Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia dla SZEFÓW
PostZamieszczono: 04 cze 2010, 15:00 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 cze 2010, 14:07
Posty: 23
Z opinii moich znajomych wynika, że ich szefowie (różne firmy, różne branże) nigdy lub bardzo rzadko uczestniczą w szkoleniach. O wiele częściej wysyłani są zwykli, szeregowi pracownicy. Czy w firmach w których pracujecie również tak jest? Jak myślicie z czego to wynika? Czyżby nasi szefowie nie widzieli potrzeby doszkalania się? Według mnie niektórym szefom przydałoby się przeszkolenie chociażby z najprostszych miękkich tematów takich jak np. komunikacja z pracownikiem, system oceniania, czy motywowanie...
Może zechce na łamach tego forum wypowiedzieć się jakiś "szef"? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla SZEFÓW
PostZamieszczono: 28 lip 2010, 22:36 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:29
Posty: 37
No właśnie to prawda, rzadko się zdarza aby szefostwo jeździło na szkolenia. Sama nie wiem dlaczego, przecież oni też powinni niektóre szkolenia ukończyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla SZEFÓW
PostZamieszczono: 09 sie 2010, 14:23 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 sie 2010, 14:10
Posty: 7
No własnie dlaczego szefowie nie jeżdzą na szkolenia...to jest dobre pytanie. Moim zdaniem taka osoba powinna świecić przykładem i mieć większe doświadczenie niż my. Doświadczenie w pracy i różnych szkoleniach. To szef powinien najpierw sprawdzić owe szkolenia, dopiero potem wysyłać na nie pracowników.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla SZEFÓW
PostZamieszczono: 10 sie 2010, 16:50 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2009, 17:59
Posty: 100
Nie zupełnie się z Wami zgodzę. Jest dużo szkoleń dla kadry kierowniczej (szefów) i na tych szkoleniach uczą się m.in. jak zarządzać, kierować, motywować, delegować, rozwiązywać konflikty w zespole ... Szefowie jeżdżą również na szkolenia miękkie - z mowy ciała, komunikacji, prezentacji ... Wielu szefów się szkoli :-)

_________________
pozdrawiam
Maciej

------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla SZEFÓW
PostZamieszczono: 18 sie 2010, 22:39 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sie 2010, 14:46
Posty: 20
Tak, to prawda. Oni po prostu nam tego nie mówią, bo przecież nie muszą się tłumaczyć z nieobecności! Często robią szkolenia związaniem z kierowaniem persolnelu/pracowników/ z komunikacji itd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla SZEFÓW
PostZamieszczono: 26 sie 2010, 15:13 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 sie 2010, 14:46
Posty: 29
Mareksy pisze:
Tak, to prawda. Oni po prostu nam tego nie mówią, bo przecież nie muszą się tłumaczyć z nieobecności! Często robią szkolenia związaniem z kierowaniem persolnelu/pracowników/ z komunikacji itd.


Zgadza się, większość z szefostwa było na wielu szkoleniach, jednak nie muszą nam tego mówić, bo przecież są szefami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla SZEFÓW
PostZamieszczono: 20 lip 2011, 00:20 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lip 2010, 13:16
Posty: 6
nie wiem jak inni szefowie, ale ja osobiście biorę udział w szkoleniach, niedawno byłem w IAKG na szkoleniu z zakresu HR, bardzo to lubię, człowiek może się wiele nauczyć i nabrać dodatkowego doświadczenia


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits