Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia obsługi kserokopiarek.
PostZamieszczono: 21 kwie 2009, 20:49 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 kwie 2009, 20:39
Posty: 5
Być może brzmi śmiesznie. I jadąc na to szkolenie wysłana przez swoją kochaną panią dyrektor szkoły, także się śmiałam. Lecz do czasu. Podczas tego szkolenia pokazali nam 20 parę różnych typów kserokopiarek, myślałam, że z tego jest mi szkolenie niepotrzebne. Myliłam się. Przynajmniej poznałam nowe firmy polecana do takich a takich druczków, nowe firmy, które wchodzą na rynek ze swoimi kserokopiarkami. Może błahe szkolenie na pierwszy rzut oka, ale pewnie każdą panią by to szkolenie zainteresowało. Cena jak dobrze pamiętam to 50 zł, śmieszna jak i być może tematyka szkolenia :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia obsługi kserokopiarek.
PostZamieszczono: 10 maja 2009, 14:41 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 maja 2009, 13:42
Posty: 22
Falead pisze:
Przynajmniej poznałam nowe firmy polecana do takich a takich druczków, nowe firmy, które wchodzą na rynek ze swoimi kserokopiarkami. Może błahe szkolenie na pierwszy rzut oka, ale pewnie każdą panią by to szkolenie zainteresowało. Cena jak dobrze pamiętam to 50 zł, śmieszna jak i być może tematyka szkolenia :D


Jak dla mnie firma organizująca takie szkolenie po prostu chciała zareklamować albo pomóc w reklamie niektórych typów kserokopiarek. Więc wymyśliła to szkolenie. Sprytny zabieg marketingowy. :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia obsługi kserokopiarek.
PostZamieszczono: 12 cze 2009, 11:04 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 cze 2009, 10:56
Posty: 8
Moim zdaniem chcieli nauczyć laików obsługi takich urządzeń, także przy jednoczesnej promocji własnych produktów. Z jednej strony kupując każda kserokopiarkę, mamy do niej instrukcję obsługi. Więc takie szkolenie nie jest specjalnie nikomu potrzebne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia obsługi kserokopiarek.
PostZamieszczono: 13 cze 2009, 12:58 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 cze 2009, 00:47
Posty: 65
Wydaje mi się że takie szkolenie nie miało zbyt wiele wspólnego z typowym szkoleniem. :) Fakt faktem duża ilość przycisków na maszynie może przerażać ale gdy się przeczyta kilka stron instrukcji już się to potrafi. Ale faktycznie ciekawy zabieg marketingowy :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia obsługi kserokopiarek.
PostZamieszczono: 21 cze 2009, 12:14 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 cze 2009, 12:05
Posty: 7
Jak istnieje szkolenie obsługi kserokopiarek to jednakowo mogą zrobić szkolenie z obsługi telefonu komórkowego. Jest to dla mnie jednakowo absurdalne. Do każdego sprzętu jest przecież instrukcja obsługi tak jak powiedzieli przedmówcy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia obsługi kserokopiarek.
PostZamieszczono: 05 sty 2010, 17:33 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sty 2010, 16:57
Posty: 30
Wydaje mi się, że lepsze jest szkolenie obsługi urządzeń biurowych. Oprócz kserokopiarki nauczymy się także obsługiwać komputer, fax, drukarkę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia obsługi kserokopiarek.
PostZamieszczono: 01 lut 2018, 13:38 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:04
Posty: 31
raster pisze:
Falead pisze:
Przynajmniej poznałam nowe firmy polecana do takich a takich druczków, nowe firmy, które wchodzą na rynek ze swoimi kserokopiarkami. Może błahe szkolenie na pierwszy rzut oka, ale pewnie każdą panią by to szkolenie zainteresowało. Cena jak dobrze pamiętam to 50 zł, śmieszna jak i być może tematyka szkolenia :D


Jak dla mnie firma organizująca takie szkolenie po prostu chciała zareklamować albo pomóc w reklamie niektórych typów kserokopiarek. Więc wymyśliła to szkolenie. Sprytny zabieg marketingowy. :D


Też od razu o tym pomyślałem czytając tytuł tego wątku i z ciekawości tutaj wchodząc :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia obsługi kserokopiarek.
PostZamieszczono: 26 lut 2018, 16:38 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lut 2018, 16:37
Posty: 3
spoko są takie szkolenia, ale lepiej po prostu poczytać instrukcję konkretnego modelu na którym pracujesz.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia obsługi kserokopiarek.
PostZamieszczono: 28 lut 2018, 15:01 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Też tak mi się wydaje. To tak jakby organizować kurs, nie wiem, obsługi odkurzacza. Troszkę to dla mnie na wyrost.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia obsługi kserokopiarek.
PostZamieszczono: 30 kwie 2018, 20:54 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:38
Posty: 44
Ależ to jest przecież doskonały chwyt marketingowy :) Najpierw szkolenie a potem oferta zakupu kopiarki firmy XYZ. Przynajmniej ja to tak widzę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits