Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 15 maja 2024, 22:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Okna i drzwi aluminiowe Drutex - co sądzicie?
PostZamieszczono: 25 sie 2022, 14:01 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sie 2022, 14:43
Posty: 94
Cześć!
Chciałbym zapytać Was co ogólnie sądzicie o okna i drzwiach aluminiowych. Czy warto będzie na nie postawić w swoim domu, a może też jeszcze ułatwicie bardziej nam wybór i powiecie coś więcej na temat marki Drutex jeśli macie ich stolarkę okienną, bądź drzwi to polecacie? :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Okna i drzwi aluminiowe Drutex - co sądzicie?
PostZamieszczono: 25 sie 2022, 15:35 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sie 2022, 15:46
Posty: 13
Stolarka ma duże znacznie tym bardziej jeśli nie chcecie mieć strat ciepła w okresie jesiennym i zimowym. My z polecenia sąsiada wybraliśmy Drutex MB-70 aluminiowe i uważam, że zdecydowanie warto. Mamy w standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674. A drzwi też do kompletu, kolor Graphite grey :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Okna i drzwi aluminiowe Drutex - co sądzicie?
PostZamieszczono: 26 sie 2022, 15:52 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 sie 2022, 14:09
Posty: 6
Rozważaliśmy różne opcje i też nie ukrywam, że znaczenie miało oczywiście ograniczony budżet. Odnośnie samego wyboru stolarki wraz z drzwiami to trochę popytaliśmy znajomych którzy przed nami się wybudowali i jednak większość pozytywnych opinii było na temat drutex. Wybraliśmy też po rozmowach ze specjalistami IGLO5 Classic ładne wykonanie, dobre parametry izolacyjne. Jesteśmy zadowoleni, no i też nie są ultra drogie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Okna i drzwi aluminiowe Drutex - co sądzicie?
PostZamieszczono: 29 sie 2022, 12:16 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 sie 2022, 12:13
Posty: 1
My od razu wzięliśmy dopasowane okna i drzwi tego samego modelu, czyli aluminiowe MB-86SI to energooszczędny system aluminiowy z podwyższoną izolacyjnością termiczną, do tego dobre okucia i porządne profile oraz z odpowiednimi przeszkleniami o współczynniku przenikania ciepła Ug= 1,0 W/(m2K). Pozdrawiam!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Okna i drzwi aluminiowe Drutex - co sądzicie?
PostZamieszczono: 31 sie 2022, 08:13 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sie 2022, 08:09
Posty: 15
Jeżeli ładne i dobrze wykonane okna oraz oczywiście drzwi drewniane to tutaj koniecznie weźcie pod uwagę Drutex https://www.drutex.pl/pl/produkty/iglo- ... i-pvc.html ze względu na jakość, styl i oczywiście pięknie dobrane przeszklenia z bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi, zasuwnica automatyczna trzypunktowa MACO i profile mają budowę trójkomorową. Mega wykonane, no i do tego złapana w dobrej cenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Okna i drzwi aluminiowe Drutex - co sądzicie?
PostZamieszczono: 10 wrz 2022, 15:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 690
Niestety nie mogę nic na ich temat powiedzieć gdyż po prostu nigdy jeszcze ich u siebie nie miałem. Za to jestem przekonany, że świetnym wyborem są okna PCV z https://inwestprofil.pl/okna-pvc i właśnie dlatego ja również zdecydowałem się na nie. Teraz już wiem, że to był dobry wybór.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Okna i drzwi aluminiowe Drutex - co sądzicie?
PostZamieszczono: 23 wrz 2022, 10:14 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2022, 10:19
Posty: 147
jeśli chodzi o drzwi to według mnie znacznie lepszym wyborem będzie lite drewno. Jeśli chodzi o konkretną firmę to warto postawić na Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. To polski producent, który realizuje zamówienia indywidualne, tworzy drzwi na konkretny wymiar. Solidna jakość, dobry stosunek jakości do cen, terminowa dostawa do domu klienta.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Okna i drzwi aluminiowe Drutex - co sądzicie?
PostZamieszczono: 07 paź 2022, 09:16 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 paź 2022, 13:41
Posty: 31
Jeżeli mowa o oknach aluminiowych to zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu Debesto. Mają produkty od topowych producentów i oferują korzystne warunki. Zerknijcie sami https://debesto.com/pl/okna/okna-aluminiowe/ :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Okna i drzwi aluminiowe Drutex - co sądzicie?
PostZamieszczono: 17 paź 2022, 12:47 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 348
Może firma Oknario też was zainteresuje, ponieważ z tego co wiem to oni naprawdę solidnie podchodzą do swojej pracy i oferują świetne okna trzcianka, jak i rolety, drzwi. Ich oferta jest bardzo atrakcyjna, bo w dobrej cenie można zyskać solidne produkty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Okna i drzwi aluminiowe Drutex - co sądzicie?
PostZamieszczono: 24 paź 2022, 12:10 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lip 2019, 09:51
Posty: 58
U nas mamy drzwi KMT. Porządne grube, stalowe drzwi, jest to dokładnie model Supertherm 90. Duży wybór wzorów i kolorów. Drzwi wykonane starannie z wysokiej jakości elementów. Mają dobrą izolacyjność termiczną, można się starać o dotację na ich zakup (z programu czyste powietrze) i warto, bo to zwrot nawet do 60% ich ceny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits