Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenie - windykacja
PostZamieszczono: 08 kwie 2009, 12:10 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 mar 2009, 01:06
Posty: 4
Witam,
Mam pytanie odnośnie szkoleń tj, czy temat szkolenia windykacja wierzytelnośći w obecnym stanie rynku i położenia firm, panującego ,, kryzysu" jest jak najbardziej potrzebne? a jeśli tak to jakie macie opinie związane na ten temat lub czego Waszym zdaniem można się ważnego dowiedzić w związku z szkoleniem?
Chciałbym poznać Wasze opinie i recenzje na w/w temat.

Pozdrawiam
Piotr Fojtik

_________________
Piotr Fojtik - Trener AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie - windykacja
PostZamieszczono: 09 kwie 2009, 23:26 
Offline
Bardzo aktywny
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2009, 23:55
Posty: 59
Dobre pytanie. Wiąże się jednak ściśle z tym czy firma samodzielnie jest w stanie odzyskać należności (wówczas takie szkolenie jest potrzebne), czy też mimo wszystko musi udać się do specjalnej placówki - firmy faktoringowej która wypełni formalności za nią. W drugim przypadku nie trzeba korzystać z wiedzy nabytej na szkoleniu bo kto inny de facto wykonuje za firmę czynności windykacyjne. Nie wiem jak to jest uregulowane w polskim prawie, stąd te rozmyślania.

Może ktoś wie jakie są możliwości firmy co do ściągania długów lub gdzie konkretnie można znaleźć odpowiednie paragrafy ?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie - windykacja
PostZamieszczono: 10 kwie 2009, 11:37 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2009, 12:13
Posty: 2
napewno w KC i KPC, o egzekucji tj w ustawie z 66r o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Oczywiście firma sama może sciągać należności w miare swoich możliwośći, poprzez przeszkolone osoby, ale jeśli takich nie posiada to firmy windykacyjne są jak najbardziej potrzebne :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie - windykacja
PostZamieszczono: 23 kwie 2009, 17:50 
Offline
Początkujący
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 kwie 2009, 17:11
Posty: 10
Myślę, że szkolenie jest potrzebna nawet jeżeli współpracujemy z firmą windykacyjną trochę fachowej wiedzy przyda się aby móc podszepnąć i w jakiś sposób mieć nadzór nad całą procedurą.
Pozdrawiam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie - windykacja
PostZamieszczono: 24 kwie 2009, 18:02 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 kwie 2009, 17:33
Posty: 4
Jak się nie mylę to firma ******** organizuje niezłe szkolenia windykacyjne, pod tytułem chyba "skuteczna windykacja". Każdy chwalił, więc pewnie spokojnie można w nich uczestniczyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie - windykacja
PostZamieszczono: 25 kwie 2009, 14:27 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 kwie 2009, 14:17
Posty: 2
Tom37 pisze:
... Każdy chwalił, więc pewnie spokojnie można w nich uczestniczyć.



"Każdy" - cóż za wiarygodne słowo ;-) Ja nie widziałam ... Widziałam za to ich ceny - o Boże !!! Za co takie pieniądze????
Można uczestniczyć w świetnych szkoleniach dużo taniej.

pozdrowienia :-)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie - windykacja
PostZamieszczono: 27 kwie 2009, 01:12 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 mar 2009, 01:06
Posty: 4
Witam wszystkich,

co do szkoleń z windykacji to rzeczywiście obecnie na rynku proponowana jest ich duża ilość.
Proponuję jednak przed dokonaniem wyboru przyjrzeć się uważnie ich zakresowi, a następnie ewentualnie porównać cenę, jako jego wartość, a nie koszt. Najlepsze szkolenia to te "szyte na miarę" dla klienta. Ze swojej strony dla zainteresowanych tematem proponuję mini audyt uwzględniający specyfikę i branżę działania Klienta. Z mojego "trenerskiego doświadczenia" wynika, że przynosi to na szkoleniu najlepsze efekty.

W razie zainteresowania proszę o e-mail: pfojtik@AVENHANSEN.pl

_________________
Piotr Fojtik - Trener AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie - windykacja
PostZamieszczono: 29 kwie 2009, 17:30 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 kwie 2009, 17:18
Posty: 11
Katia pisze:
Widziałam za to ich ceny ... Za co takie pieniądze????

wydaje mi sie ze akurat cena - to niewystarczajacy parametr do podjecia decyzji, zwlaszcza w kwestiach takich jak te zwiazane z wiedza finansowa, a szkolenia z zakresu zarządzania należnościami są taką wiedzą, choć te wszystkie szkolenia z windykacji osobiście nazwałbym przedtytułem:
"co robić po obudzeniu z ręką w nocniku? Narzędzia skutecznej windykacji" :-)
ponieważ myślę ze wazniejsze jest aby nieco wczesniej myslec i po prostu do sytuacji gdy potrzebne sa jakies posuniecia windykacyjne nie dopuscic. Mozna to zrobic majac stosowna wiedze z zarzadzania wlasna plynnoscia i majac wiedze jak dokonac oceny kontrahenta na podstawie ... no wlasnie czego i jak :-)
Co co windykacji - wiedza taka "jak windykowac" jest przydatna firmom po to aby wiedzialy, ze nie warto do sytuacji w ktorej tej wiedzy trzeba uzyc dopuscic.

_________________
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Grzegorz Michalski - Trener AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie - windykacja
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 16:28 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 00:17
Posty: 11
Szkolenia z windkacji przeprowadzane są na siłowni i w koszarach wojskowych? :) A tak poważnie to ciekawi mnie ten temat. Czego oni tam dokładnie uczą, mógłby ktoś przybliżyć program takiego szkolenia? I jak te ceny się kształtują?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie - windykacja
PostZamieszczono: 13 sty 2010, 11:16 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 sty 2010, 11:05
Posty: 1
Witam,
Dołączę się do dyskusji jako, że mam przyjemność organizować takie szkolenia to powiem Wam, że celem szkolenie jest budowanie skutecznej strategii odzyskiwania należności, określenie zasad i stosowania profilaktyki windykacyjnej, przygotowanie się do rozmowy z dłużnikiem. Kształtowanie umiejętności kontroli emocji , kształtowanie umiejętności odzyskania należności jak najszybciej, jak najmniejszym kosztem przy zachowaniu dobrych relacji z dłużnikiem oraz kształtowanie umiejętności zdobywania jak największej ilości informacji o dłużniku. Kształtowanie umiejętności skutecznego odpowiadania na typowe wymówki i zagrywki dłużników w ramach gier windykacyjnych ;)
Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej zapraszam do rozmowy prywatnej.

Pozdrawiam

Marta


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits