Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:22

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Architekt
PostZamieszczono: 25 cze 2021, 11:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2020, 14:59
Posty: 460
Dajcie namiar na firmę, która w Krakowie zajmuje się wykańczaniem wnętrz. Szukam kompleksowo oferty wykończenia domu najlepiej w trybie pod klucz więc jeśli firma ma swoich wykonawców to będzie najlepsza opcja dla mnie. Jeśli ktoś jest po remoncie w ostatnim czasie to dajcie namiar na sprawdzoną firmę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Architekt
PostZamieszczono: 29 cze 2021, 12:25 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 gru 2020, 09:51
Posty: 338
Ja miałem okazję korzystać z usług Imperium Wnetrz w Krakowie (imperiumwnetrz.com) i jeśli chodzi o wykonany projekt to byłem zadowolony. Widać, że mają sporo ciekawych pomysłów i mocno stawiają na funkcjonalność wnętrz więc za to na pewno dla nich duży plus.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Architekt
PostZamieszczono: 29 cze 2021, 15:59 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 cze 2021, 15:44
Posty: 17
Korzystaliśmy z pomocy firmy, która zajmuje się projektami wnętrz. Zaproponowali nam piękne drzwi od VRATA https://vrata.pl/drzwi-lodz/. , dokłądnie model Ferro - przeznaczone są do montażu wewnątrz budynków jako drzwi wejściowe do mieszkań lub innych pomieszczeń z korytarza. Piękne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Architekt
PostZamieszczono: 10 sie 2021, 17:55 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
Projektowanie mieszkania i domu to zadanie najlepiej zostanie wykonane przez aranżacje domów . Skorzystałam z jej oferty i jestem zadowolona, pani projektant nadała ostateczną formę mojemu pomysłowi na wnętrze, sama bym sobie z tym nie poradziła w dodatku wykorzystała każdy centymetr powierzchni więc mogę ją za to pochwalić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Architekt
PostZamieszczono: 23 sie 2021, 12:30 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2021, 11:17
Posty: 30
zjawiskowe ozdoby
znajdziesz z Pracowni Witraży i Ceramiki-SPEKTRUM
dzięki im nie jest potrzebny architekt :P


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Architekt
PostZamieszczono: 02 wrz 2022, 08:59 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sie 2022, 08:09
Posty: 15
Odnośnie wyboru dla architekta do tworzenia rozbudowany projektów budowlanych to na pewno warto zwrócić uwagę na ZwCAD 2023 w najnowszej wersji. Zapewniają w pakiecie zakupu licencji szkolenie, duże możliwości, wysoka funkcjonalność i co najważniejsze to znakomita alternatywa dla znanego programu do obsługi plików DWG i DXF. Do tego wydajna praca z dużymi plikami projektowymi oraz podkładanie obiektów rastrowych i wektorowych


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Architekt
PostZamieszczono: 10 wrz 2022, 13:01 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
Bardzo dobrym wyborem będzie jednak https://morell.pl/ . Moim zdaniem jest to jednak najlepsza firma i co ważne tutaj podejście do spraw klientów jest mega profesjonalne


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Architekt
PostZamieszczono: 12 wrz 2022, 09:23 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sie 2022, 15:46
Posty: 13
Odnośnie wyboru dla architekta do tworzenia rozbudowany projektów budowlanych to na pewno warto zwrócić uwagę na ZwCAD 2023 w najnowszej wersji. Zapewniają w pakiecie zakupu licencji szkolenie, duże możliwości, wysoka funkcjonalność i co najważniejsze to znakomita alternatywa dla znanego programu do obsługi plików DWG i DXF. Do tego wydajna praca z dużymi plikami projektowymi oraz podkładanie obiektów rastrowych i wektorowych


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Architekt
PostZamieszczono: 28 sty 2023, 21:30 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 sty 2023, 17:50
Posty: 109
Szczerze polecam jedno z najlepszych biur moim zdaniem https://architetto.pl/ Do tej pory z nimi dobrze mi się współpracowały, z każdym wcześniej miałam nieprzyjemne wspomnienia. Architteto świetnie się mną zajęło, bardzo szybko zaprojektowali wnętrze oczywiście z wcześniejszą konsultacją czy wszystko mi pasuje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Architekt
PostZamieszczono: 30 lip 2023, 11:32 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2023, 17:03
Posty: 222
Sup siena najważniejszych cechach jak metraż, ilosc pokoi, garaż itp. Wtedy mozesz zacząć przegladać gotowe projekty domów Z pewnoscią znajdziesz najlepsze propozycje dla siebie o ile będziesz je właściwie filtrować :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits