Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:34

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Medycyna estetyczna
PostZamieszczono: 02 gru 2020, 13:28 
Kilka tygodni temu znalazłem bardzo przypadkowo bardzo ciekawy artykuł redukcja trądziku IPL - przygotowania i zalecenia .W tym artykule jest bardzo dużo ciekawych informacji i warto ten artykuł przeczytać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna
PostZamieszczono: 05 kwie 2021, 15:30 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 kwie 2021, 15:23
Posty: 4
Lokalizacja: Częstochowa
Światło IPL jest przydatne także do depilacji laserowej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna
PostZamieszczono: 06 kwie 2021, 14:10 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2016, 21:13
Posty: 117
A c oz zabiegami dla miejsc intymnych kobiety ? Mnie ostatnio zainteresowała dr Barbara Blicharczyk, bo zajmuje się m.in. zabiegami laserowego leczenia nietrzymania moczy, moja mama ma od jakiegoś czasu poważny problem z tym, a wiadomo chodzenie w pieluchach jest dość niekomfortowe w codziennym życiu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna
PostZamieszczono: 10 lip 2022, 07:57 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lip 2022, 07:31
Posty: 5
A ja coraz częściej słyszę że depilacja laserowa jednak nie jest na stałe ponieważ po pewnym czasie te włoski odrastają. Dodatkowo okazuje się że światło lasera maże uszkadzać nasz DNA co doprowadza do nowotworu. Więc jak to jest>??

_________________
http://www.geometeo.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna
PostZamieszczono: 15 wrz 2022, 21:04 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2022, 09:21
Posty: 42
Bardzo ciekawą i przystępną cenowo ofertę na zabiegi medycyny estetycznej znalazłem w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address z Warszawy, w której całkiem niedawno skutecznie zrobiłem sobie laserowe usuwanie tatuażu. Znalazłem ich dzięki rekomendacji znajomych na stronie https://www.beautyaddress.pl/ gdzie poza pełną ofertą znajdziemy również formularz kontaktowy, dzięki któremu możemy skorzystać z bezpłatnej konsultacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna
PostZamieszczono: 02 lis 2022, 12:55 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 320
Wpadłam na pomysł, że na moje zbliżające się urodziny od mojego narzeczonego chciałabym dostać zabieg związany z odmłodzeniem skóry. Już nawet ułatwiłam mu zadanie i poprosiłam, żeby zapoznał się z ofertą https://dentan.pl/kwas-hialuronowy/ mam nadzieję, że uda się to załatwić i będę zadowolona.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna
PostZamieszczono: 28 lis 2022, 10:03 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lut 2019, 14:23
Posty: 20
Medycyna estetyczna idzie do przodu i oferuje coraz lepsze i bezpieczniejsze zabiegi. Jeśli planujecie wypełnienie zmarszczek, to świetnym rozwiązaniem będzie użycie do tego kwasu hialuronowego. Najlepiej zdecydować się na wykonanie zabiegu w sprawdzonym gabinecie, gdzie używają kwasu Hafiller http://estivita.pl/, bo to jeden z najlepszych kwasów na rynku. Jest to kwas medyczny, zgłoszony do Urzędu Wyrobów Medycznych , bezpieczny, bardzo czysty, ma specjalną technologię, dzięki której zostaje w miejscu podania (opatentowana). Jest bardzo skuteczny i bardzo bezpieczny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna
PostZamieszczono: 07 gru 2022, 10:45 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2022, 10:19
Posty: 136
zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego też fajnie radzą sobie ze zmarszczkami :) a jesli chodzi o kliniki to w Warszawie dobrą opinią cieszy się Sfera na Alejach Jerozolimskich https://www.klinikasfera.pl/usuwanie-zm ... luronowym/. Sama zamierzam się tam zapisać po nowym roku.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna
PostZamieszczono: 07 gru 2022, 18:10 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 gru 2022, 18:08
Posty: 4
Lokalizacja: Poznań
Jaki zabieg polecacie dla mężczyzny?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna
PostZamieszczono: 07 gru 2022, 22:14 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Zabiegi na ciało są naprawdę fajne, można dzięki nim lepiej się poczuć i lepiej wyglądać. Mnie aktualnie interesuje depilacja medycznym laserem diodowym bo chcę w końcu pozbyć się niechcianego owłosienia


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits