Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 02:34

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kancelaria
PostZamieszczono: 24 wrz 2021, 13:50 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2020, 14:59
Posty: 460
Chce rozpocząć walkę z bankiem o przewalutowanie mojego kredytu frankowego i tak się obecnie zastanawiam w jakim kierunku to poprowadzić i na co ewentualnie można w takiej sprawie liczyć. Jeśli macie jakąś kancelarię, która będzie w stanie się tym zająć na odpowiednim poziomie to możecie dać jakiś namiar, kontakt do nich.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kancelaria
PostZamieszczono: 27 wrz 2021, 14:17 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 gru 2020, 09:51
Posty: 338
Zobacz sobie jak to wygląda w kancelarii BeWa (www.bewagroup.pl). Typowo obecnie się skupiają na sprawach frankowych więc wydaje mi się, że warto działać w tym kierunku i będzie można liczyć na ich profesjonalna pomoc. Duże doświadczenie i świetne podejście o klienta. Analiza sprawy na podstawie umowy kredytowej w ciągu jednego dnia więc tak naprawdę szybko będziesz wiedział na czym konkretnie stoisz.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kancelaria
PostZamieszczono: 02 cze 2022, 10:10 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 gru 2019, 21:55
Posty: 188
Każda kancelaria taka jak https://wrzecionek.com.pl/ specjalizuje się w czymś innym, dlatego nie można Wam powiedzieć, żebyście szli tu, albo tu. Musicie powiedzieć, na czym wam zależy, a może będziemy w stanie pomóc. Prawda jest taka, że bez tego będzie naprawdę trudno.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kancelaria
PostZamieszczono: 25 cze 2022, 21:36 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 300
Jaka kancelaria prawna w Poznaniu jest Waszym zdaniem godna polecenia? Potrzebuję porady prawnej, ale nie wiem do kogo się zgłosić. Myślałam o tej kancelarii https://aliantlaw.pl . Mają bardzo dobre opinie, ale może ktoś z Was już korzystał z ich usług i może się podzielić opinią?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kancelaria
PostZamieszczono: 27 lip 2022, 05:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 481
Jeżeli interesuje was realna pomoc frankowiczom to myślę że najlepiej będzie zgłosić się w tej sprawie do jakichś specjalistów. Słyszałam że tutaj zsadwokaci.pl można liczyć na ogromne wsparcie z zakresu prawa, więc myślę że nie będziecie rozczarowani z takiej współpracy


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits