Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Firmy transportowe
PostZamieszczono: 08 cze 2023, 16:41 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2020, 15:55
Posty: 250
Wpadłem ostatnio na takie pytanie - czy warto korzystać z profesjonalnych firm transportowych, czy lepiej organizować transport samemu? Znalazłem firmę HiT Transport (https://www.hittransport.pl/), która wygląda na solidną, ale chciałbym poznać waszą opinię. Czy ktoś z was korzystał z ich usług, albo ma doświadczenia z innymi firmami?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firmy transportowe
PostZamieszczono: 28 cze 2023, 13:20 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lut 2022, 12:58
Posty: 13
Ostatnio udało mi się przeczytać niesamowicie rewelacyjny materiał. Jest on nieskomplikowany i posiada ogromną ilość wiedzy. Polecam zaznajomić się ze wszystkim co jest na stronie, a dowiesz się wiele na temat -transport zwłok niemcy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firmy transportowe
PostZamieszczono: 28 cze 2023, 21:09 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2017, 13:10
Posty: 121
Myślę, że warto dzisiaj postawić na dobrą firmę transportową. Potrzebny jest mi transport chłodniczy i szukam wysokiej jakości firmy, która wie, jak realizować takie zlecenia z najwyższą starannością. Kolega podpowiedział mi, że tutaj https://gofreight.pl/ mogę znaleźć odpowiednią firmę, która posiada bujne doświadczenie w tej materii.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firmy transportowe
PostZamieszczono: 24 lip 2023, 13:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 gru 2019, 21:55
Posty: 178
Taśmy transportowe bez wątpienia są najważniejszym elementem składowym przenośnika taśmowego. Właściwy dobór taśmy jest kluczowy dla stabilności pracy całej instalacji. Musicie mieć to na uwadze, zanim zdecydujecie się na zakup takich taśm.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firmy transportowe
PostZamieszczono: 28 sie 2023, 16:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Na pewno warto zwrócić uwagę na to, że skorzystanie z usług firmy takiej jak https://tollway.pl/ może być świetnym sposobem na odzyskanie podatku VAT z opłat drogowych poniesionych podczas transportu towarów za granicę. Myślę, że warto rozważyć taką opcję, ponieważ może ona pomóc w znacznym obniżeniu kosztów. Z tego co wiem, jest to świetna firma do współpracy w tym zakresie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firmy transportowe
PostZamieszczono: 24 wrz 2023, 10:35 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Od jakiegoś czasu rozglądam się za aplikacją związaną z transportem oraz kupnem i sprzedażą materiałów budowlanych. Pod tym linkiem https://schuettflix.com/pl/pl/o-uslugac ... budowlany/ udało mi się znaleźć wielu ciekawych kontrahentów oraz dobre ceny na potrzebne mi materiały budowlane czy też transport. Moim zdaniem warto ich sprawdzić, jeśli nie znacie tej strony.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firmy transportowe
PostZamieszczono: 05 paź 2023, 10:43 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 736
Sama zastanawiam się nad tym by zdecydować się na usługi transportowe


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits