Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 17:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Efektywna komunikacja interpersonalna
PostZamieszczono: 27 sty 2022, 12:38 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 mar 2009, 17:40
Posty: 65
Lokalizacja: Kraków
SZKOLENIE ON-LINE: "Efektywna komunikacja interpersonalna z elementami inteligencji emocjonalnej i asertywności"

Termin: 09.02.2022

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Olejnik
Dyplomowany trener biznesu i coach, licencjonowany HRD BP, doświadczony menedżer i ekspert w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Rozwoju.

Link do szkolenia: https://szkolenia.AVENHANSEN.pl/szkolenia-otwarte/szkolenie-on-line-efektywna-komunikacja-interpersonalna-z-elementami-inteligencji-emocjonalnej-i-asertywnosci-2022-02-09-on-line.html

W związku z dużym zainteresowaniem wcześniejszą edycją szkolenia postanowiliśmy uruchomić kolejną grupę :-)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-)

Liczba miejsc jest ograniczona!

#szkolenie #komunikacja # inteligencja #emocjonalna #asertywność #rozwój

_________________
pozdrawiamy

http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Efektywna komunikacja interpersonalna
PostZamieszczono: 27 sty 2022, 14:16 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 gru 2016, 16:10
Posty: 30
Nie raz zastanawiam się nad tym, czy szkolenia wybierać tylko ze względu na program i trenera czy może warto też przyjrzeć się firmie szkoleniowej?
No bo z jednej strony idę na konkretne szkolenie, mam potrzeby w danym temacie i to jest głównie to, co mnie motywuje. Czy to firmuje firma X czy Y to z poziomu uczestnika ma mniejsze znaczenie.
Ostatnio jednak przekonałam się, że nie do końca. Ważne jest dla mnie to w jaki sposób komunikuje się ze mną organizator. Czy kontakt jest sprawny, czy jednak musze dopraszać się informacji. Czy jestem obsługiwana profesjonalnie, czy ktoś po drugiej stronie potrafi rozwiać moje wątpliwości, być może doradzać najlepsze rozwiązanie. Czy, i to chyba najważniejsze, firma obsługująca potrafi spojrzeć na mnie jak na jednostkę, a nie masowo według sztywnych procedur i koniec kropka.

_________________
Pozdrawiam, Barbara


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Efektywna komunikacja interpersonalna
PostZamieszczono: 31 sty 2022, 15:04 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2022, 13:59
Posty: 19
Pani Barbaro, tak jak Pani, uważam, że do każdego Klienta należy podchodzić indywidulanie dlatego podczas obsługi Klientów AVENHANSEN wsłuchujemy się w potrzeby szkoleniowej każdej osoby. Staramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie, tak, aby udział w szkoleniu w widoczny sposób przekładały się na wzrost jakości pracy uczestnika.
Serdecznie zapraszam do kontaktu :-)
Katarzyna Szypowska
e-mail: kszypowska@AVENHANSEN.pl
kom: 515 212 452 | tel: 12 399 41 92


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Efektywna komunikacja interpersonalna
PostZamieszczono: 22 sie 2022, 21:03 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 gru 2019, 21:55
Posty: 187
Wiesz co, jeśli chcesz zadbać o efektywniejszą komunikację to przede wszystkim należałoby zacząć od siebie. Rozważ rozwój duchowy, a jeśli nie wiesz czym on jest, to na stronie https://przewodnikwewnetrzny.pl/czym-je ... j-duchowy/ wszystko bardzo dokładnie zostało opisane na ten temat. Pozdrawiam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits