wysyłanie ofert do większych firm. Zdecydowanie taka nienachalna forma promocji jest lepsza, niż naciąganie i spamowanie. Jeśli chodzi o moje podejście - nie toleruję spamowania mnie jakimiś zbiorczymi mailami, dlatego uważam, że mailing jest raczej nie na miejscu. A przynajmniej nie w tej branży. Najlepiej byłoby umawiać się osobiście z przedstawicielami np. działów HR i oferowanie swoich usług. Należy być także przygotowanym na to, że będzie trzeba zostawić materiały promocyjne i cenniki na takim spotkaniu. Później należy uzbroić się w cierpliwość.


Zdecydowanie popieram, gdyż mailing można wykorzystywać, ale wobec obecnych (ew. stałych) klientów, osób które jak widzą maila w skrzynce od Ciebie, to wiedzą, że to może być coś ciekawego. W przeciwnym wypadku, tzn. pozyskanie adresów firm i wysyłanie do nich oferty, które nie wyróżnia się (siłą rzeczy) niczym spośród dziesiątek innych maili traktowanych jako spam, również nazwałbym spamem.

Natomiast w celu przedstawienia oferty firmy zdecydowanie spotkania z przedstawicielami dadzą najlepszy efekt - oczywiście jeśli oferta będzie brzmieć interesująco - no ale to już osobna bajka


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 14 sty 2010, 17:37 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
Również uważam, że wysłanie informacji prze meila (lub poczte polską) do dużych firm jest dobrym pomysłem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 11 mar 2010, 16:08 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:05
Posty: 37
Tak najlepszym rozwiązaniem jest wysłanie swojej oferty do dużych firm. Można osobiście odiwedzić takie firmy i przedstawić oferte. Droga meilowa też jest dobrym pomysłem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 19 cze 2010, 14:00 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 cze 2010, 13:58
Posty: 30
Proponuję porozsyłać reklamę do firm. Czasami dobrym pomysłem jest odwiedzenie takich firm i przedstawienie oferty pracodawcy. Dośc popularny staje się też internet, można zrobić stronę internetową, porozsyłać linki itd. Może warto zrobić na sam początek promocję?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 25 cze 2010, 14:16 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:56
Posty: 35
A może zrobić na początek kilka darmowych szkoleń lub szkoleń bardzo tanich. Tak aby ludzie mogli sami ocenić czy warto tutaj przychodzić. Ogłoszenie w lokalnej gazecie i w internecie powinno wystarczyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 26 cze 2010, 22:02 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Hmm, promocyjne szkolenia, to może byc dobry pomysł, a reklame przez internet trzeba umieć wykorzystać, żeby wysyłanie ofert nie było odebrane jak nachalne spamowanie. Najlepiej dowiedzić sie kto w firmie odpowiada za szkolenie pracowników i bezposrednio do niego takową oferte wysyłać. Dpbrze jeśli jest zaadresowana imiennie do tej osoby, wtedy przeczyta ja z większa uwaga, a przynajmniej przeczyta, bo przeciez specjalnie no niej piszemy. Troche wiecej pracy, ale efekty przeciez wymagaja jej nakładu. Powodzenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits