Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 31 maja 2009, 13:14 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 maja 2009, 13:02
Posty: 6
Witam serdecznie! Czy praca w administracji jest opłacalnym interesem. Jakie trzeba przejść szkolenia, jak długi jest ich czas. I czy wogóle warto w to brnąć??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 03 cze 2009, 15:24 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 cze 2009, 15:05
Posty: 7
Hmm.. praca jak praca, idziesz do niej i zarabiasz, czy dużo tego nie wiem, ale pewnie w granicach 2 tysięcy złotych, zależy jeszcze również od tego co w administracji byś robił. Czy warto się szkolić?? Moim zdaniem nie są bardziej opłacalne branże i ciekawsze zarazem niż nudne siedzenie w administracji jakiejś małej, bądź dużej firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 04 cze 2009, 18:08 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 cze 2009, 14:59
Posty: 27
JurasBDG pisze:
Witam serdecznie! Czy praca w administracji jest opłacalnym interesem. Jakie trzeba przejść szkolenia, jak długi jest ich czas. I czy wogóle warto w to brnąć??


Myślałam, że autorowi posta chodziło o administrację publiczną. Jest to praca o tyle dobra, ci w miarę stabilna i nie podatna na wahania koniunkturalne. Może w firmie prywatnej można zarobić więcej, ale pracując w budżetówce jest naprawdę dużo plusów. Może mamy jakiś urzędników na naszym forum? Odezwijcie się!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 04 cze 2009, 21:29 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 cze 2009, 21:15
Posty: 8
Ja wiem, tylę, że pracując tak jak to ujęłaś w budżetówce dostajemy darmowe szkolenia co jest wielkim plusem, godziny pracy nie są jakieś specjalnie długie. Oraz nie trzeba pracować w domu,


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 11 lip 2009, 09:45 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
Mysle ze aplikujac na stanowiska urzednicze, pracodawcy wymagaja juz z reguly wiedzy powiazanej z aplikacja na dane stanowisko. Bardzo chetnie inwestuja w studnentow administracji. To ile zarabiasz zalezy od twojego doswiadczenia i stazu pracy, np poczatkujacy referent nie zarobi 2000zl a zmiesci sie w granicy 1300 - 1800zl. To czy oferuja szkolenia zalezy rowniez od instytucji, tego czy posiada srodki finansowe itd. Niektore wysylaja swoich pracownikow na szkolenia ale zwykle jest to juz po paru latach pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 14 lip 2009, 11:03 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 maja 2009, 11:51
Posty: 23
Nie jestem pewna, czy inwestują w studentów administracji, gdyż z reguły w ogłoszeniach na stanowiska w "budżetowce" wymagane już doświadczenie zawodowe, a najlepiej na podobnym stanowisku. Więc jeśli chcesz pracować na stanowisku inspektora musisz wcześniej być inspektorem. Absurd!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 13 wrz 2009, 19:05 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 wrz 2009, 18:59
Posty: 6
To raczej zrozumiałe, że lepiej zatrudnić osobę, która już zna się na swoim fachu. Trochę bez sensu jest zatrudniać na szybko osobę, która się może nie znać na tym co ma robić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 07 sty 2010, 22:28 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
Zarobki raczej zależą od firmy i doświadczenia pracownika. Myślę, że wielkość miasta też się liczy. U mnie w mieście taka osoba zarabia ok. 1500zł na rękę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 19 sty 2010, 00:10 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 sty 2010, 17:22
Posty: 22
Myślę, że nie jest to bardzo opłacalny zawód, choć wszystko zależy od firmy. U mnie w mieście wystarczy skończyć szkołę średnią o profilu administracyjnym aby pracować na tym stanowisku.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 22 lut 2010, 16:23 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:06
Posty: 26
Nie wszyscy wybieraja zawod tzlko dla pieniedzy...praca w administracji moze sie oplacac, ale nie zawsze. Wszystko zalezy od firm i miejsca prac. Zazwzczaj jest tak, ze w wieksyych miastach ludzie zarabiaj wiecej, a im wieksza firma tym wieksze zarobki. Pozdrawiam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits