Forum-Szkolenia
http://www.forum-szkolenia.pl/

Szkolenia otwarte
http://www.forum-szkolenia.pl/avenhansen-f37/szkolenia-otwarte-t34.html
Strona 1 z 1

Autor:  AVENHANSEN [ pt mar 27, 2009 3:45 pm ]
Tytuł:  Szkolenia otwarte

Zapraszamy na atrakcyjne szkolenia otwarte do Krakowa:

Szkolenia otwarte - kalendarz »

Na szkolenia otwarte zapraszamy Uczestników z różnych firm, instytucji, urzędów. Takie szkolenia dają możliwość wymiany informacji, spojrzenia na własne przedsiębiorstwo i własną pracę przez pryzmat pracy innych ludzi na podobnych stanowiskach, mających podobne problemy ale i sukcesy zawodowe. Na szkoleniach otwartych, wśród nieznanych nam osób istnieje czasem większa swoboda, możliwość większego „otwarcia się” niż wewnątrz znanego zespołu pracowników (przełożonego).


Dbamy o wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń - dlatego grupy na naszych szkoleniach otwartych nie przekraczają 10 osób.
Dbamy o to, aby na szkoleniach otwartych również (co jest oczywiste w przypadku szkoleń zamkniętych) mieli Państwo możliwość wpływu na jego zakres i przebieg. Uważnie wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania i staramy się je spełniać.
Taki rodzaj szkolenia, to również prostota rezerwacji i logistyki - my zarezerwujemy Państwu salę szkoleniową, noclegi i posiłki. Państwa zapraszamy natomiast do urokliwego Krakowa, gdzie po skończonym szkoleniu można odpocząć w atrakcyjnych miejscach - na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie a my z przyjemnością podpowiemy, gdzie i jak najlepiej spędzić czas.
Hotele, w których organizowane są szkolenia otwarte znajdują się w ścisłym centrum Krakowa. Po zakończonym dniu szkolenia, w ciągu kilku minut, piechotą, mogą się Państwo znaleźć na Rynku Głównym, gdzie czeka na Państwa mnóstwo atrakcji.

Autor:  AVENHANSEN [ czw gru 29, 2011 9:53 am ]
Tytuł:  Re: Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte organizujemy w miastach:

Kraków

Warszawa

Poznań

Zakopane

Serdecznie zapraszamy.

Autor:  cobra11 [ czw sty 05, 2012 12:59 am ]
Tytuł:  Re: Szkolenia otwarte

dzieki wielkie za info :D:D:D:D:D

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/