Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Komunikacja interpersonalna.
PostZamieszczono: 16 kwie 2009, 14:50 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2009, 14:36
Posty: 5
CEC "Concret" wysłało mi zaproszenie na szkolenie odnośnie komunikacji interpersonalnej. Zaproponowali mi udział w rabatowych cenach. Nauka miała przyswoić nam najlepsze metody wymiany myśli, dzielenia się wiedzą, informacjami i ideami. Lecz niestety nie podali ceny w mailu. A chętnie bym zapoznał się z tymi nowym metodami aby ułatwić sobie kontakt z pracownikami jak i klientami, bo różnie to bywa w mojej firmie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Komunikacja interpersonalna.
PostZamieszczono: 16 kwie 2009, 20:57 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2009, 20:49
Posty: 5
Przydatne jak najbardziej takie szkolenie, kolejne które by i mnie się przydało.
Bo nic chyba nie ma ważniejszego niż łatwy kontakt z klientami, a zwłaszcza pracownikami, którzy dla ciebie harują. Kiedyś także byłem pracusiem i trzeba było żyć dobrze ze swoim pracodawcą. Chciałbym być lepszym pracodawcą teraz dla swoich ludzi, lecz niestety nie spotkałem się jeszcze z takimi szkoleniami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Komunikacja interpersonalna.
PostZamieszczono: 21 kwie 2009, 20:37 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 kwie 2009, 20:24
Posty: 5
Relacje z klientami ważna rzecz. Negocjacje jako tako mi idą, lecz czegoś mi jednak brakuje bo w niby tym kryzysie jakoś braknie chętnych na moje produkty. A handluje kosmetykami męskimi. Z żoną interesik prowadzimy na małą skale póki co. Może kiedyś coś więcej. Jakie ceny mogą być tych szkoleń?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Komunikacja interpersonalna.
PostZamieszczono: 24 kwie 2009, 17:25 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 kwie 2009, 17:21
Posty: 5
Czytałem, że od 1000 zł wzwyż. Czyli chyba nie tak źle jak na takie szkolenia. Zależy też pewnie jak długo trwają (chodzi mi o dni trwania kursu).


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Komunikacja interpersonalna.
PostZamieszczono: 23 maja 2009, 16:26 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 maja 2009, 16:23
Posty: 8
Witam! Kontakt z klientem to podstawa w biznesie. Myślę, że nie powinno się patrzeć na cene tego typu szkolenia tylko brać w nim udział i czerpać z niego korzyści.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Komunikacja interpersonalna.
PostZamieszczono: 24 maja 2009, 13:09 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 maja 2009, 12:49
Posty: 29
Maseroo pisze:
Witam! Kontakt z klientem to podstawa w biznesie. Myślę, że nie powinno się patrzeć na cene tego typu szkolenia tylko brać w nim udział i czerpać z niego korzyści.


No fakt, "klient nasz Pan" i jedyna osoba, która może Cię "zwolnić", to właśnie Klient...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Komunikacja interpersonalna.
PostZamieszczono: 26 maja 2009, 15:12 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 maja 2009, 14:50
Posty: 6
Ja to sobie uzasadniam na takiej zasadzie: nie ma komunikacji - nie ma klienta - nie ma pracy - nie ma zarobków - nie ma firmy. Tak to sobie tłumacze. Więc sprawa jest prosta co tu wyjaśniać. ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Komunikacja interpersonalna.
PostZamieszczono: 23 cze 2009, 20:22 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2009, 23:14
Posty: 55
A to dane z pewnej strony internetowej, które wyraźnie mówią że w komunikacji interpersonalnej słowa działają na odbiorcę w najmniejszym stopniu. Oto jak o efekcie wypowiedzi decydują poszczególne czynniki:
- słowa 7%,
- ton głosu 38%,
- mimika twarzy 55%.

Oczywiście to dane przybliżone, występują też inne czynniki wpływające na efekt wypowiedzi (mowa ciała, kontakt wzrokowy, tempo czy szybkość mówienia)

Patrząc na polityków zdajemy sobie sprawę jak wiele można osiągnąć dzięki szkoleniom w komunikacji interpersonalnej. Po profesjonalnym treningu politycy wygrywają wybory, które wcześniej przegraliby od razu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Komunikacja interpersonalna.
PostZamieszczono: 24 cze 2009, 11:10 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 maja 2009, 12:42
Posty: 26
Tak, również czytałem podobne wyniki badań - nieważne co mówimy, ważne jakim tonem i w jaki sposób artykułujemy wypowiedzi. Bardzo ciekawa rzecz... Czy można np. w ten sposób zahipnotyzować odbiorce?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Komunikacja interpersonalna.
PostZamieszczono: 07 lip 2009, 08:15 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 cze 2009, 00:47
Posty: 65
Można jeszcze dodać do tego chyba to jak wyglądamy. Bo jeśli się nie mylę to nasz wygląd jest równie ważny, bo największą rolę sprawuję przy tak zwanym "pierwszym wejrzeniu". Do tego odpowiednia mimika i ton głosu i klient jest nasz:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits