Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 07:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia?
PostZamieszczono: 07 cze 2010, 12:07 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 11:53
Posty: 5
Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia? Pytanie nie jest zbyt skomplikowane jednak bardzo potrzebuje pomocy bo brak mi argumentów. Jak jeszcze mogę ich przekonać żeby nas wysyłali nas szkolenia?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia?
PostZamieszczono: 29 cze 2010, 13:18 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 cze 2010, 12:57
Posty: 2
Może i pytanie nie jest jakoś specjalnie trudne, ale jakoś nic sensownego nie przychodzi mi do głowy.
Ale chyba najważniejszym powinno być to, że będziecie podnosić swoje kwalifikacje.
A może powiesz, jakich argumentów ty użyłaś argumentów??
Może dzięki temu łatwiej byłoby coś doradzić ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia?
PostZamieszczono: 30 cze 2010, 10:29 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Lepszy pracownik (dzieki szkoleniom), to lepsze usługi firmy, co przekłada sie na zysk firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia?
PostZamieszczono: 28 lip 2010, 22:23 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:29
Posty: 37
A może przedstawić im jakąś ciekawą oertę, powiedzieć iż jesteś pewna, że dzieki temu szkoleniu zyskasz bardzo dużo, a dzięki temu i firma zyska. Dobra gadka to połowa sukcesu!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia?
PostZamieszczono: 26 sie 2010, 14:14 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 sie 2010, 14:40
Posty: 19
Hmmm dobre pytanie...nie wszystkie firmy wysyłają pracowników na szkolenia, powodem są pieniądze...a jeśli pieniędzy nie brakuje w firmie to myślę, że warto namawiać szefa na takie szkolenia. To przecież jest reklama firmy, jak również dbanie o swoich pracowników. Zadowolony pracownik będzie oddany firmie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia?
PostZamieszczono: 27 sie 2010, 10:41 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 mar 2009, 13:39
Posty: 46
Jeśli pieniądze są powodem nie wysyłania pracowników na szkolenia, to może podsunąć szefowi propozycję współfinansowania... Koszt szkolenia pokrywa firma, a dojazd i zakwaterowanie już z mojej prywatnej kieszeni.

Nie można pozostawać w jednym miejscu... nasz potencjał tkwi i trzeba go uaktywnić... poprzez udział w interesujących szkoleniach.
Myślę, że niezwykle ważna jest nasza wewnętrzna motywacja...jak na czymś nam bardzo zależy, to uczynimy wszystko, by osiągnąć zamierzony cel :-).

_________________
------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia?
PostZamieszczono: 29 sie 2010, 16:00 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
elami pisze:
Jeśli pieniądze są powodem nie wysyłania pracowników na szkolenia, to może podsunąć szefowi propozycję współfinansowania... Koszt szkolenia pokrywa firma, a dojazd i zakwaterowanie już z mojej prywatnej kieszeni.

Nie można pozostawać w jednym miejscu... nasz potencjał tkwi i trzeba go uaktywnić... poprzez udział w interesujących szkoleniach.
Myślę, że niezwykle ważna jest nasza wewnętrzna motywacja...jak na czymś nam bardzo zależy, to uczynimy wszystko, by osiągnąć zamierzony cel :-).


Zgadza się, jeśli komuś bardzo zależy na czymś będzie robił wszystko aby to osiągnąć. A z drugiej strony pracodawcy też powinno zależyć na tym, aby jego pracownik rozwijał się cały czas.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia?
PostZamieszczono: 13 paź 2010, 14:14 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 paź 2010, 17:45
Posty: 20
W firmie liczy się zysk firmy i pracodawca takimi kategoriami do tego podchodzi, jeśli przedstawisz argumenty, które przekonają pracodawcę do jego własnego zysku to na pewno zgodzi się na szkolenie.
Czasami jest tak, że firmy mają wyszkolonych pracowników i nie potrafią ich docenić.
Dlatego warto przyjrzeć się tym, którzy są najlepsi lub pomagają w rozwoju działalności.
Motywacja i właściwe podbudowanie pracownika może zdziałać cuda.

_________________
http://www.leadership-center.pl
Szkolenia z zarządzania projektami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia?
PostZamieszczono: 13 paź 2010, 19:02 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
No, fakt, korzyści materialne są w takim wypadku najważniejsi. Znam też pracodawców, którzy nie wysyłają pracowników na szkolenie, nawet jeżeli jest darmowe, finansowane np. z środków UE. Ale to są odosobnione przypadki. ;-)

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak przekonać firmę żeby wysyłała nas na szkolenia?
PostZamieszczono: 15 gru 2010, 18:00 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2010, 15:03
Posty: 47
Może po prostu poprzeglądaj wnikliwie oferty firm szkoleniowych, wybierz konkretne jakie najbardziej pasowałyby do twojej firmy i zaproponuj, wyjaśniając szefowi które szkolenie dla którego działu i w czym będzie pomocne. Nie mogę nic obiecać, ale szefowie lubią konkrety a jak znajdzie się tam jeszcze coś dla niego odnośnie zarządzania hm kto wie?

_________________
http://www.leadership-center.pl/
Zarządzanie projektami


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits