Forum-Szkolenia
http://www.forum-szkolenia.pl/

Medycyna estetyczna
http://www.forum-szkolenia.pl/szkolenia-prawo-f17/medycyna-estetyczna-t9341.html
Strona 1 z 1

Autor:  bogdan332676776 [ 02 gru 2020, 13:28 ]
Tytuł:  Medycyna estetyczna

Kilka tygodni temu znalazłem bardzo przypadkowo bardzo ciekawy artykuł redukcja trądziku IPL - przygotowania i zalecenia .W tym artykule jest bardzo dużo ciekawych informacji i warto ten artykuł przeczytać.

Autor:  alvina.greenfelder [ 05 kwie 2021, 15:30 ]
Tytuł:  Re: Medycyna estetyczna

Światło IPL jest przydatne także do depilacji laserowej.

Autor:  ameryk80 [ 06 kwie 2021, 14:10 ]
Tytuł:  Re: Medycyna estetyczna

A c oz zabiegami dla miejsc intymnych kobiety ? Mnie ostatnio zainteresowała dr Barbara Blicharczyk, bo zajmuje się m.in. zabiegami laserowego leczenia nietrzymania moczy, moja mama ma od jakiegoś czasu poważny problem z tym, a wiadomo chodzenie w pieluchach jest dość niekomfortowe w codziennym życiu.

Autor:  tomiro [ 10 lip 2022, 07:57 ]
Tytuł:  Re: Medycyna estetyczna

A ja coraz częściej słyszę że depilacja laserowa jednak nie jest na stałe ponieważ po pewnym czasie te włoski odrastają. Dodatkowo okazuje się że światło lasera maże uszkadzać nasz DNA co doprowadza do nowotworu. Więc jak to jest>??

Autor:  lorneta [ 15 wrz 2022, 21:04 ]
Tytuł:  Re: Medycyna estetyczna

Bardzo ciekawą i przystępną cenowo ofertę na zabiegi medycyny estetycznej znalazłem w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address z Warszawy, w której całkiem niedawno skutecznie zrobiłem sobie laserowe usuwanie tatuażu. Znalazłem ich dzięki rekomendacji znajomych na stronie https://www.beautyaddress.pl/ gdzie poza pełną ofertą znajdziemy również formularz kontaktowy, dzięki któremu możemy skorzystać z bezpłatnej konsultacji.

Autor:  rubinka [ 02 lis 2022, 12:55 ]
Tytuł:  Re: Medycyna estetyczna

Wpadłam na pomysł, że na moje zbliżające się urodziny od mojego narzeczonego chciałabym dostać zabieg związany z odmłodzeniem skóry. Już nawet ułatwiłam mu zadanie i poprosiłam, żeby zapoznał się z ofertą https://dentan.pl/kwas-hialuronowy/ mam nadzieję, że uda się to załatwić i będę zadowolona.

Autor:  Karmelek [ 28 lis 2022, 10:03 ]
Tytuł:  Re: Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna idzie do przodu i oferuje coraz lepsze i bezpieczniejsze zabiegi. Jeśli planujecie wypełnienie zmarszczek, to świetnym rozwiązaniem będzie użycie do tego kwasu hialuronowego. Najlepiej zdecydować się na wykonanie zabiegu w sprawdzonym gabinecie, gdzie używają kwasu Hafiller http://estivita.pl/, bo to jeden z najlepszych kwasów na rynku. Jest to kwas medyczny, zgłoszony do Urzędu Wyrobów Medycznych , bezpieczny, bardzo czysty, ma specjalną technologię, dzięki której zostaje w miejscu podania (opatentowana). Jest bardzo skuteczny i bardzo bezpieczny.

Autor:  KarolaI [ 07 gru 2022, 10:45 ]
Tytuł:  Re: Medycyna estetyczna

zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego też fajnie radzą sobie ze zmarszczkami :) a jesli chodzi o kliniki to w Warszawie dobrą opinią cieszy się Sfera na Alejach Jerozolimskich https://www.klinikasfera.pl/usuwanie-zm ... luronowym/. Sama zamierzam się tam zapisać po nowym roku.

Autor:  stiedemann.lonie [ 07 gru 2022, 18:10 ]
Tytuł:  Re: Medycyna estetyczna

Jaki zabieg polecacie dla mężczyzny?

Autor:  hunk [ 07 gru 2022, 22:14 ]
Tytuł:  Re: Medycyna estetyczna

Zabiegi na ciało są naprawdę fajne, można dzięki nim lepiej się poczuć i lepiej wyglądać. Mnie aktualnie interesuje depilacja medycznym laserem diodowym bo chcę w końcu pozbyć się niechcianego owłosienia

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/